Terry szaty dla kobiet i mężczyzn z miękkiego frotte

Terry szaty dla kobiet i mężczyzn z miękkiego frotte

Modele z kapturem i bez kaptura, różnych kolorach i rozmiarach

Wybór sukien w naszym katalogu znaczące. To męskie i damskie suknie z różnych modeli. Mężczyźni polecane są szlafroki, piękne panie docenią i eleganckie szlafroki z kołnierzem "kimono"I lekkie szlafroki wafel.

Długość rękawa jak suknie długości sami waha. Istnieją modele z krótkimi rękawami, długie i "trzyćwierciowy", I przedstawiliśmy frotte szatę z kapturem i wykończone oplotem.

Wybierz szlafrok o każdej porze roku. Lato muszą szaty z lekkim frotte, a zimą – od gęsty. Mamy też demi modelu. Komfortowy pobyt! Kolorystyka pełna jest rozmaitych sukien: niebieski, różowy, jasnozielonego, brzoskwinia, bordo i wiele innych kolorów i odcieni. Możemy skupić się wyłącznie na jednym.

Nie możesz się zdecydować – to dać pierwszeństwo do dwóch lub trzech modeli. Ceny w naszym sklepie internetowym są dostępne – można łatwo sobie pozwolić na zakup kilku suknie!

Tajemnica szaty popularność frotte Wellness jest wyjątkowa technika szycia i tkaniny przetwarzania. W procesie produkcji przy użyciu wyłącznie naturalnych materiałów i barwniki odporne bezpieczne. Dlatego kąpielowe przedstawione w katalogu przez długi czas zachować swój kolor, kształt i lepiej się prezentuje.

Oferujemy suknie w pudełko.

Jasne i stylowe zestawy do kąpieli – piękny i niezapomniany show.

Należy zwrócić uwagę na łatwość i wygodę zamawiania w naszym sklepie. Złóż wniosek do łatwego i wybór odpowiedniego zestawu zajmuje tylko kilka minut.

Dla partnerów hurtowych możliwość zakupu dużych partii suknie. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz komplet dokumentacji. Może się wielkie zniżki i klientów detalicznych – jesteśmy gotowi, aby zapewnić najlepsze ceny dla naszych lojalnych klientów, a także zniżki na zamówienia zbiorowe.

Zaproś do naszego sklepu przyjaciół i znajomych – i mamy przyjemność zaoferować Państwu wspaniałe zniżki.

Share →