Top 15 futurystyczne kuchnie projektowanie przyszłości

Top 15 futurystyczne kuchnie projektowanie przyszłości

Według statystyk, 70% wolnego czasu człowiek spędza w kuchni. W kuchni na filiżankę herbaty są wszystkie najbardziej intymne rozmowy, zaznacz wakacje i oczywiście bezpośrednie gotowania. Jak sugeruje projektantów, kuchnia przyszłości będzie charakteryzować kompaktowych wymiarów ze względu na wzrost liczby ludności i spadku wielkości mieszkań. Więc teraz wiele projektów zaprojektowane kuchnie, które oszczędzają przestrzeń.

Spójrz na Top 15 futurystycznej kuchni, że nie tylko zaoszczędzić miejsce, ale z wyrafinowaną, czasem fantastyczne, design i funkcje.

Owoce życia lub owoce życia

Duet Projekt składający się z Hugh Trenngoka (Hieu Tranngoc) i Hao Hao Tren (Tran), przygotował zdrowe posiłki, które pasują do stylu życia programisty. Idealnie zaprojektowane dla jednego lub dwóch mieszka w mieszkaniu kuchnia koncepcji Owoców życia oznacza otwartość, łatwość projektowania daje swobodę noszenia ruchu. Drzewa owocowe jabłka była muzą dla projektantów i przenieśli cały sens ich potomstwa, jest jak drzewo z owoców, które wiszą na gałęziach po obu stronach tułowia.

Przeniesienie obrazu na kuchnię, widzimy, że dwie powierzchnie robocze są umieszczone po przeciwnych stronach osi podstawy. Z jednej strony jest panel na inne — zamkniętą szafkę do przechowywania żywności, jest osadzony gdzieś w środku zlewu. Nic zbędne, a na wyciągnięcie ręki.

Kuchnia H2O Electrolux

W oparciu o zasadę metamorfozy, kuchnia H2O z węgierskiego projektanta Peter Ward (Peter Vardai), to futurystyczna kuchnia, która traci swoją wyjątkową lokalizację w oddzielnym pokoju i znajduje się w samym sercu domu lub mieszkaniu, spełniającym wszystkie jego głównych funkcji, podczas podejmowania minimum miejsca , Właściciel tylko w razie konieczności «zwraca» i stanowi istotny element, czy blat, zlewozmywak lub coś innego. Okazja «rzeźbić» z kuchnią oddzielnych elementów istnieje dzięki rewolucyjnej technologii o nazwie Claytronics (od słowa «glina» — gliny). Na jednym takim przykładzie, pracy na Claytronics technologii, już powiedziano — To jest na żywo kuchnia przyszłości.

Kuchnia «drzewo»

Przeznaczony do konkursu Electrolux Design Lab Konkursu pod hasłem «Rozwiązania dla domu dla następne 90 lat», Kuchnia «drzewo» od projektanta Balin Lee (Balin Lee) ma swoją nazwę od stowarzyszenia z drzewa w naturze, na podstawie których są główne elementy potraw. Wyposażony w futurystycznej technologii, przyszłość australijskiego kuchni projektant może zaspokoić potrzeby każdego indywidualnego użytkownika.

Praca w kuchni, które można obracać

Jak kiedyś, szafki kuchenne umieszczone są na obwodzie pomieszczenia. W tym przypadku projektanci zadzwoń do nas, aby zmienić swoje nawyki i umówić się na swego rodzaju elementów w kuchni «Wyspa»Która będzie zawierać wszystkie — zlewozmywak, płyta kuchenna, zmywarka, okap, a nawet projektowania przestrzeni do przechowywania przedmiotów. Kochanki nie trzeba uciekać się tam iz powrotem, wystarczy obrócić ruchem nadgarstka obraca «wyspa»Aby po prostu umytych naczyń w szafce.

Aneks kuchenny w formie tabel

Projektant FAIT Kahn Sarioz (wiara może Sarioz) zaproponował koncepcję kompaktowej obudowie kuchni nazwie Tube, które zmieści się w nawet najmniejsze mieszkanie. Projekt ten projekt jest bardzo podobny do pierwszego, przedstawione w TOP, Owoc Życia, i to nie tylko świeża kolorystyka, ale również fakt, że obudowa może wypchnąć — tym samym nie jest stół. Po zakończeniu śniadania, stół może być utopił, oszczędność miejsca.

Przenośna Kuchnia dla kawalerów

Każda rzecz w końcu przechodzi szereg zmian, aby lepiej służyć dobru człowieka. Odnosi się to także do mebli kuchennych too. «Kuchnia dla kawalerów»Jak nazwać swój projekt projektant przemysłowy Dmitrij Samal, jest bardzo zwarta, mianowany na pierwszym miejscu, dla tych, którzy mieszkają samotnie w małym mieszkaniu. Pudełka do przechowywania przyborów kuchennych i jedzenie nie jest bardzo pojemna, ale nie jest to konieczne.

Rozwijany tabeli popiera cel oszczędność miejsca do maksimum.

