Torty na zamówienie - dzieci, koporativnie, ekskluzywne

Torty na zamówienie – dzieci, koporativnie, ekskluzywne

Nadzienia:

Miękkie ciasto (biały, wanilia, czekolada, kawa)

Bitą śmietaną z dodatkiem składników (owoców, wiśni. Wiśnie z czekolady, truskawki, śliwki, suszone śliwki nadziewane orzechami, rodzynkami, suszonymi morelami, czekolady, orzechów, itp), Raffaello i innych.

Ciasto dekorowanie używając bita śmietana, pasta cukrowa, świeże i cukru kwiaty, koraliki, figurki z marcepana, wstążki i więcej

Jak obliczenia masy placka:

1 tier 2 kg

2 piętrowy 4 kg

3 warstwy 6kg

4 poziomy po 10 kg

Zalecenie za osobę – 150-200 g / osoba

Słodki upominek będzie najlepsze niespodzianki i prezenty na każdą wakacjach. Oryginalne, kolorowe, doskonały i bardzo, bardzo pyszne ciasto nie tylko zaskoczy i zachwyci każdego odwiedzającego, ale także stać się centralną ozdobą stołu i kulminacją wieczoru. Zrób przysmak – nasi cukiernicy zrealizować każdy pomysł.

Ciastka dla dzieci, ułożone i ciasta weselne, obszerne kręcone ciasta i torty ze zdjęciami – nasi mistrzowie stworzy dzieło sztuki.

Żadna ceremonia nie może obejść się bez słodkiego deseru. Wybór gotowych produktów nie jest bardzo zróżnicowany, a jeśli planujesz coś specjalnego i warto rozważyć wakacje do ostatniego szczegółu, najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie ciasta na zamówienie. Tworzenie oryginalny tort dla Ciebie nasi piekarze uwzględniać wszystkie życzenia.

Możesz być pewien, że ciasta na zamówienie smaczne i świeże. Jasne i niezwykłe ciasta do porządku byłoby odpowiednie dla każdego wakacje, ponieważ jest tak można podkreślić powagę i znaczenie każdej imprezy.

Do każdej imprezy, wakacje lub ciastka dla dzieci, tort urodzinowy dla swojego ulubionego ciasta lub na rodzinną uroczystość, ogromne ciastka dla imprez firmowych i uroczystości warstwowych torty weselne. Podczas składania zamówienia, możesz liczyć na profesjonalne doradztwo, pomożemy Ci wybrać najlepszy projekt dla cukierniczego arcydzieła. Najlepszy oryginalny prezent dla rodziny i przyjaciół będzie wyłącznym ciasto.

Maluchów ciasta kolorowe dzieci muszą powodować szczęśliwe uśmiechy i wspaniałe torty weselne będzie wykończenie na ważne wydarzenie w moim życiu.

Ciasta tradycyjnie przygotowywane do parzdnikam, które mogą być obchodzone nie tylko w rodzinie, w pracy, w kawiarni, ale także w podróży za granicą.

Oferujemy możliwość świętowania wakacje za granicą, jednocześnie zapewniając pełen zakres usług – od zagranpasport.kiev.ua. które mogą być ustawione szybko i podróże dla dzieci, do wyboru z karty, wycieczek, hoteli, biletów kupujących.

Share →