Tylko lepiej norek norek

Tylko lepiej norek norek

Nic dziwnego, że futro rosyjski zyskał popularność na całym świecie. Nie jest zaskakujące, ponieważ w takim surowym klimacie z zimnem może zapisać tylko futra i skóry. Jednak nowoczesna kobieta wybiera futro nie tylko ze względów praktycznych, ale dlatego, że te ubrania są bardzo atrakcyjne i wygodne. I oczywiście na pierwszym miejscu w każdej kobiety – norek.

Kożuchy damskie norek

Zapomnij o sowieckim stylu, który całkowicie ukryte kobiece wdzięki i nie są one dość podkreślił. Nasz salon oferuje wspaniałe futra z norek, płaszcze ceny z których, nawiasem mówiąc, jest on dostępny w różnych kolorach i długościach, sylwetki. Możemy znaleźć produktów futrzarskich z węgla-czarnego do białego; wąski krój modelu i poncza; Bluza z kapturem i bez; obszyty wkładek futerkowych i innych zwierząt.

Możesz wybrać prawdziwie królewski model i pamiętać, że nawet norek płaszcze oraz sprzedaży akcji możemy zastosować.

Jak wybrać warstwę norek?

Odwiedź futro sklepu, nie wahaj się skontaktować się z konsultantem, który opowie o rodzaju norek, ich zalet i wad.

I pamiętaj:

  • underfur powinien być gładki i gęsty;
  • Idealnie, membrana musi być biały, żółty oznacza, że ​​starej skórze;
  • o jakości skór mówi również gładkie, lśniące stos bez łysiny i zatrzymany kosmków, który po dłoni przed wzrostem bierze swoje pierwotne stanowisko;
  • złącza powinny być czyste, małe, ale wciąż widoczne, inaczej przyklejona warstwa i nie służą;
  • Rozmiar jakości skóry i drogie futra powinien być co najmniej 15×15.

Jak dbać o futrze z norek?

Każda pracownia Futro potwierdzić, że dbanie o norek zaczyna się skarpety, czyli musi to być stale „chodzić”, zwłaszcza w dobrym mrozem. Z drugiej strony, w deszczu lepiej jest nosić coś innego, bo takie rzeczy nie są jak wilgoć. Jeśli jednak norek zamoczenia, a następnie wysuszyć musi być z dala od ciepła i bezpośredniego światła słonecznego, rzucanie ramionami.

W lecie kupić przestronne „oddychającą” pokrywę i przechowywać tylko płaszcz i powiesił się w szafie, najlepiej – w specjalnej lodówce.

Share →