Tajemnice kobiecego piękna. Jak zdobyć jak najwięcej pedicure?

Tajemnice kobiecego piękna. Jak zdobyć jak najwięcej pedicure?

Najlepszym sposobem, aby zmniejszyć zmęczenie stóp – profesjonalne Spa pedicure. Nie ma czasu, aby pójść do salonu – wykonaj pedicure w domu! Aby to zrobić, trzeba będzie olejki eteryczne i zapachowe świece, sól morską i krem ​​odżywczy na skórę stóp, parę ręczników frotte i płyty CD z muzyką relaksacyjną. I oczywiście – profesjonalny zestaw narzędzi do pedicure.

Aby dowiedzieć się, jak z nich korzystać, dezynfekcji i przechowywania, a także wdrażanie zasad Pedicure w domu. Nasi eksperci powie.

Jak często powinno się robić pedicure wyjątkowo trudno powiedzieć. To wszystko zależy od pragnień, czasu, i, oczywiście, w szczególności skóry i paznokci na palcach. Jeśli skóra na nogach szybko rośnie – do pedicure powinny częściej, jeśli masz suchą i cienką skórę na nogach – na tyle, aby odwołać się do procedury pedicure raz w miesiącu.

Jeśli masz głębokie pęknięcia na piętach lub wrastających paznokci – skonsultować się ze specjalistą.

Salon pedicure może zastąpić domu. Przygotuj wszystko, czego potrzeba, aby pedicure. Po każdym użyciu, Narzędzia stonowane powinny być dokładnie zdezynfekowane.

Między palcami, aby ułatwić Nail Polish separatory put klocki – lakier się nie rozmazuje, a nie jak wyschnie trzeba stale myśleć o ostrożności.

Warunki pedicure

1. Czyste i usuwania polski. Pedicure w domu korzystać z absolutnie żadnych płynów. Najważniejsze, że był lekko zwilżoną wacikiem zmywacz do paznokci, makijaż lepszą aktualizację tak potrzebne.

Nie stosować oleju lub płynu nogi. Nie jest konieczne, aby pokryć paznokcie nowej warstwy lakieru na szczycie starego – robisz to na ostatnim etapie pedicure .

2. parzenia nogi i łagodzi zmęczenie. spa pedicure i masaż stóp. Musisz gorącą kąpiel stóp, są sprzedawane we wszystkich głównych sklepach z elektroniką i AGD.

Koszt tych kąpieli są w przybliżeniu równe koszt dwóch procedur pedicure w salonie kosmetycznym. Nie można znaleźć specjalną wannę z hydromasażem, pedicure, należy używać zwykłego wannę lub małą miskę.

Trzeć na tarce mydła małych i posypać w misce. Dla bardziej efektywny pedicure można użyć mydła w płynie, żel pod prysznic, sok z cytryny, tabletki do kąpieli stóp, aromatycznym olejem lub soli morskiej. Soda oczyszczona i amoniak doskonale zmiękczają paznokcie i skórę na palcach.

Co wybrać olejki eteryczne dla pedicure? Lawenda jest dobre dla relaksu i spokoju, mięta jest idealny do wypoczynku. Usiądź, usiądź wygodnie i całkowicie poddać się działaniu smaku.

Można dodać do warzyw wody lub oliwy z oliwek, używać ziołowych lub sosnowe kąpiele, ale zgodnie z pedicure zasady powinny być dokładnie pary przed przystąpieniem do głównego pedicure.

Temperatura wody pozostaje taka sama od czasu do czasu wlać do zbiornika ciepłej wody. Na dno zbiornika można umieścić gładkich kamieni morze – są one idealne do masażu stóp. Włącz kojącej muzyki – tworzą atmosferę spokoju i odosobnienia.

Zasada ta jest po wszystkim pedicurzysta. Gdy skóra na stopach staje się miękki i blady róż, osusz stopy ręcznikiem i przejść do głównej scenie pedicure .

3. Przetwarzanie stóp. Według Zasady pedicure. Leczenie należy rozpocząć pieszy zatrzymał. Weź podbił szlifierki (odpowiedni kawałek cienkiej pumeksem lub specjalną szczotką do nie-sztywnych nogach) i stosuje się do niej dużą ilość złuszczanie (peeling, złuszczający krem ​​do ciała, jak i prażonego piasku, soli morskiej, kaszy manny, zmieszanej z oliwą z oliwek) i leczyć stopę ruch kołowy.

Należy zachować szczególną ostrożność podczas usuwania odcisków na nogach.

Nadmiar peeling i spłukanie wodą może rozpocząć przetwarzanie palce. Jeśli odciski zbyt twarde i sztywne, pocierać je szorstką stroną, a następnie zakończyć pracę płynność stronę. Jeśli jedynym tylko kilka odcisków, używać tylko gładką stroną.

Grind stopę przemyć je wodą.

4. Przygotowanie płytki paznokcia. Specjalna szpatułka do manicure lub pomarańczowy (drewniany) trzymać się kolistymi ruchami delikatnie miękkie przenieść naskórek (skórę u podstawy paznokcia) do paznokci darmo „oddychać”. Według Zasady pedicure. przycinanie skórek wokół palców nie może – może to prowadzić do zapalenia skóry.

Włącz szpatułki do drugiej strony i ruch kołowy delikatnie usunąć martwy, suchość skóry, zgromadzone w zasięgu ręki naskórka. Czuje się jak to może być w porównaniu do drapania swędzenie nagle odkrył. Spędź kij pod paznokciem, aby usunąć nagromadzone martwe komórki, gdzie skóra sucha, i przejść do następnego kroku, pedicure w domu.

Share →