Technika drutach skarpetki na dwóch szprych

Technika drutach skarpetki na dwóch szprych

Materiał ukazał się w dodatku do dziennika „pracownika”

(Fot podwyżek klikania)

W wielu krajach, buty dla dzieci i skarpet na drutach to prawda – w ciągu zaledwie dwóch igieł. A wynik jest bardzo miły. Spróbuj.

Wybierz nieparzystą liczbę pętli. Jak dużo? Określenia objętości próbki i nogi wokół kostki. Dzianiny kilka wierszy podwiązka ściegu.

Liczba wierszy musi być wystarczająca do pogolenki – to znaczy czas od początku pięty do kostki. Wtedy liczyć pół pętli i oznaczenie (np kolorowe nici) centrum, dziwny pętlę. Dzianina podwiązkę dalej, w każdym wierszu, ale czy dwa nakida jeden przed i jeden po centralnej pętli. Ta część skarpety jest odległość od końca wychylenia kciuka.

Określ liczbę wierszy przez zastosowanie bezpośrednio do stóp drutach.

Teraz, dzianiny 6 rzędów dżersejem bez dodatku pętli. Gdzie lejąca tkanina – przednia część skarpetki. Dzianiny pończoch nadal zmniejszać poprzez serię 4 pętle: jedną w dziania początku, sobą na końcu toru, a drugi w przedniej środkowej pętli i po nim. Tak więc, odejmowanie, dzianiny 8 rzędów.

Ostatni rząd, aby zamknąć się w żaden sposób. Tkanina złożyć na pół: będzie powtórzyć profilnogi. Następnie podłącz szew kettelnym (tyłek) i dolnej stronie.

Jeśli pierwszy numer został wybrany w ciasnym lub stóp wysokiego podnoszenia, a następnie przyszyć boku nie powinna skończyć.

Te skarpetki są zainteresowani nie tylko łatwy w drutach. Jeśli tak, na dole można wyciąć, boczny szew i rozpuścić nadvyazat ponownie. A jeśli uszyć dolny kawałek skóry lub płótna, nadają ich podeszwy rozmiar, otrzymuje kapcie. Mogą haftować na drutach wątek do wyrobów pończoszniczych o jasnym kolorze.

Share →