Testowanie silikon pieczenia

Testowanie silikon pieczenia

Kupować

Cześć!

Dziś chcę porozmawiać trochę o silikonu. Nie w tym sensie, że uważasz, że zbirów, ale tylko w kulinarnej.

Jego pierwszy cytryny ciasto upiekłam semi powrotem w radzieckiej dzieciństwa. Oczywiście, to nie moglibyśmy marzyć o jakiejkolwiek formy silikonowej, i nie został jeszcze wynaleziony silikonu o jakości spożywczej, prawdopodobnie. A następnie pieczone (i nadal jest, wyznać) w konwencjonalnych cyny lub aluminiowych form do pieczenia, a nawet patelnie. W domu mam zrobić, najlepszą formę do pieczenia i prażenia – pan z Ikei, który już w dniu zakupu bardzo starannie i sprawnie uchwyt odpadły. Ciasta i pieczone w niej doskonale grata.

Dla mnie, silikon pieczenia została zakwestionowana.

Po pierwsze, zapach pieczenia z piekarnika nie brzmi zbyt apetycznie. Po drugie, formy i formy silikonowe, które spadły na mnie, wszystkie sondaże były katastrofalnie krótkotrwały, po prostu brakuje im 2-3 pieczenia. Więc kiedy przyszedł silikonowy bakeware Kaiser Hoff KH-1161 jak dużo, bo aż 270 rubli, byłem na to gotowy posypką dostać się do domu, delikatnie mówiąc, nie całość. Musi zaakceptować śmierć.

Cóż, poza tym, forma testu, postanowiłem na ciasto czekoladowe receptury czekolady, który jest pieczony w 160 ° C, ciasto o konsystencji płynnej śmietany, ciasto z metalu, który tworzy, aby cały problem. Oto ona:

Od silikonowych form podręczników w wypieku wiemy, że gdy po raz pierwszy skorzystać z formularza powinny zdecydowanie nasmarować, a następnie, jak w nie. Patrząc w przyszłość, aby powiedzieć, że ta szczególna forma muszą być smarowane za każdym razem. ponieważ Upiekłam ciasto i to 4 Szarlotka, nie smarować formy, miał oderwać kształt tego, co już jest, do diabła, estetykę.

Tak więc, jeśli nasmarować formę nieklejąca emulsja przepis był ciekawy czytelnik znajdzie w książce, babeczki i ciasta same skoki z kształtu. Co jeszcze dobrego do powiedzenia? Umyć! Umyć forma silikonowa jest przyjemnością.

Gąbka i ciepła woda, walnięcie walnięcie walnięcie i gotowe urody! W skrócie, jeśli smarować przed pieczeniem, zasady silikonowy kształt.

Przepis podany jest?

Nawiasem mówiąc, że dodaje się do ciasta ze stopioną czekoladą i masła, to w rzeczywistości bardzo prosty i bardzo dobrze dostępne dla dzieci i 9 lat.

100 gr. Masło

300 gr. Czekolada ciemna

200 gr. Śmietana 20%

Wszystko włożyć do miski i topi się w łaźni parowej. Dokładnie wymieszać i schłodzić do temperatury 35-40 stopni.

5 jajek

150 gr. Sahara

200 gr. Mąka

Szczypta soli

Pokonaj jajka z cukrem, wymieszać z mąką i solą. Wlać mieszaninę czekoladę, wymieszać. Jeśli nie dobrze wymieszać, można uzyskać efekt marmurkowe, więc wolimy.

Wlać do przygotowanej patelni i piec 01:00 w 160 ° IT.

Share →