Testy do owulacji i ciąży "Evitest": recenzje, opisy ...

Testy do owulacji i ciąży "Evitest": recenzje, opisy, ceny, oraz instrukcje użytkowania

Obecnie w aptekach są dużo różnych testów ciążowych i owulacji. Najpopularniejsze z nich – jest szybkie testy «Eviplan», «Frautest», «Claire plan» i «Evitest», Opinie klientów o ostatni jest najbardziej kontrowersyjna, więc omówić bardziej szczegółowo.

Technika szybkich testów

Szybkie testy można nazwać jednym z największych osiągnięć przemysłu farmakologicznego. Są one częściej niż myślimy wykorzystywane nie tylko zwykłych konsumentów, ale także placówki medyczne oraz wiele. Dziś ustalić, czy dana osoba ma chorobę można wykorzystać analizę na podstawie papierka lakmusowego, co jest bardzo wygodne. Ale jest kilka wad. Szybkie testy nie zawsze są wiarygodne, a nawet 1% błędów rezerwy wzrosnąć do wątpliwości.

Dlatego eksperci stosować tę zasadę: a negatywne środki wyników «forum»Pozytywnie – «jest to możliwe, tak więc konieczne jest, aby potwierdzić»,

Drugą wadą jest to, że Szybka analiza pokazuje obecność choroby lub ciąży per se, ale jedynie na fakt, że korpus jest obecny enzym lub białka, którego obecność zakłada się na daną chorobę lub ciąża z wysokim prawdopodobieństwem. Na przykład, gdy zapłodnionych jaj u kobiety zaczyna rosnąć hCG, która jest stałe i testy ciążowe. Jednakże taki skok może być wywołany przez inne czynniki muszą być brane pod uwagę.

Rodzaje testów ciążowych «Evitest»

Opinie klientów o test ciążowy «Evitest» mogą się różnić ze względu na fakt, że marka ta jest faktycznie wyprodukowanej jeden, ale seria szybkich testów:

1. EVITEST Jeden – bardzo proste, wygodne i tanie badania. Czy taśmy, które powinny być pominięte w misce z porannego moczu przez trzy sekundy, aż do kreski. Trzy minuty później, wynik może być oceniany: jedna czerwona linia – wynik jest negatywny, dwie funkcje – pozytywne.

Zasada ta dotyczy wszystkich typów szybkich testów «Evitest»,

2. EVITEST Plus – Ten sam test jak EVITEST One jednak opakowanie zawiera dwie taśmy. Jednym z nich jest wykorzystywana bezpośrednio i drugi jako analizy kontrolnej w ciągu kilku dni w celu potwierdzenia wyników. Zalecana przerwa na powtarzanie testu – Najmniej dwie noce jak hCG w ciąży zwiększa dwukrotnie co 48 godzin.

3. EVITEST Dowód – Analiza Tablet. Czy zestaw płyty i pipety. Używając taśmy okna pipety zastosowano cztery kropli rano moczu w ciągu kilku minut, w drugim polu można zobaczyć wynik.

Ten test ma wysoką dokładność.

4. EVITEST prefekt – Easy Jet Szybka analiza. To odbywa się bez zbierania rano moczu. Jeden koniec pręta jest umieszczony bezpośrednio pod strumieniem przez kilka sekund, a po upływie 5 minut można ocenić wyniki.

Zastosowanie testu ciążowego we wczesnych stadiach

Bardzo często u kobiet, pojawia się pytanie, czy jest możliwe, aby użyć "Evitest" opóźnić. Recenzje stosowania tej szybkiej analizy na wczesnych etapach w następujący sposób: dwie listwy w obecności ciąży może dojść nawet do 5-6 dni przed dniem «X»Tylko jeden z nich jest bardzo blada. Z tego wyniku, zawsze pozostają wątpliwości: do uważają to cecha przejawia się czy nie zwracasz na to uwagi.

W rzeczywistości, nawet blade cechy oznacza wysokie prawdopodobieństwo ciąży, jedynym wyjątkiem są przypadki, w których badanie jest zepsute, wygasły lub podwyższone hormony w organizmie z innych powodów, które zdarza się bardzo rzadko.

Wynik negatywny przy użyciu szybkich testów przed opóźnienia nie jest istotna. Nawet jeśli kobiety w ciąży, nie może podnieść poziom hormonu hCG w takim stopniu, że może to zostać wykryte przez test. Dlatego, analizę należy powtórzyć po upływie czasu.

Test ciążowy «Evitest»: recenzje Kobiety

Jak wspomniano powyżej, The klienta tego produktu niemieckiego należy zauważyć, produkcji różnią się znacznie. Niektóre kobiety zostały wykorzystane i uzyskać 100% wiarygodne wyniki, czasami nawet przed opóźnienia, ale inni byli rozczarowani. Na przykład, zdarzały się przypadki, gdy test okazał się fałszywy alarm, a sytuacje, w których «Evitest» pokazał jedno pasmo w ciąży w ciągu 5-7 tygodni, potwierdzone przez badanie ginekologiczne i USG ustaleń.

