Tradycyjnie irlandzkie śniadanie jest proste i bardzo satysfakcjonujące

Tradycyjnie irlandzkie śniadanie jest proste i bardzo satysfakcjonujące

Wielu z nas, w różnym stopniu, doświadczenie w moim życiu z takim śniadaniu. Irlandzkie śniadanie to termin używany do określenia gorące smażone śniadanie. Używał także Irlandczyków za granicą, lub w hotelu, który serwuje śniadanie z jajkiem składników. Wiele hoteli irlandzkie śniadanie wliczone w cenę.

Należy pamiętać, duże ilości mięsa, ale dlatego, tłuszczu i cholesterolu, irlandzkie śniadanie jest uważane przez dietetyków nie nadające się do codziennego użytku.

Irlandzkie śniadanie składa się z:

  • jaja z jaj;
  • omlet;
  • smażony boczek;
  • kilka kiełbasek przyozdobionym z fasoli, pomidorów i innych warzyw;
  • Fudge – chleb ziemniaków.
  • Pierścionek z białego i kaszanka;

Irlandzkie śniadanie. Pochodzenie.

Bacon i jaj został wynaleziony w Irlandii, która, nawiasem mówiąc, nie wiele zrealizować. Autor Irish Country kulinarne Oscar Ash opowiada, jak był jednym z głównych odkryć kulinarnych współczesności.

Irlandzki chłopskiej smażenia boczku w kawałku patelni do jej męża. W chacie, z wyjątkiem ludzi, którzy żyli i zwierząt. W pewnym momencie kobieta była rozproszona, a następnie wrzucano do patelni jajka, które zburzony kury na grzędzie.

Chłop był bardzo zaskoczony tym rozwoju – to nigdy nie doszłoby do smażenia bekonu z jajkiem na patelni – i postanowił spróbować naczynie na rewolucyjnej człowieka. Jest nie mniej niepokojące przyszedł, które na szczęście nie zniechęciło jego apetyt.

jajka i bekon – są podstawą tradycyjnego irlandzkiego śniadania

Nowy smak tak zadowolony z Irlandczyków, że dobra nowina o cudzie pośpieszył do pierwszego obowiązku przekazywania do klasztoru. Mnisi, jak wiadomo, nic nie jest bardziej ceniony jak cuda i dobre jedzenie: pierwsza karmić je duchowo, drugą konsolę za odmowę innych światowych przyjemności. W ogóle, chwała bekon i jajka poszedł na spacer z klasztoru do klasztoru, od wioski do wioski, a następnie rozprzestrzenił się na cały planety do tego stopnia, że ​​Irlandczycy rozliczane na całym świecie.

Nic dziwnego, że jajka i bekon – wciąż stanowią podstawę tradycyjnego irlandzkiego śniadania. Ale to podstawa, mieszkańcy Zielonej Wyspy dużo więcej niż co pyszne. Przed rozpoczęciem gotowania śniadanie w irlandzkim, należy wykonać jedną ważną uwagę. Istnieje znacząca różnica między śniadaniem w Europie i na Wyspach Brytyjskich i Irlandii. Europejska kuchnia kontynentalna jest znacznie lepiej znane w świecie. Ale kiedy przyszedł rano na śniadanie we Francji lub Włoszech, znajdziesz rozczarowujący ascezy tosty z dżemem.

W Irlandii, to nie jest tak. Irlandzkie śniadanie jest tak bogaty i satysfakcjonujące, że dobra, może stanowić podstawę wszystkich codziennej diecie. Co to jest zaskakujące, ponieważ w swej istocie jest gęsta śniadanie wiejskie.

W naszych czasach, Irlandczycy nie mieli śniadanie, więc co rano, jest to raczej niedzielny posiłek. Turysta, który przebywał w hotelu jest w uprzywilejowanej pozycji i mogą cieszyć się codziennie, co nazywa się menu irlandzkie śniadanie.

Share →