Ujędrniający masaż twarzy przeciw zmarszczkom

Ujędrniający masaż twarzy przeciw zmarszczkom

Można dobrze wyglądać przy użyciu prostych technik masaż twarzy, który wzmacnia skórę i pomaga dosłownie wyeliminować głębokie zmarszczki na twarzy! Starzenie się jest nieuniknione, a zmarszczki oczywiście część procesu.

Jednakże, nie jest uproszczona masażu, które mogą być stosowane na wielu zmarszczek. w celu zmniejszenia ilości lub nawet ich wyeliminowania.

Najlepsze w tym jest to, że to nie kosztuje ani grosza! I trochę czasu. Ta technika masażu nazywa wygładzanie.

Wygładzanie wszelkie zmarszczki polega na zastosowaniu małego nacisku na nich za pomocą palców i przesunąć do przodu i do tyłu "gładki" zablokowane. Technika ta jest szczególnie przydatna do twarzy, ale można wykorzystać technikę masażu w wielu innych miejscach, w których znajdują się zmarszczki na skórze. Obejmuje odcinek.

Lecz na powierzchni skóry jest bardzo cienka. I to technika masażu tylko na zmarszczki, które pojawiają się na kośćmi na twarzy, takich jak podbródek, policzki między oczy, i czole.

Proste techniki masażu w celu wzmocnienia

  • Koniuszkami palców i małej ilości balsamu do masażu pleców iz powrotem wzdłuż zmarszczki, a następnie masować obszar w przeciwnym kierunku.
  • Zrobić przez około 2 minuty. Ogólnie rzecz biorąc, można masować, a inny, ale trzeba więcej niż delikatnym ruchem.
  • Możesz pat skóry wokół ust, między oczy, czoło, brodę i szyję.

UWAGA:

Nie należy używać tej techniki masażu wokół jej subtelny okolic oczu !

Rekomendacje dla masażu zmarszczek na twarzy

Głębsze zmarszczki reagują najlepiej na tej techniki. Nie ma powodu, aby kupić kremy przeciwzmarszczkowe, które nazywane są nośniki. W zasadzie nie działają, a jeśli nie znajdziesz taki, który pomoże Ci to korzystać z tych dwóch metod razem. A potem patrzeć, jak znika osobiste zmarszczki!

Musisz tylko masowanie i głaszcząc zmarszczek mimicznych kilka razy dziennie.

Pamiętaj, aby dodać niewielką ilość balsamu, kiedy to zrobić, albo wyciągniesz delikatną skórę wokół zmarszczek i osiągnąć cel.

Jeśli używasz tej techniki codziennie masaż, można zauważyć zmiany w ich fałdach lepiej! Zobaczysz najlepsze rezultaty w redukcji zmarszczek, niż przy użyciu drogich kremy przeciwzmarszczkowe, które nie działają w praktyce.

Właściwe wdrożenie twarzy zmarszczki masażu daje dobry efekt. Występuje przekwalifikowanie skórę pomaga rozwijać kolagenu i elastyny, zwiększa krążenie krwi w zmarszczki.

Zmarszczki pojawiają się, gdy brak jest napięcia mięśniowego. Jeśli występuje brak napięcia mięśniowego, to jest braku przepływu krwi do obszaru. Więc masażu naprawdę działa, gdy stosuje się go do odpowiedniego regionu! Pomaga to rekonfigurację i re-wzmocnienie tej części skóry.

Nie tylko, że to pomoże Ci wyglądać lepiej, więc więcej i skóra lepiej czuć, gładkie jak dziecko.

 Masaż twarzy zmarszczek wideo:

Być może jesteś zainteresowany innych artykułów lub filmy z masażu:

Share →