Szyjki macicy erozja - konsekwencje

Szyjki macicy erozja – konsekwencje

Współczesne kobiety są coraz bardziej zastanawiam niebezpieczne erozji szyjki macicy? Dziś, diagnoza – często w praktyce ginekologicznej, to umieścić połowa kobiet w wieku rozrodczym. Większość pacjentów boją się tego „stanu”, która przedrakowe erozji, w rzeczywistości nie jest. Zobaczmy, co to jest.

Erozja – zaczerwienienie narządów układu rozrodczego, zwłaszcza szyjki macicy. Erozją średnica może wynosić od kilku milimetrów do 02:58 centymetrów. Klinicznie, nie może być sobą.

Zidentyfikuj to może być tylko ginekolog, patrząc za pomocą lusterka pochwy.

Powoduje erozję

Zacznijmy od tego, że spadek jest prawdą i fałszem. Stanowi rany lub otarcia. Ten typ erozji rzadki i w wyniku interwencji fizycznej lub terapii hormonalnej.

W pierwszym przypadku ofertę obejmującą szyjkę łatwo rannych, na przykład, w trakcie współżycia seksualnego i drugiego, antykoncepcja hormonalna prowadzi do niższych poziomów hormonów żeńskich w organizmie, co z kolei powoduje zmniejszenie grubości błony śluzowej. Erozja takie samo zachodzi w ciągu kilku dni.

Najczęściej jest tak zwane fałszywe erozji. Ona nie idź sam. Pozostawić bez nadzoru jest niemożliwe, ponieważ może to prowadzić do innych, bardziej poważnych chorób. Przyczyny pojawienia mogą być zaburzenia hormonalne u kobiet, zmniejszenie odporności, wczesna aktywność seksualną, urazów po urodzeniu.

Może z innych powodów, mogą być omówione z lekarzem prowadzącym.

Jak niebezpieczne erozji szyjki macicy?

Wyczyść zagrożenie dla zdrowia nadżerek kobiet nie ponosi, z wyjątkiem przypadków powikłań. Aby zapobiec ich choroby występowania nie należy uruchamiać. Badania profilaktyczne muszą odbywać się co najmniej dwa razy w roku.

To pomoże zidentyfikować problem i rozpocząć leczenie.

Nieleczona nadżerka szyjki macicy mogą przekształcić się w raka. Erozja – łagodny proces, który występuje w macicy. Nieprawidłowe, niekompletne lub nie leczenie może prowadzić do odrodzenia w złośliwości, czyli raka.

Przy nadżerek tworzą idealne środowisko dla wzrostu organizmów patogennych i jest – bezpośrednia droga do pojawienie się stanu zapalnego. Na szyjki macicy drobnych bakterii ras, które mogą powodować bardzo, bardzo nieprzyjemne choroby. Erozja – jest otwarta brama dla Candida, Chlamydia, Trichomonas i innych patogenów.

Choroba łatwo przenikać przez jajniki i macicę.

Erozja i niepłodność

Erozja może również powodować bezpłodność u kobiet. Uszkodzona tkanka może działać jako bariera dla normalnego zapłodnienia. Ponadto, uszkodzenie szyjki macicy w czasie ciąży może spowodować poronienie lub inaczej poronienia.

Erozja ciąży

Erozja może spowodować przedwczesny poród lub być przyczyną pojawienia się szyjki macicy i kłopotów. Konserwatywne leczenie w czasie ciąży erozji często nie wykazują wynik. Destrukcyjne zakłócenia, takie jak laserowej koagulacji, zwiększa ryzyko poronienia.

W warunkach stanu ustalonego leczyć erozji szyjki macicy w ciąży nadal możliwe. W tym celu, hialuronian, który zapewnia leczniczą w jak najkrótszym czasie. W tym samym czasie zmniejsza zapalenie tkanki szyjki macicy.

W każdym razie, takie leczenie powinno być nadzorowane przez lekarza.

Nadżerka szyjki macicy – jest to niebezpieczne. A boją diagnoza nie jest konieczne. Na to po prostu trzeba wiedzieć i natychmiast leczone.

Share →