Ubrania stylu biznesowych dla dziewczyn: kostium, strój, marki

Ubrania stylu biznesowych dla dziewczyn: kostium, strój, marki

Pokażemy Ci, jak się ubierać kod regulują przepisy wybór odzieży stylu biznesu dla dziewcząt i kobiet, oraz podać opis i przykłady, przykłady i zalecenia dotyczące korzystania z nowoczesnej odzieży biznesu stylu.

Jeśli kobieta jest poważnie o swojej karierze, chcąc nie chcąc, aby przestrzegać zasad stylu biznesowego w ubrania. Ważne w tworzeniu tego obrazu – zmysł smaku, wyczucia proporcji i poczucie komfortu.

Zapamiętaj:

Ubrania w stylu klasycznym biznesu nigdy nie straci swoje znaczenie, to się nazywa nieśmiertelny klasyk. Mogą się różnić, uleganie kaprysom mody, niektóre szczegóły, ale w ogólnych kanonów kobiet biznesu Obraz tworzony dawno temu i zawsze pozostanie punktem odniesienia.

Na szczęście płeć piękna ma większą swobodę w kształtowaniu ich ubrania biznesowe, niż mężczyzn. Ale istnieje zbyt wiele niuansów i przepisy, których należy przestrzegać, aby stworzyć stylowy i harmonijny wizerunek kobiety biznesu.

Etykiety biznesowej nowoczesnych kobiet opiera się na ścisłej zgodności z międzynarodowymi standardami, a jego podstawie, oczywiście, jest garnitur.

Dziennik garnitur

Każdego roku zmiany trendów w modzie, ale podejście do wyboru garnitur zawsze bardziej wymagający niż jakikolwiek inny rodzaj odzieży.

Kolorów chodzi w pierwszej kolejności.

Klasyczne kolory to szary, czarny, granatowy.

Podczas letnich miesięcy, pasować również nie powinno być zbyt jasne, miejscowe Spokojne odcienie kremu, beżowy, różowy.

Jeśli chodzi o wzór, a następnie od dużych rysunków powinny być opuszczone. Korzystne jest, aby wybrać model monochromatyczny lub w małych komórkach lub cienkiej taśmy.

Tradycyjna wersja kobiecego stroju kurtki i spódnicy, ale nowoczesnym stylu standardowym odzieży codziennego biznesu pełni pozwala kobietom nosić spodnie, jest szczególnie istotne w zimnych porach roku. Ponadto, etykiety biznesowej nie zabrania opcje spodni lekkie i latem.

 • Kurtka z twój wybór może być jednorzędowy lub dwurzędowy, obie wersje wyglądają elegancko i jednocześnie dość ściśle. Najważniejsze – aby wybrać odpowiedni model w zależności od parametrów rysunku.
 • Spódnica nie powinien być dłuższy powyżej kolana, pod względem stylu lepiej wolą klasyczną wersję „ołówka spódnicy”.
 • Aby garnitur siedział dobrze, upewnij się, że zwrócić uwagę na materiał. Najlepszym rozwiązaniem dla jakości wełny garnitur.

  To, w przeciwieństwie do syntetycznych i innych tanich materiałów nie stracić widok po pierwszym praniu.

Jakościowo garnitur zawsze będziesz wyglądać atrakcyjnie.

Biurowy dress code

Dzisiaj każda firma przestrzega szacunku ścisłych reguł dotyczących wyboru garderoby. Ważne jest, aby utrzymać reputację firmy, jej wizerunku firmy, ponieważ często klienci znający firmy, najpierw w osobie jego poszczególnych przedstawicieli.

Co to jest dress code?

Dress code – są to zasady wyboru odzieży i podstawowe zasady noszenia, jest naturalnym przedłużeniem kultury korporacyjnej.

Czasami kodu urzędu sukienka jest bardzo trudne, to wszystko zależy od polityki bezpieczeństwa firmy.

Na przykład, niektóre organizacje przedstawiły surowe wymagania co do stylu biznesowego ubioru:

 • nie może pojawić się na dwa kolejne dni w biurze w jednym i tym zhe
 • musi mieć co najmniej cztery opcje garnitur
 • niepożądane założyć niektóre kolory

Buty powinny być wybierane w sposób ścisły. Idealnie, to małe buty pięty z zamkniętym nosem. Dopuszczalne kolory – czarny, beżowy, brązowy.

Absolutnie wykluczone pantofle, sandały i buty na obcasach i należy ich unikać.

Innym ścisłe zasady – nie wolno nosić spódnicę, bez rajstop, nawet latem. Jeśli pogoda jest bardzo gorąco, to lepiej wybrać lekkie pantsuit.

Według stylu biznesu w pracy nie są dozwolone:

 1. Topy
 2. Krótkie spódniczki
 3. Szorty
 4. Spodnie z obniżoną talią
 5. Sukienki i kurtki ze zbyt głębokim dekoltem
 6. Prześwitujące bluzki

W czasie upałów, niektóre firmy pozwalają swoim pracownikom nosić kobiece sukienki lekkie, bluzki z krótkim rękawem. Ale muszą być zgodne z wymogami stylu klasycznym.

Od noszenia ubrań roboczych lepiej odmówić niepoważne.

Zapamiętaj:

Odzież w stylu biznes ścisłe, w połączeniu z jasnym biżuterii często wygląda śmiesznie.

Dress code pozwala dekoracje i akcesoria, ale są one w żaden sposób nie powinny tworzyć dysonans z ogólnego stylu ubrania. Tak więc dokonać wyboru na rzecz małych kolczyki, pierścionki, drobne drobne łańcuchów.

Popularne marki

Do tej pory, kobiet ubrania biznesowych doskonałą jakość oferowanych przez wielu znanych włoskim, polskim, białoruskim i krajowych marek. Zawsze można wybrać coś naprawdę wyjątkowe i eleganckie.

Na przykład włoska marka Monica Ricci Jest ogromny wybór ubrań biurowych, odpowiednich zarówno na co dzień jak i na spotkania biznesowe, poważnych negocjacji. Marka oferuje unikalne połączenie tkanin i kolorów, bogatych w różnych stylach, ale żaden model nie jest poza zakresem ubioru.

Polskie firmy Mohito opiera się na elegancji. Producenci uważają, że główną rzeczą dla nowoczesnej kobiety biznesu – nie zapomnieć o ich kobiecości, aby podkreślić niepowtarzalny urok naturalną w każdej z płci pięknej. Kolekcja domu mody dopasować najnowsze trendy w nowoczesnym stylu mody, charakteryzujących się wysokiej jakości materiały i ceny demokratycznego.

Białoruskie marki – tradycyjne połączenie niezawodności i elegancji. Firma Nelva oferuje szeroki wybór garniturów biurowych i sukienki kobiet.

Krajowi producenci nie są w tyle za swoimi zagranicznymi odpowiednikami. Moskwa dom mody „VEMINA” znaleźć podejście do każdego biznesu pani i pomoże wybrać unikalny styl, który łączy w sobie rygor, piękno i komfort.

Obejrzyj film z komentarzem ekspertów, jak wybrać styl biznesowy odzieży:

Share →