Teraz takie a pozornie skomplikowane rzeczy, jak stworzyć kolaż ...

Teraz takie a pozornie skomplikowane rzeczy, jak stworzyć kolaż zdjęć, można w Internecie: szybkie i łatwe. Być w stanie poradzić sobie z nim nawet początkujący: Redaktor avatan oferuje szczegółowe i, oczywiście, jest również bezpłatny poradnik wideo i intuicyjny i przyjazny interfejs użytkownika w języku rosyjskim szybko przyzwyczaić się do nowych funkcji internetowych. Na stronie głównej widać opcji avatan edytor zdjęć „utworzyć kolaż”, a następnie z „kolumny” Opcje i „wiersz” wybrać żądaną liczbę zdjęć, które chcesz użyć, przypisać im odpowiedni rozmiar – i może przesyłać tylko zdjęcia.

Kolaż zdjęć w Internecie gotowe!

Łatwość edycji zdjęć online jest nadal na tym, że poprzez takie opcje jak „cofnij” i „powtórz” edytor zdjęć avatan nie będzie wydawać dużo czasu do przetwarzania obrazów, jeśli coś nie jest lubiany w procesie, po prostu odrzucić ostatnią operację ,

Niezwykłe edytor zdjęć avatan również fakt, że nie można przesyłać zdjęcia tylko z komputera w domu, ale także z portali społecznościowych Vkontakte i Facebook, a ma również funkcję takie jak „Tworzenie niezwykły kolaż” – otworzył ją, dowiesz się, że ma tematów, takich jak „Love”, „Zima”, „Powrót do szkoły” i inne osadzone w avatan edytora zdjęć, podczas gdy oprócz kolażu zdjęć z nich, aby wybrać prawidłowy luz. Z tych opcji, nie można się bać o wynik końcowy pracy – trochę czasu i wyobraźni oraz kolaż zdjęciach zadziwi wszystkich swoich znajomych i przyjaciół!

Share →