Tkania koralikami drzew bonsai. drzewa z koralików z rękami ...

Tkania koralikami drzew bonsai. drzewa zroszony ręcznie. Koraliki tkackie technologii.

Opublikowano Kategoria: Strona główna Na Biznes

Bonsai, Bonsai są wysoko cenione w świecie współczesnym. Jak rosną powoli, są drogie, który Nie każdy może sobie pozwolić. Ale mogą one zostać zastąpione miniaturowych drzew z paciorków. Na tych miniatur można zbudować bardzo udanego biznesu w domu.

Ale tkania będzie musiał spędzić trochę czasu i cierpliwości.

Co zrobić drzewo koralików trzeba niektórych materiałów. Takich jak drut, koraliki, różnych kolorach i rozmiarach, linii, a niektóre z narzędzi, które ułatwia pracę, zaciski, kleszcze i szczypce. Myślę, że jeśli wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu ręki, można zacząć.

Technologia produkcji koralikami bonsai jest bardzo prosta. Do wytwarzania produktów muszą mosiądzu lub z drutu miedzianego o średnicy od 3 do 8 0 mm. Igły stosowane do prostego żyłki, zielony.

Cylinder można z zwykłego drutu i pozostawić bez powłoki lub lakieru.

Najpierw trzeba wyciąć przewód 2-3 razy wyższe niż w sugerowanej wysokości drzewa. Przeciąć przewód do złożenia się i złożyć w środku. Następnym etapem jest tworzenie korzeni i gałęzi. Korzenie są potrzebne do zamocowania pnia drzewa, w pojemniku wykonanym z korzeni mniej część belki.

Co by się igieł, trzeba związać linię do zwykłych węzłów i gałęzi pokroić na wymiar.

Najnowszym i stosunkowo skomplikowane krokiem jest splot drzew koralikami, które zostały urządzone w pewien sposób. Produkt końcowy musi być zabezpieczona w małym naczyniu. Jest to ostatni krok w tkania drzew koralikami.

Share →