Szorty 2010 Modna kobiet na zdjęcie

Szorty 2010 Modna kobiet na zdjęcie

I zwrócić uwagę datę Przegląd Zdjęcie modne szorty damskie na lato 2010. Wszystkie najmodniejsze modele spodenki na zdjęciu przed sobą.

Jeansowe spodenki 2010. Spodenki jeansowe — must-have tego sezonu. Modne szorty cechy: zużycie, podvorot, mnóstwo dziur, masywny skórzany pasek.

Krótkie spodenki w stylu wojskowym. Ponad «prostrelyanny» i «brudny» rodzaj ma swoje szorty — tym lepiej

Volumetric spodenki. Spodenki może przedłużyć się do dołu i mogą przypominać szorty pageboy. Także w modzie przycięte spodnie.

Mikro-szorty i szorty, przypominające bieliznę. W tym sezonie zdecydował się umieścić go na wyświetlaczu.

«Szorty wieczorowe» w takich luksusowych szorty mogą przyjść na cocktail party.

«Szorty Biznes» — dla tych, którzy, nawet w lecie nie zapomnieć o pracy.

Wysokim stanem spodenki. Prawie wszystkie szorty nadchodzącym sezonie ma tej funkcji. Jako plus — więcej arystokratyczne rodzaju szorty.

Jako negatywne — pochodzą one tylko szczupłe i zadbane dziewczyny.

Ze skóry i zamszu spodenki. Bardzo modnym trendem, to tylko w ogniu  ubierać je nie radzę.

Len i bawełna. Klasyczne spodenki lniane  staną się podstawowym elementem na lato. Wybierz Bielizna spodenki mleka, beżowy i piasku kolory.

Ale szorty z bawełny może być najbardziej żywe kolory, takie jak niebieski, czerwony lub biały.

Spódnica-spodenki. Powrót do mody spódnica-szorty. Nazwany tak dlatego, jak jesteś na sobie spódnicę, ale jeśli chcesz, znajdziesz szorty.

Modele sportowe. Z reguły jest ona wykonana z bawełny i koszulki spodenki, są bardzo miękkie i wygodne, można je pokroić w kręgach na bieżni, ale można spokojnie chodzić po mieście.

Trend ten sezon — Jazda na rowerze (spodenki rowerowe). Te spodenki są zazwyczaj ubrany rowerzystów na konkurencję, a co gorsze?

Jazda na rowerze (spodenki Spodenki rowerowe doprowadziły) — obcisłe spodenki krótkie, do kolan, mającej na celu poprawę komfortu i wydajności w sporcie lub jazdy na rowerze. Kolarstwo zmniejszyć opór powietrza podczas jazdy na rowerze, chronią skórę przed tarciem.

Pasy!

I że pas? Zazwyczaj ten pas, ale mogą być w komplecie z pasem, a nawet szorty wiązane niedbale szal. Od elementów dekoracyjnych na szorty mody są obecne: teksturowane fałdy i zasłony, łuki, falbany w pasie, krawaty, itp

Jak nosić szorty nowy sezon

Możesz wybrać dowolne szorty, ważne jest, aby pamiętać, że styl będzie krótki dyktować swój styl w ogóle. Zauważ, jak jest realizowana zgodnie z stylistycznej projektu.

Przy sporządzaniu ubrania na dzień, nie zapomnij, że jedna rzecz powinna być zawsze «wsparcie» innych rzeczy. Może to być: sam kolor, z tego samego materiału, ogólnie style całkowitej elementu. Jeśli sprawy nie mają absolutnie nic wspólnego, obraz może «upadek»  i nawet patrzeć bez smaku. Tytuł style warunkowe w cudzysłowie

Share →