Trwałej ondulacji włosów: Plusy i minusy

Trwałej ondulacji włosów: Plusy i minusy

Himzavivka: do perm włosy

Stałe trwała włosów – narzędzie do układania włosów najdłużej. To dzięki trwałej chemii można tworzyć loki, nie rozwijają się w ciągu roku. Recenzje trwałej ondulacji chemicznych sprzecznych: nie można się bez niego obejść, inni żałować zniszczonych włosów.

Plusy i minusy trwałą, alternatywnych procedur, a także zgodności z innymi procedurami himizavivki: malarstwo, laminowanie, itp przyjrzymy się w tym przeglądzie.

Alternatywne perms chemiczne

Jeśli klasyczne dop potrwa aż sostrizhete włosy, lekkie chemikalia, znany również jako "rzeźba", Trzymając około 6 tygodni. Łatwy perm więcej Procedura sparing, ale nie bardzo trwałe. Ta prezentacja zaczyna kwitnąć trochę po pierwsze umyć włosy. Ta procedura jest przeznaczona do tworzenia rodnika objętości włosów.

Więcej o carving można dowiedzieć się z artykułu Carving włosów – proste chemii. Przed podjęciem decyzji o stałej trwałej ondulacji, również polecam zwrócić uwagę na biozavivka. Biozavivka odnosi się do najbardziej restrykcyjnych z długoterminowych środków kręconych włosach. Więcej o biozavivka można dowiedzieć się z artykułu: Biozavivka włosów .

Włosy po trwałej

Stylizacja Kręcone włosy

Pielęgnacja włosów po chemicznej i biologicznej curlingu

Jak zrobić efekt mokrych włosów

Barwienie włosów po trwałej

Wielu zastanawia się: "Możesz farbować włosy po trwałej?" Tak, ale tylko na jakiś czas po himzavivki. Wskazane jest, nie wcześniej niż 3 dni. Jeśli farbować włosy w kolorze perm może zmienić i blaknięcie.

Przed farbować włosy, należy pamiętać, że to pozwoli im jeszcze bardziej suche, a może trzeba intensywny kurs odzysku. Włosy mogą stać się kruche i przesuszone.

Farbować włosy po trwałej może, jeśli przed jesteś w idealnym stanie i nie były narażone na suchość, łamliwość i sekcjach. W przeciwnym razie, ich stan jest znacznie gorzej.

Gdy nie można zrobić trwałą

W pewnych przypadkach, procedura ta jest bardzo przeciwwskazane:

  1. W żadnym przypadku nie można zrobić trwałą w czasie ciąży i laktacji grudyu- substancji używanych do chemii, bardzo szkodliwe dla płodu.
  2. Jeśli masz drobnych, suchych lub farbowanych włosów wiele razy – klasyczny dop wysusza włosy, a po suche włosy stają się kruche.
  3. Nie można zrobić trwałą, jeśli masz skłonność do alergii – przed zabiegiem, mistrz powinien sprawdzić na jednym kosmyk włosów i reakcji organizmu na chemii.
  4. Perm po henna lub Basma może dać nieprzewidywalne rezultaty. Dotyczy to również innych typów żelazek (rzeźba, biokarving, biozavivka).

    O zabiegu trwałej włosy, farbowane henną lub basmoj rozpocząć konsultacje z dobrym panem.

  5. Nie zaleca się zrobić trwałą po farbowaniu włosów.
  6. Ty podczas choroby lub stosowania silnych leków nie można zrobić trwałą.

Perm: Plusy i minusy

Zalety trwałą można przypisać swój czas i niski koszt w porównaniu z innymi zabiegami kręconych włosach. Największe ujemne chemii – silny wpływ na strukturę włosa: włosy stają się suche i łamliwe. Również Oczywistą wadą – że jedynym sposobem, aby pozbyć się trwałej ondulacji – ostrzyc.

Przed podjęciem stałej trwałą, zalecamy zapoznanie się z lokówki alternatywnych metod leczenia włosów, omówione wcześniej w tym artykule.

Share →