Tereny Scrub do kawy: piękno Twoich recepty

Tereny Scrub do kawy: piękno Twoich recepty

Każdy z nas zna aromat świeżo zmielonej kawy i tart. Jego funkcje ożywić ciało i duch wiedzieć wszystko. Ale nie wszyscy sobie sprawę, że kawa – to nie tylko wspaniały napój, ale również doskonałe narzędzie w walce z cellulitem.

Tereny Scrub do kawy  i pomóc w radzeniu sobie z cellulitem i uczynić skórę miękką i gładką.

Nawiasem mówiąc, pomimo tego, że naukowcy wciąż argumentując, kawa robi więcej dobrego lub zaszkodzić jego korzystny wpływ na organizm nie da się przecenić. Na przykład, herbata organicznym poprawia stan psychiczny, zmniejsza ryzyko stresu i depresji, poprawia trawienie. Ponadto, kawa zawiera duże ilości przeciwutleniaczy, które spowalniają proces starzenia się skóry.

Niektórzy naukowcy uważają, że te właściwości są gorsze kawy nawet warzywa i owoce.

Jeśli jeść, nie jest to pierwsza próba pokonać znienawidzonego cellulitu, pewnie zauważyliście, że wiele specjalistycznych narzędzi, takich jak zarośla, zawierające kawę. Nie jest to przypadek: kawa, która pobudza nas rano, ma podobny wpływ na skórę.

Dlatego też, jeżeli nabycie drogiego zarośla w swoich planach nie obejmują, co najmniej effevktivnim będzie peeling do kawy, gotowane w domu.

Następuje przez jej stosowanie w aktywacji metabolicznej komórek, a co za tym idzie, bardziej szybkim usuwaniem tłuszczu. Ponadto, kofeina poprawia krążenie krwi, co zwiększa skuteczność innych środków – te, które łagodzi obrzęk lub przeznaczone do utraty wagi.

Cellulit Przepisy kawy peeling

Numer Przepis 1. Weź 3 łyżki. łyżki mielonej kawy i wymieszać je z 3 łyżki. łyżki soli morskiej. Dodać kilka kropli oleju z oliwek. Przed faktycznym stosowaniu peeling Bądź 5-10 minut w gorącej wodzie, pory są szeroko otwarte. Gotowy do peelingu masować obszary problemowe w ciągu kilku minut.

Po masażu, nie spiesz się natychmiast umyć peeling – niech skórę prawidłowo wchłaniania substancji odżywczych. Zastosuj krem ​​po tym peeling nie jest konieczne. Jeśli chcesz, aby twój peeling było bardziej aromatyczne, można dodać trochę cynamonu lub olejki eteryczne.

Numer Przepis 2. Fusy z kawy lub kawa mielona wymieszać z żelu pod prysznic. Jak używasz regularnie i dobrze iść na obszarach problemowych. Jedynym warunkiem – żel powinien mieć neutralny zapach, lub mieszaninę można pozostawić nie pachnące.

Numer Przepis 3. W ciepłej wodzie mineralnej, rozcieńczyć gliny do konsystencji śmietany, dodać fusy. Natychmiast po kąpieli, stosować peeling na obszarach problemowych i pozostawić na godzinę, tak. Po upływie zmyj ciepłą wodą.

Numer Przepis 4. 4 łyżki. łyżki mielonej kawy wymieszać z 4 łyżkami. łyżki jogurtu. Otrzymaną mieszaninę umieścić na obszarach problemowych, podobnie jak ich masaż i pozostawić na około 10 minut. Po spłukać ciepłą wodą.

Numer Przepis 5. 2 łyżki. łyżki mielonej kawy wymieszać z 4 łyżkami. łyżki miodu. Następnie stosować peeling na masażu ciała na 5-10 minut.

Numer Przepis 6. 2 łyżki. łyżka suszonych fusy wymieszać z 6. łyżki jogurtu. Zwracać uwagę. Jogurt powinien być wolny od konserwantów i barwników były.

Nałożyć mieszankę na ciało i masaż na 5-10 minut. Taki Peeling fusy nie tylko pomoże pozbyć się cellulitu, ale będzie wygładzić skórę.

Podobne posty:

Kadzidło olejek ma wiele zastosowań, a dla każdej sytuacji najbardziej.

Share →