Szampon wszy i gnid - wszystkie wpływy z wszy dla dzieci

Szampon wszystkie wszy wszy i gnidy środki zaradcze dla dzieci

Jeśli to czytasz, oznacza to, dziecko, lub czujesz, objawy wszy łaskotanie uczucie ruchu w włosów, swędzenie skóry głowy, prawdopodobnie wysypka za uszami lub karku, u dzieci pojawia się zmienność nastrojów, niepokój i bezsenność, ponieważ wszy są najbardziej aktywne w nocy. Dziś istnieją skuteczne środki zaradcze dla wszy dla dzieci, szampony przeciw wszy i gnid, najlepsze leki do zwalczania wszy o naszym artykule.

Co trzeba wiedzieć o wszy

Możesz zostać zainfekowany tylko na żywo wszy, gnidy nie są przekazywane od osoby, jak mocno przytwierdzone do włosów. 1 cm od nasady. Wszy nie latają, nie pływać, ale tylko czołgać, więc infekcja jest możliwe tylko wtedy, gdy dotyka włosy jedną osobę z innym włosy i najczęściej nie zdarza się w miejscach publicznych oraz w domu lub w bliskim kontakcie z dziećmi w przedszkolach i szkołach.

Ponadto, spać w tym samym łóżku, stosowanie jednego zestawu pościeli jest ryzyko transmisji, wbrew przekonaniu wielu z transferu grzebienie, kapelusze, słuchawki zdarza się bardzo rzadko, jedynie w obecności ogromnej wszy u dziecka lub osoby dorosłej. Częściej niż dziewcząt narażonych na wszy, mimo obecności długie włosy, więc rodzice powinni uczyć córkę w celu zapewnienia, że ​​włosy starannie ułożone zawsze, pleciony.

Ilu żywych wszy?

 • Dorosłych pasożytów mogą przetrwać poza skórę głowy tylko jeden dzień
 • Na głowę osoby życiu, nie przekracza 21 dzień
 • Jaj (gnidy) wszy po 7 dniach wylęgają
 • Ani koty ani psy lub inne zwierzęta nie są nosicielami wszy ludzkiej głównej
 • Wszy nie może odbywać się w gładkie powierzchnie z metalu, tworzywa sztucznego, polerowane, ich kończyny są przystosowane wyłącznie do ruchu ludzkiego włosa
 • Wszy nie przenoszą żadnych chorób, a nawet przy dłuższym braku leczenia nie spowodować poważne szkody dla zdrowia, ale sprowadza głowy, choroby krostkowa, bardzo zaawansowane przypadki mogą chłonnych szyjnych węzłów chłonnych.

Ogólne zalecenia, jak pozbyć się wszy

Leczenie jest skuteczne powinny ściśle przestrzegać zaleceń wymienionych w instrukcji stosowania leku, czy jest to płyn, spray lub szampon. Tylko w takim przypadku można liczyć na sukces w pozbyciu się pasożytów. Jak pozbyć się wszy:

 • W przypadku korzystania z substancji chemicznych, nie można umyć włosy szamponem 2 dni po zabiegu, to efekt będzie.
 • Użyj lub chemia, lub czesanie grzebieniem z klimatyzacją.

  Jednocześnie takie procedury nie powinny być przeprowadzane, tak jak klimatyzacja tworzy film stanu, zmniejszając wchłanianie substancji chemicznych.

 • Strona główna zadośćuczynienie i środki folk majonez, margaryna, galaretki, ziołowe środki, olejki eteryczne z rozmarynu, geranium, bazylia, oliwa z oliwek (szkód i świadczeń) nie są skuteczne, nie trać czasu na takich procedur. Szczególnie niebezpieczne w użyciu nafty, benzyny i innych toksycznych substancji, które korzystnie primenyayutsya weterynaryjne, ale na organizm człowieka ma bardzo niekorzystne, skutki toksyczne, jak aktywnie wchłaniany przez skórę.
 • Ponadto wątpliwe działania bez efektu gwarancją mają grzebienie elektryczne.

  Jest to dość drogie, wszy, niszczą im wstrząsów elektrycznych. Stosuje je tylko na suche włosy i są w 100% skuteczne.

Stara metoda zabijania wszy i gnid ręcznie kruszenia dziś staje się istotne, a także nieskuteczne, ponieważ na żywo wszy mogą łatwo indeksować zbadała już włosy i ten, który sprawia, że ​​taką procedurę łatwo zakażonych wszy. Na masywnych wszy hodowlanych włosy ogolił czasem golenia.

Jednym z najbezpieczniejszych i najbardziej efektywnych metod wszy jest użycie konwencjonalnego klimatyzatora z grzebieniem pasożytów. Procedura ta powinna być przeprowadzona bardzo dokładnie w określony sposób. A należy pamiętać, że dla wszy lub musisz użyć klimatyzację i grzebień lub środki chemiczne, jak klimatyzacja uniemożliwia wchłanianie leków. Efekt pojawia grzebienia klimatyzowanych Jeśli to wydawać się 4 razy na dzień 1, 5, 9 i 13, a następnie, że jest co 4 dni, 2 tygodni.

Po pierwsze, umyć włosy, a następnie zastosować dużą ilość konwencjonalnego klimatyzatora i grzebień wykonany z pasożytów pierwsze grzebieniem, a następnie z częstymi zębów.

Grzebień stale być płukane w klimatyzację należy uciec i wszy, gnidy. Po dokładnej procedury, włosy suszy, czesane i znowu powtórzył czesanie wykorzystując drobny grzebień zębaty (zob. Czytaj więcej o głównej wszy i wszy u dzieci).

Środki bezpieczeństwa dotyczące stosowania wszy

Podczas korzystania z następujących środków chemicznych powinny podjąć środki ostrożności i wiedzą, co robić w przypadku przedawkowania, niespodziewanych działań niepożądanych lub konsekwencje nieostrożnego użytkowania.

 Środki ostrożności
 • Wszelkie oznacza, szampon, spray, stosuje się rozwiązanie dokładnie zgodnie z zaleceniami.
 • Prawie wszystkie wszy nie jest zalecany dla dzieci poniżej 3 lat, należy opieka i kobiety w ciąży, osoby z różnymi chorobami skóry głowy, a także astmy i te wrażliwe na chemikalia.
 • Nie można używać jedną receptę 3 razy na to samo dziecko lub dorosłego z nieskuteczność środków należy wymienić.
 • Nie można również korzystać z wielu środków.
 • Skorzystaj z suszarką do włosów po użyciu niektóre środki nie mogą, ponieważ mogą one zawierać składniki łatwopalne.
 • Podczas używania aerozoli, więc nie jest tak, aby zaszkodzić błon śluzowych nosa, gardła i oczu, zanim leczenie jest konieczne, aby bandaż bawełniany wokół jego głowy.
 • Jeżeli osoba nosi soczewki kontaktowe przed leczenia zaleca się, aby je usunąć.
 • Połóż ręce na gumowych rękawiczek.
 • Podczas pracy z chemikaliami należy unikać kontaktu z błonami śluzowymi oczu, nosa, ust.
 • Podczas procedury powinny przestrzegać zasad higieny osobistej, nie jeść i nie pić podczas pracy, po zabiegu umyć ręce i przewietrzyć pomieszczenie.
 • Przechowywać środków z wszy powinny dotrzeć dzieci, z dala od żywności.
Share →