Tradycyjne przepisy przeciwko wszom

Tradycyjne przepisy przeciwko wszom

Wszy zawsze była istotnym problemem dla rodziców, przedszkola i szkoły, a teraz mają stały się odporne na większość chemikaliów. przez które zazwyczaj pozbyć. Uważa się, że wszy — Losy bałagan, ale to nie jest. Pasożyty wolą czyste głowice do swoich kolonii, tak, że dziecko może wnieść porządek w domu wszy ze szkoły lub przedszkola, a już są rozprowadzane szybko. Więc skarcić dziecko nie za to, że potrzebuje wsparcia i leczenia.

Tradycyjne przepisy przeciwko wszom

Istnieją dwa aktywne wszy, zasada ich stosowania jest taki sam, więc można wybrać dowolny.

1. rue (lub raczej z niej rosół wlewu). Zaparzyć wrzątkiem szkło rue na litr wody, pozostawić w ciepłym miejscu, przed ochłodzeniem, umyć główkę dziecka szamponem, a następnie spłukać ten napar, a następnie, bez wlewu mycia, skóra głowy Wrap plastikowy worek i ręcznik.

2. Najbardziej efektywne połączenie olejków eterycznych, które zabija wszy: bergamotka, eukaliptus oleju, geranium i lawendy. Mieszanie oleju (5 do 10%) za pomocą oleju słonecznikowego i ostrożnie pocierać skórę głowy. Celofan i owinąć głowę ręcznikiem i pozostawić na kilka godzin.

Zostaw takie «Maski» w nocy, gdy dziecko może spać z nimi.

Główną część wszy umrze, należy je dokładnie czesane. Aby to zrobić, użyj grzebienia z kawałkiem cienkich żeberek, są sprzedawane w aptekach. Ale wszy jaja (njego) dołączony do poszczególnych włosów lepkiej substancji wydzielanych przez JMPR wszy i są trudne do rozdzielenia. Dlatego procedura czyszczenia należy powtórzyć 4-5 razy co 48 godzin.

Więc można zabić każdą nową populację wszy, a oni nie mają czasu odroczenia nowe jajka i 10-12 dni można pozbyć się tych pasożytów całkowicie.

Wszy nie pojawiła się ponownie

Wszy i gnidy ukrywa się w bramie, stożków zewnętrzna odzież i kapelusze, szaliki i pościel. Dlatego jest konieczne, aby dokładnie do mycia i czyszczenia wszystkich ubrań oraz bielizny. To ma sens, gdy płukania dodać alkoholu lub te same olejki eteryczne, które zabijają wszy.

Te elementy, które nie mogą być umyte, dokładnie wytrzeć wacikiem zamoczonym w alkoholu.

Share →