Twaróg i kasza pudding z świeże jagody

Twaróg i kasza pudding z świeże jagody

Prawdopodobnie moja tajemnica ambicją – stać się królową casseroles’ll kiedykolwiek Nie trzeba 🙂 tylko zapiekanek próbowałem! Nie jest w moim repertuarze i wapienne zapiekanek i zapiekanki z makaronu (Kugel), i ziemniaków (gratin) oraz zapiekanek serowych, jajka zapiekanki ("Lotaryngia" i quiche z szpinakiem i pieczarkami), zapiekanki i francusko-Clafoutis (z malin i rodzynkami). O twarogu budyniu nie mówię! "Test na przetrwanie w naczyniu żaroodpornym" poddano możliwe "zagraniczne odpowiedniki" Rosyjski ser: ricotta. ser topiony "Filadelfia", "zroszony" ser.

Należy powiedzieć, że prawie wszystkie opcje out zapiekanek serowych teraz dobrze! Najważniejsze – dobra proporcja składników do zapiekanki był miękki, delikatny, "Nie gumy"Ale w tym samym czasie zadbany kształt i nie rozpadnie łatwo posiekane. Bez fałszywej skromności, pragnę zauważyć, że w tym przepisie ponownie wydziela bardzo udany. Tekstury zapiekanki jednolita i gładka; nie osiedlenie się, nie pęka, nie kruszy. I smak to zbyt niesamowite uduchowione, głęboko tandetnie, nie za słodkie.

Więc bardzo polecam!

Składniki:

650 g sera (użyłem Amerykanina "zroszony"Istnieje twarożek)

4 jajka

6 łyżek kasza manna (z małą zjeżdżalnią)

5 łyżek cukru (z małą zjeżdżalnią)

1 łyżeczka esencję waniliową

Masło 110 g

1 szklanka świeżych lub mrożonych jagód (użyłam truskawki i jeżyny, nadaje się, jak maliny, jeżyny, jagody, wiśnie)

2 łyżki cukier puder

Shred ser, aż gładkiej, kremowej konsystencji w maszynce (zapiekanki tekstury w tym przypadku będzie jedwabiste i delikatne).

W dużej misce wymieszać twaróg, jajka, cukier, wanilia istotę i kaszą manną.

Roztopić masło w kuchence mikrofalowej, a nieco ostygła. Dodaj olej w mieszaninie serem (nie pozostawiają do smarowania formy). Wymieszać.

Przesunięcie ciężaru w natłuszczonej formie. Daj stoisko na kilka minut (kasza manna puchnąć i zgęstnienia nieznacznie).

Share →