Udane makijaż dla małych oczu zależy nie tylko od prawej ...

Udany makijaż dla małych oczu zależy nie tylko od dobrane cienie i techniki stosowania, ale także właściwie oskubane brwi. Dlatego nasz pierwszy krok w kierunku tworzenia makijażu dla małych oczu – jest sprzątania brwi.

Właściciele małych oczu nie są przystępne luksusowe grube brwi, ponieważ znajdują się blisko wieku, krzaczaste brwi będą wizualnie zmniejszyć nasze oczy, i nie musimy! Lepiej jest wybrać odpowiednią linię brwi, aby poprosić o pomoc, aby make-up artist, który pozwoli jej najbardziej odpowiedni do kształtu oczu i kształtu twarzy.

Makijaż dla małych oczu zaprojektowany, aby je powiększyć wizualnie, ale ciemne wieki i ciemne kręgi pod oczami, przeciwnie zmniejszyć nasze oczy. Jest więc konieczne stosowanie korektor, który wyeliminuje ciemne obszary wokół oczu.

Kolejny etap – rysunek lekkie cienie. Postaraj się zebrać dla oczu światła odcienie cieni, na przykład, biały, brzoskwinia, jasnoróżowym, beż, kość słoniowa. Cienie mogą wybrać matowy lub perłę, ale jeśli masz zmarszczki, lepiej jest wolą cienie matowe.

Cienie należy stosować wokół oczu. Pod brwi i wewnętrznego kącika oka należy stosować więcej cieni, to zapala się w oczy.

Następnym etapem w tworzeniu makijaż dla małych oczu będzie stosować cienie. Celem rysunek cienie ciemniejsze odcienie – jest stworzenie strefy cieni do powiek. Wystarczy pamiętać, że sygnał powinien być cieni umiarkowanie ciemno. Technika aplikacji makijaż dla małych oczu na tym etapie, jest nieco inny. Jeśli powodując cienie na inne rodzaje oka zaczynamy od toczenia wieku i głowa do góry, w przypadku małych oczu, zaczynamy od zewnętrznego kącika oka i powieki przenoszeniem nie są naruszone.

Nie ma ona wpływu na oczodołu, powodując cienie na łono oczodołu. Górnej i dolnej powieki nasze Dark Ages musi osiągnąć poziom ucznia. Osobliwością tego makijaż dla małych oczu jest „rastushevanii” cienie w kierunku świątyni, optycznie powiększyć oczy i usuwa je z nosa.

Share →