Otrzymał swoją nazwę od postaci sferycznej, Kuchnia Na niewielkiej przestrzeni do gotowania w nowoczesnym domu. Ta kuchnia ma wszystko, co chcesz – Panel sterowania z dostępem do Internetu, odtwarzacz MP3, CD / DVD-player, dla gospodyń domowych i początkujących kucharzy mają książka kucharska cyfrowy, wbudowany system dźwięku, kuchenką mikrofalową i piekarnik elektryczny, lodówka, zmywarka, okap, czujniki przeciwpożarowe, a także Kontrola programmnoeobespechenie zrobić to kuchnia po prostu fantastyczne!

Komórka kuchnia Eggo

Przedstawiając elegancka kuchnia projektant Irina Zhdanova opracowała koncepcję kuchni, których właściciele mogą łatwo zabrać na charakter gotowania na zewnątrz. Nazwany Eggo to samodzielny kuchnia, posiada zbiornik o dostawę wody, ogrzewanie gazowe, jak również świadczenia dodatkowe palniki do luksusowego grilla!

Stylowy wygląd i inteligentna organizacja kuchni jest gotowy do zmiany postrzegania ciemnym mężczyzny gotowanie i sprzątanie domu. Dostępność osobliwy płyta, umywalka i szuflady do przechowywania różnych przedmiotów, jak również podświetlenie LED jest, w zasadzie, standardowy zestaw kompaktowych kuchni przyszłości, ale wykwintne wzornictwo projektu Isola S nie powinny pozostawiać obojętnym nawet człowieka.

Projektant powierzchnia robocza

Inna wersja kompaktowego kuchni, tym razem od projektanta Tommy Chen (Tommy Chen). Projekt pozbawiony mycie, płyta grzejna, piekarnik i inne urządzenia i jest dostępny do użytku jako powierzchni roboczej do przygotowywania posiłków w małej rodzinie. Duża liczba pudełek, koszyków i szuflad utrzymać porządek.

Skała–chorować

Kształt wielokąta kuchnia ma na celu zwiększenie powierzchni magazynowej, zarówno na powierzchni jak i wewnątrz. Między innymi, projekt przewiduje możliwość własnej uprawy ziół i przypraw dla tych, którzy uważnie monitorować ich zdrowie.

Futurystyczny projektowanie kuchni

Praca projektant kuchnia z turetskoygo Aslihana Yulmaza (Aslihan Yilmaz) został zaprezentowany na konkursie krajowym w Turcji w 2008 roku (Narodowy Konkurs Kuchnia Design). Kuchnia składa się z rozkładających składniki, które wykorzystują podczas gotowania i sprzątania po tym.

Kuchnia przez Altera Design Studio

Do projektowania kuchni, zaprojektowany w stylu minimalistycznym, firmy Altera Design Studio udało się otrzymać nagrodę na prestiżowym Incheon Międzynarodowym Konkursie Projektowania 2007. Przy projektowaniu kuchni, autorzy argumentowali, przede wszystkim, jakie zadania powinny być uwzględnione w przyszłości, jakie problemy człowiek może czołowej 20, 50 lub 100 lat. Być może — niedobór wody, energii, a nawet żywności. Rolą projektantów wydawało właśnie takie — tworzenie koncepcji oszczędzania najbardziej zasobów, obejmujące minimalną liczbę różnego rodzaju odpadów. Niezaprzeczalnym faktem jest, że innowacyjne technologie i produkty są tworzone jakoś ustabilizować sytuację.

Oto kilka myśli i idee dodanych przez autora, tworząc przyszłość projektowaniu kuchni.

Właśnie skończyłem jeść, jak również napoje są przechowywane w rozdrobnionych pakietów, że każdy ma pomysł — co i ile zjada. Żywność powinna być przechowywana w chłodnym komór (lodówka) w ramach systemu przez około trzy dni.

«Sprytny» Piec grzeje niezbędne produkty dla grup — Ponownie, ze względu na oszczędność energii. Zmywarka zawiera kilka specjalnych filtrów, które poprzez czyszczenie używać wody w celu doprowadzenia go do akcji ponownie.

Kuchnia«matrioszka»

Ten piękny i przyjemny do kolorystyka zaprojektowany projektanta kuchni z Turcja Fevzi Karamanov (Fevzi Karaman). Projektant otrzymał już nagrodę dla projektu w ramach konkursu studenckiego.

Ultra kompaktowa kuchnia

W celu uczynienia najbardziej ergonomiczną i praktyczną kuchnię dla mieszczucha, użytkownika pod pseudonimem dla mappdaniel ProductDesignForums stworzył projekt kompaktowej kuchni, która obejmuje stołowych, leżaki, płyta grzejna, lodówka środowiska, umywalka z czujnikami podczerwieni na żurawie, piekarnikiem i grillem. Urządzenia są wyposażone w panele dotykowe.

Najlepsze pokazy, większość projektantów pracujących na systemie, aby uprościć projekty kuchni, zmniejszając wymagania dotyczące miejsca, jeśli nie oferują nie dostarczać żywność w oddzielnym pomieszczeniu. Kolejna część projektantów z powodzeniem łączy kompaktowe kuchnia przyszłości, a także wyposażanie swoich projektów z najbardziej zaawansowanych technologii. A co w kuchni chciałbym zobaczyć cię w moim domu?

Share →