Szukasz sukni ślubnej?

Szukasz sukni ślubnej?

Zmęczony przeglądania wokół i rozważyć suknie ślubne? Przestań szukać, bo w naszym salonie ponad 500 modeli, które przywiózł ze Stanów Zjednoczonych specjalnie dla Ciebie. Tutaj na pewno wybierze wyłączną sukni ślubnej.

«Aire» – w tej serii znajdziesz zarówno obłe sukienki z gorset podkreśla talię i sypki stroje sylwetkę. Ubierz tę serię z elegancją i wyrafinowaniem. Wybierz strój «Aire ​​serii», a goście docenią nienaganny gust.

«Maggie Sottero» – Jest to magiczne sukienki przyciągają wzrok weselne zdobione kryształkami Svarovskiego, haft ręczny i delikatnej koronki. Poczujesz się jak księżniczka w każdej serii strój «Maggie Sottero”.

«Specjalnie dla Ciebie» – Selektywne zbieranie różnorodnych modeli, od klasycznej sukni z stanik w nieważkości i delikatne ubrania w swobodnym stylu greckim. Pamiętaj, aby przyjrzeć się tej sekcji znajdziesz sukienka marzył.

„Otwarte nogi” – Seria modeli dla młodych kokietek. Kto powiedział, że suknia ślubna powinna być zawsze białe i długo? Masz wielką szansę nie tylko na ominięcie zwykłe stereotypy, ale także zwrócić uwagę na ich piękne nogi.

„Prowansja” – urocza sukienka z prawdziwego francuskiego uroku. W żadnej z sukienki w tej serii będzie można czuć się piękne i frywolne francuski.

«LUX» – tylko luksusowe sukienki z niezwykle pięknym haftem ze srebra lub złota. nici W sukni ślubnej w serii «LUX» Staniesz królowa na jej ślub.

Share →