Tiramisu

Tiramisu

Tiramisu

Cóż, to, co w żółtek jaj czepiać? Tu wykształceni ludzie pochwalić, a recepty akcji z serca. Topi – wielkie dzięki, człowiek nawet sugeruje, że jest zastąpiony, jeśli niektóre drogi produktów lub niemożliwe do uzyskania.

Tak właśnie mascarpone lokalnej produkcji tak złe, że lepiej go nie dotykać, ale sera lub kwaśną śmietaną i nikt nie słyszał. Więc zamiast użyć ricotta, ser jest prawie taka sama, ale jak alkohol dodać Kahlua. Smak i kolor, oczywiście, towarzysze, raz lub dwa razy kilka, ale dla mnie jest to o wiele smaczniejsze Baileys likierowe.

А "Koneserzy" rada – nie podoba – cóż, to twoja sprawa, twoje tylko ludzie wykształceni "Wróżka" zachować dla siebie, jeśli osoba nie stara się nikogo obrażać ani poniżać, ale dobroć serca przynosi doświadczenie.

Teramisu.

Tiramisu

Pytaj ciastka ciasto do kawy będzie impregnacji tego sera, tortille raskisnut? A co lepiej wziąć krem ​​z rynku lub śmietana w sklepie, obawiam się, aby kupić mascarpone nagle, lub którzy nie podoba; Który wytworzono jak w smaku.

Tak, to

Tiramisu

Tiramisu

Tylko nie

Tiramisu

Zjadłam ten deser w swojej ojczyźnie, a we Francji, więc mogę z całą pewnością powiedzieć, że wariacje na temat tiramisu bardzo dużo: to może być zimno i ciepło, i jajka, i bez nich, gdzie zapukać gdzie vymeshivayut mascarpone które dodać trochę śmietany, aby nieco zmniejszyć tłuszczu – głębokie smaki i aromaty.

Ja, na przykład, nigdy w lecie ten deser jaj nie tylko umieścić dobrą mascarpone ubijania z niewielką ilością śmietany i cukru z miksera.

A zimą – recepty, podobnie jak proponowane.

Ponadto, impregnacja sprawia domu kawy likier.

Tylko sztuczka zaglądał w paryskiej restauracji – przyzwoite deser posypane dobrą warstwą kakao (ciemne).

Po nocy w lodówce, pochłania wilgoć z kremem deser tworzy się na powierzchni, słodki smak podobny do tryuffelnoy masy.

Share →