Niektóre kobiety klienci uważają, że produkty tej marki w ostatnich latach nieco się pogorszyła, więc, że są dwa wyjaśnienia: albo producenci stali księżyca lub w popularnej i niedrogiej teście pojawił «symulatory»Których jakość jest zauważalnie gorsza od oryginału.

Jeśli weźmiemy pod uwagę szybką analizę każdej z serii, tym więcej kupujących, jak «Evitest» jet. Opinie o tym lepiej niż wszystkich innych podobnych produktów tego producenta. Na drugim miejscu – Test tabletu «Evitest»,

Producenci twierdzą, że jest to bardziej wrażliwe i dlatego bardziej dokładne, a doświadczenie pokazuje, że taka analiza jest bardziej godny zaufania. Dlaczego kobiety umieścić pierwszy strumień, a nie kasety "Evitest"? Opinie klientów dać odpowiedź na to pytanie: to jest bardzo łatwy w użyciu, dzięki czemu można je stosować nie tylko w domu, ale także w pracy lub w szpitalu, aby odwiedzić lekarza.

Celność szybkie testy ciążowe «Evitest»

Więc, czy można zaufać testy «Evitest»? Recenzje są tak różne, że to sprawia, że ​​zastanawiam się. Tym bardziej, że producenci udał się na ryzykowne posunięcie – Mówili, że ich produkty mają czułość 20 mIU / ml do ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG). Co więcej, ci sami producenci później w publikacji ogłosił, że absolutnie wszystkie testy ciążowe mają czułość 25 mIU / ml, i oświadczył, 20, 15 i 10 mIU / ml – niczym więcej niż chwytem marketingowym.

Tak, jesteśmy oszukiwani?

W rzeczywistości, nie wszystko, co przerażające. Czułość wynosi poniżej 25 mlU / ml – to jest naprawdę nic więcej niż chwyt reklamowy, ale nie ponosi żadnej szkody dla klientów. Fakt, że badania w celu ustalenia ciąży «Evitest» to informacje, które mogą być stosowane do opóźnienia pierwszy dzień. W praktyce oznacza to, że ciąża (jeżeli występuje) w czasie dnia «X» to dwa tygodnie. To z kolei zapewnia zwiększoną hCG 100 mlU / ml.

Tak więc prawdziwa czułość testu jest wystarczające do stwierdzenia ciąży.

Jajeczkowanie

Owulacja jest nazywany okresem dojrzewania oocytów. Jest to najbardziej korzystny czas dla poczęcia, więc kobiety, które chcą zajść w ciążę, staramy się uchwycić chwilę. Jest to trudne do zrobienia, bo owulacji trwa tylko 1-1,5 dni i 100% niezawodny sposób, aby ustalić, że nie istnieje.

Aby określić sposób kalendarza owulacji używany (obliczenia w połowie cyklu), mierzony codziennie temperaturę podstawową lub poddania się badaniu USG, które z pewnością mogą potwierdzić owulacji lub jej brak. Ale dziś, większość kobiet woli używać szybkiego testu.

Owulacja badań: plusy i minusy

Szybkie testy do określania owulacji może być różnych typów: definicja dojrzewanie oocytów wytworzenia ślina, krew lub mocz. Drugiej grupie najbardziej rozpowszechnione.

Zaletą szybkich testów, w stosunku do innych metod określania owulacji są oczywiste: można złapać «ruchomy» owulacji, nie trzeba przechodzić USG, stosowanie pasków jest znacznie wygodniejsze niż codziennie środka podstawowej temperatury.

Jednak wady takich testów wystarczy: wysoka cena (i należy je kupić co miesiąc przed poczęciem), możliwość fałszywie ujemnych wyników, wysokiej niepewności.

Szybki test «Evitest» Opinie klientów: Owulacja

Test owulacyjny «Evitest» Jest to zestaw pięciu strumieniem lub konwencjonalne (musi być zanurzony w moczu) Test-taśmy owulacji i jeden dodatkowy test ciążowy. Cena takiego zestawu zakresach 350-700 rubli. Kupujący ma wystarczająco dobrego o Test owulacyjny «Evitest»: Są proste i dość wiarygodne. Są to właściwe dla wszystkich wad, które są charakterystyczne dla testów owulacji, ale jest jedną z korzyści, które odróżnia je od innych produktów.

Test owulacyjny «Evitest» znacznie tańsze.

Tak, czy nie używać testy ciążowe i owulacyjne «Evitest»? Recenzje produktów tej marki jest inny, ale nadal przeważają pozytywne. Ponadto, należy rozumieć, że człowiek, którego wynik był istotny, to jest mało prawdopodobne, że wszystkie z raportu. Ale ci, którzy wyrażają analizy było fałszywe, należy starać się w jakiś sposób wskazują na ich opinię.

Tak więc okazuje się, że testy «Evitest» wystarczy bezwzględna większość nabywców w tej cenie odgrywa znaczącą rolę. Koszt szybkich testów «Evitest» mniej niż analogów innych producentów, a dokładność jest wystarczająco wysoka, a zatem będzie latać.

Share →