Technika tkania koraliki Ndebele

Technika tkania koraliki Ndebele

Technika tkania Ndebele pojawiły się około 200 lat temu w Afryce Południowej, plemienia Ndebele. Koraliki Lokalizacja w gotowej tkaniny do postaci lokalizacji pętli w dziewiarskich.

Sznurowania Na początku należy ustalić liczbę perełek na nici. Liczba kulek muszą być podzielna przez 2 lub 4. Jeśli liczba jest wielokrotnością 2 perełek drzewa krawędziach pół obrotu, jeśli jest podzielna przez 4, w całości. Oto przykład małego tkaniny tkania.

Splot tkaniny razy 4.

Wpisz w wątku 16 koraliki jako wielokrotność 4, 16 – w pierwszym i drugim rzędzie.

Teraz zostanie splotu w przeciwnym kierunku. Naciągiem liczba zgrubienie 17 i nić przez koralik № 16. Następnie przejdź 2 kulki i przełóż przez perełek liczby mocującego 13.

Koraliki sznurka 2 i przytrzymaj nić przez koralik № 12. Wtedy wszystko jest powtarzane do końca sieci.

Aby przejść do następnego wiersza, koraliki powinny znaleźć numer 24, 25 i zaczyna się kręcić w przeciwnym kierunku, to znaczy trzymać nić przez liczbę kulek 24, następnie przez koralik № 23. Rekrut 2 koraliki i paciorki należytego prowadzenia liczby 22 i 21. Tak więc, Plagę długość ostrza wymaga od nas.

Splot tkaniny rozkładana 2

Musimy wybrać numer koralików na strunie 2 razy, ale nie 4. Na przykład, wybieranie 10 kulek – jest jak w pierwszym przykładzie wykonania, w szeregach 1 i 2. Następnie nawleczone zgrubienie 11 i wyciągnąć nić przez koralik 10. Przejdź 2 koraliki, nici przez wielu perełek rozciągania 7, koraliki sznurka 2, przytrzymaj nić przez koralik 6. Nadal to robić do końca serii.

Aby przejść do następnego rzędu posiadających nić przez zgrubienia 15, naciąg kulek 2 i rozciąga się w wałku № 14. Nadal więc tkać do żądanej długości.

Share →