Ta mityczna utrata dziewictwa

Ta mityczna utrata dziewictwa

1. Pierwszy seks zwykle występuje 14-15 lat

W rzeczywistości, wielu nastolatków mówić tylko o seks, ale nie należy ich zaangażować. I chłopcy, na przykład, może nawet wyolbrzymiają swoje doświadczenie do wykazania odwagi. W rzeczywistości, średnia wieku, w którym Rosjanie są w pierwszym stosunku płciowego to 16,2 lat. Wskaźnik ten, uśrednione dla wszystkich krajów to 17,4 lat. W ogóle, wiek chorego aktywności seksualnej ma bezpośredni wpływ takie czynniki, jak rodziny samopoczucie, poziom inteligencji i edukacji.

Wyższe te parametry, później dziewczyna traci dziewictwo.

2. Z wiekiem błony dziewiczej gęstnieje, więc bolesne deflowering przechodzi

Struktura błony dziewiczej, a mianowicie wielkości otworów i gęstości, specyficznych dla każdej dziewczyny i nie zależą od wieku. Jeśli błona dziewicza jest elastyczna w ciągu 18 lat, a 10 lat później elastyczność kontynuować.

3. wcześnie utrata dziewictwa jest szkodliwe dla organizmu

Błona dziewicza chroni przed infekcją dziewczyny genitalia aż do jej pochwy jest utworzona mikroflorę ochronne. Ponieważ proces ten jest w pełni ukończona tylko dla 17-18 lat, wczesna aktywność seksualna może prowadzić do chorób zapalnych, a nawet niepłodności. Ponadto, warstwa nabłonka w pochwie nastolatka wciąż jest bardzo cienka, więc jest to możliwe ze względu na płeć obrażeń.

4. Później defloration niezdrowe

Wcześniej, wielu lekarzy uważa się, że częste bóle głowy i trądzik spowodowany długotrwałym niewinności. W istocie, te choroby mogą mieć przyczynę hormonalne, ale nie są uzależnione od obecności błoną dziewiczą.

5. dziewicą nie trzeba odwiedzić ginekologa

Pierwszy raz odwiedzić ginekologa najlepiej się w 6-7 lat, jak skutecznie leczyć większość chorób we wczesnych stadiach. Przy okazji, chłopcy również wskazane, aby regularnie iść do recepcji do urologa, ponieważ pomoże szybko zidentyfikować stulejka i raka jądra.

6. Defloration bardzo bolesne

Może wszystko w tym partnerów niezgodności. Jednak w normalnej sytuacji, pod warunkiem wystarczających wzbudzenia dziewczyny, ból i krew może wcale nie być. Wynika to z faktu, że w czasie podniecenia seksualnego pochwy kobiecej są smarowane.

7. pierwszą osobą, być starszy i bardziej doświadczony

Jest to najlepsza opcja, ale nie jedynym. W ogóle, doświadczona osoba może szybko i poważnie osłabiona dziewczynę, ale doświadczenie nie zawsze zależą od wieku.

8. defloration lepiej w kąpieli

Ciepła woda pomaga się zrelaksować, zapobiegać skurczom i zmniejszyć ból. Ale woda wymywa również tłuszcz, a jeśli jest mocno chlorowana i – penetracja będzie trudniejsze do wykonania.

9. traci dziewictwo z prezerwatywą bolesnej

Nowoczesne prezerwatywy są bardzo cienkie. Ponadto, są one pokryte smarem ułatwić penetrację i przesuwane. Połączenie naturalnego i sztucznego smaru smaru może nawet ułatwić defloracji.

10. Podczas pierwszego seksu można zajść w ciążę

W rzeczywistości ciało jest gotowe wyobrazić dziecko dziewczyna jest około 11-12 lat. Koncepcja jest możliwe nawet w obecności błoną dziewiczą, na przykład, po stosunku doustnego. I nawet bez partnera. Według naukowców, w wyniku wysokiej temperatury niezapłodnionego jaj może zacząć dzielić. W jaju jest tylko 23 chromosomy, jeśli ona zacznie udostępniać własne chromosomy są podwojone.

Następnie, rozwój zarodków.

Share →