Tabletki od bólu zęba

Tabletki od bólu zęba

Choć nieprzyjemne, ale tylko, gdy ból zęba pokrycie w domu lub w skrajnym przypadku nie w mieście. Jeżeli ząb był chory podczas posiłku, jeść przestają jeść, opłukać i oczyścić zęby z resztek posiłku. Po tym, podejmują tabletki na ból zęba (Przeciwbólowe).

To może być ibuprofen, analgin, aspirynę.

Leki i tabletki od bólu zęba

Jeśli nie masz odpowiednich pigułek, które pomagają na ból zęba, zaleca się, aby dołączyć do gazika zębów świateł valokordin. Podczas gdy w domu, należy wypłukać zęby kroplą roztworu sody jodu.

Złagodzić ból zęba i zamrażania z braku leków przeznaczonych do mrożenia, można po prostu zrobić kostkę lodu lub Sopel do bolącego zęba. Pomoże to tymczasowo.

Tradycyjna medycyna przeciwko ból zęba

Podczas podróży, lub, na przykład, w kraju, w przypadku braku najbliższej apteki i wody gazowanej z jodem, można użyć leków i tradycyjnej medycyny.

Łyżki ziela szałwii zaparzyć filiżankę wrzącej wody i gotować przez dziesięć minut dalszych. Po namoczeniu i chłodzenia i przepłukać usta ciepłą bulionu w obszarze zębów pacjenta. Chłodzony Bulion do ogrzania zmiany.

Często trzeba wypłukać od trzech do pięciu razy co pół godziny, aż do bólu.

Umieścić w uchu, które jest bliżej bólem korzenia zęba i babki ból powinny zostawić cię w pół godziny.

Przepłukać usta, co jest złe zębów (nie mylić!) Napar z oregano, gotowane w stosunku 1:10.

Dobra pomoc od ból zęba propolisu. Mały fragment substancji nakłada się na bólem zęba.

Przepisy tradycyjnej medycyny na ból zęba

Mash czosnek i cebula papka, dodać sól i dobrze wymieszać (w stosunku 1: 1: 1). Na zęba lub wgłębienia, to mieszaniny, pokrycie wacik miejsce.

Czosnek pomaga ból zęba. Jeśli je używać dość niekonwencjonalny. Nadgarstek, gdzie zmierzona impulsu, przetarł z czosnkiem, a następnie dołączyć ząbki czosnku w tym samym miejscu, tak, a potem primotat ząbek czosnku mielonego, albo w tym samym miejscu – Najważniejsze, że ma sok z czosnku na skórze. Zabieg wykonywany jest z nadgarstka prawej ręki, jeśli ból zęba w jamie ustnej po lewej i na odwrót.

Masaż jest bardzo dobre dla zębów

Masaż zdecydowanie przeciwny chory ząb, ręka. w miejscu kości konwergencji Kciukiem oraz palcem wskazującym. Energiczne masaże powinny być wykonywane przez jednostajny ruch. Zazwyczaj brakuje 6:55 procedury minut.

Masować kciukiem oraz palcem wskazującym w uszach (i górną krawędź i płat) na części zębów pacjenta przez siedem minut.

Jeśli możesz, szlochała trudniejsze niż oglądanie meksykańskiej serii. To nie jest żart, płacz zmniejsza ciśnienie w dziąsłach, niektóre matowienie ból.

Jak zachować młodość i piękno na długie lata? Subskrybuj.

Share →