Tradycyjne metody leczenia żylaków

Tradycyjne metody leczenia żylaków

Środki ludowe do walki z żylaków

Oprócz metod leczenia i profilaktyki stosuje się Leczenie Ludowa żylaków. Wybór, które muszą być przeprowadzone sprawnie i dokładnie – tylko w tym przypadku możemy się spodziewać wystąpienia pozytywnego efektu.

Lepiej jest, oczywiście, dać pierwszeństwo ugruntowanych, sprawdzonych metod – takich jak medycynie.

Dawno, na przykład, są wysoko cenione właściwości lecznicze kasztanowca, od dawna stosowany w tradycyjnej medycynie. Wszystkie jego części: korzenie, kora, liście, kwiaty i owoce są podstawą do przygotowania różnych leków, zarówno do użytku na zewnątrz i wewnątrz.

Dość popularne likier na niej oparta, które można kupić w każdej aptece lub przygotować się (5 łyżek rozdrobnionych owoców lub kwiatów zalać 1 litrem alkoholu tygodniowo jest przechowywany w ciemnym miejscu i filtr).

Weź go wewnątrz trzy razy dziennie przez 20-30 minut przed posiłkiem, w wysokości 30-35 kropli na łyżkę wody.

Ta nalewka może pocierać ból plamy, aby okłady. Wcześniej, w celu zwiększenia efektu terapeutycznego zaleca się wziąć douche dla stóp, na przemian ciepłą i zimną wodą.

Chestnut przeciwzapalnie, przyczynia się do wzmocnienia ścian naczynia, usuwa stres i zmęczenie nóg.

Dobre dla właściwości żylnych zawierające krzem są trawy (Miodunka plamista, rdest, skrzyp polny) i fosfolipidy (mniszka lekarskiego).

Rośliny te są często zawarte w opłatach medycznych, używać wewnątrz: wziąć w równych częściach pospolity trawy, jaskółcze ziele, liść cykorii i rdestu ptasiego fasoli, pozostawia matki i macochy, korzeń mniszka lekarskiego, kwiatów rumianku i koniczyna, kruszony, wlać dwie łyżki w termosie łyżka karmić pół litra wrzącej wody i nalegać na noc. Wziąć 3-4 razy dziennie przez 50 ml.

W ten sam sposób można przygotować kolejną opłatę skład: podjąć równie nagietka kwiaty, liście, żurawiny, banana i mankiety, rdest trawy i skrzyp (przygotowanie i zastosowanie – w ten sam sposób).

Napary sprawie opłat narkotyków, w pierwszym roku leczenia zaleca się przyjmować stale zmieniając je co 2-2,5 miesięcy. Następnie ziołowe kursy medycyny do 1,5-2 miesięcy, dzięki czemu między nimi przerwy. W tygodniu

Równocześnie z używanych środków stosowanych do środka i na zewnątrz w postaci maści lub płyny.

Na pierwszej potrzeby, aby 3 łyżki sproszkowanej ziołowej (trawy i koniczyny liści eukaliptusa, celandine, korzenie Polygonum węża i mniszka lekarskiego, rumianku, nagietka i koniczyny, nasiona lnu, liści mięty w równych proporcjach), wypełnić go z 100 ml ciepłej wody, doprowadzić do wrzenia i mieszać, gotować na małym ogniu przez 5 minut.

Następnie wymieszać z roztopionym świni lub tłuszczu borsuka (75 g) i oleju (75 g), ostudzić i przechowywać w lodówce.

Maść stosuje się do obszaru dotkniętego grubą warstwą obejmujące dwa lub trzy górne warstwy gazę i polietylenu i taśmy do góry. Opatrunki zmienia się trzy razy dziennie.

Mleczka wytwarza się w taki sam sposób jak ziół, a wodę stosuje się w ilości mniejszej niż dwa razy (250 ml 2 łyżek mielonego collection) zagięte cheesecloth 4-6 warstwy, zwilżony nieznacznie przepuszczalna, nakłada się na miejsca uszkodzeń, stałe bandaż , wstępnie powlekane polietylenem. Nowy kompres umieścić co 8-12 godzin.

Obecnie istnieje całe mnóstwo metod Leczenie Ludowa żylaków. przeznaczone do walki żylaki. Jednak przed zatrzymując się na niektóre z nich, należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

Share →