Tort ozdobiony kitu.

Tort ozdobiony kitu.

Jeśli chcesz zaskoczyć swoich bliskich z unikalnych umiejętności kulinarnych, a następnie spróbuj się ciastka z kitu! To pozwala wyciągnąć lany tort w dowolnym stylu, aby piękne i oryginalne postacie udekorować deser do gustu, a pod hasłem obchodów.

Jeśli masz mało czasu, można użyć gotowych ciast lub upiec klasyczny ciastko. W tym przypadku należy użyć gotowy sklep ciasto, w którym do wytwarzania kremu do zanurzania i kitu o rejestrację.

Smarujemy kremem ciastka.

Góra i boki ciasta ciasta posmarować bardzo cienką warstwę, bo uszczelniacz przed wilgocią może stopić. Odstawić ciasto i przejść do przygotowania masy uszczelniającej.

Lany dla Ciebie:

– zefir «Ptasie mleczko»Możemy biały lub kolor (w zależności od tego, co dokładnie chcesz «ślepy»);

– kilka kropli soku z cytryny;

– skrobi;

– cukier puder;

– barwnik spożywczy.

Zephyr 100 g (małe opakowanie) ogrzać się w kuchenkę mikrofalową z sokiem z cytryny (zaledwie kilka kropli) i łyżeczką oleju. Gdy zmięknie dodać do niej cukier puder i zagnieść, aż będzie gładkie.

Lany jest bardzo lepki i uparty, więc stopniowo dodawać cukier więcej proszku. Tabela, ręce i wałek do ciasta należy posypać pasty skrobi staje się bardziej plastyczna, będzie możliwe wejście na rynek i wprowadzić niezbędne dane. Jeżeli zaplanowałeś konkretny wzór, w którym potrzebujesz inny kolor, a następnie za pomocą barwnika spożywczego – dodaj farby w różnych kawałków kitu.

Lany gotowy do rozwałkować okrągły formacji, nie bardzo cienką.

W tym przypadku stosuje się błękitny barwnik spożywczy, więc kolor stał się niebieski. Przykryć warstwą ciasta, zrób to ostrożnie, tak aby nie złamać kitu. Pozostałości dole odcięta ostrym nożem.

Następnie wykonaj niezbędne dane, przygotować ciasto. Na przykład, można rozciągnąć kolejną warstwę innym odcieniu i wycisnąć stos środowisk, z których można to zrobić kwiat, miód, itp Rysunki mogą być malowane, musi być rozcieńczony 1: 1 wódkę i miód, i dodać barwnik.

Delikatnie szczotki do malowania rysunek lub części «Aplikacje»,

Share →