Uprawa truskawek: truskawki poprawka dla leniwych

Uprawa truskawek: truskawki poprawka dla leniwych

Prawdopodobnie każdy, kto jest zaangażowany w prace na działce, co najmniej raz w życiu stara się rozwijać truskawki. I wielu rzuca to przedsięwzięcie tak szybko w obliczu wielu typowych problemów skórnych truskawki. Ten artykuł mówi o tym, jak ułatwić proces uprawy truskawek z nowoczesną technologią.

Do listy startowej głównych problemów napotkanych w trakcie uprawy truskawek. Należą do nich:

 • Szybki wzrost chwastów
 • Stale rosnąca zestaw „wiskerów” truskawek
 • trudności ze zbiorów (ze względu na szybki przerost „wąsy”)
 • Ogromna liczba osadnicze, które psują i krzewów oraz zbiorów

A łóżko trudno utrzymać w porządku, bo krzaki truskawek blisko pozostawia dostępną przestrzeń.

Wiele problemów spowodowanych wielu z sytuacji, z których każdy prowadzi do nowych trudności:

 • na łóżku-piramidy łatwiej chodzić, ale mrówki atakują
 • pomoc ze ślimaki chemikaliów, ale nie jest to truskawka głodny
 • były brody gatunki truskawek, ale ona jest twarda i nie smaczne
 • dogodne zbioru uprawy truskawek na pergoli, ale to truskawka zamarza i ogólnie nie żyją długo.

Nowoczesna technologia oferuje nam nowe możliwości. I taka możliwość (w zakresie urządzeń truskawki plaster) aplikacji agrovoloknom.

Patch urządzenie truskawek na agrovoloknom

Przedsiębiorcy lądowania truskawki na agrovoloknom oczywiste:

 • łóżka są łatwe w pielęgnacji (chwasty nie rosną „wąsy” nie rosną)
 • na takie łóżko jest praktycznie nie ma ślimaki (woda pozostaje pod agrovoloknom i góry wszystko jest suche, niewygodne i ślimaki)
 • łatwe do zbioru, ponieważ można szybko usunąć wąsy i odwołuje je śledzić
 • Nie zadowalaj się mrówek ogrodowych, świerszczy i innych molowych mieszkańców ogrodów.

Materiały i narzędzia

Czego potrzebujemy, aby stworzyć łatkę truskawka, na którym łatwo jest dbać?

 • agrovoloknom (kupić w sklepach ogrodniczych, na podstawie rozmiaru zarzucanych łóżek)
 • kamienie i płyty chodnikowe (przydatne do zabezpieczenia agrovoloknom krawędzie, jak również dla ścieżek urządzeń)
 • grubości drutu (od jej sognёm szpilki do bardziej trwałego mocowania agrovlokna)
 • łopata
 • ostry nóż
 • materiałów siewnych (truskawka)

Czy takie łóżko jest lepiej na wiosnę, kiedy można kupić sadzonki w sklepie lub na rynku. Mimo, że wielu woli wiedzieć, co kupić i zabrać ze sadzonek owocowych w sezonie. Obie opcje są dobre, ale jeśli kupisz krzewy z owocami, umieścić je gdzieś osobno, czekać na „wąsy” i dać im impuls. Do łóżka musimy to młode krzewy, które w przyszłym roku będzie aktywnie owocowe.

Stare krzewy w 3-4 lat będzie zupełnie niewystarczające i należy je wyrzucić.

Kiedy wszystko, czego potrzebujesz jest już dostępna, przejdź do stworzenia grzbiety.

Krok pierwszy. Przygotowanie gleby

Określić miejsce, w którym będziemy robić łóżko. Strawberry kocha słoneczne miejsca (nie ma znaczenia, czy wiatr, ale słońce powinno być więcej niż pół dnia). Być oznakowane na stronie i wykopać z ziemi do punktu, w którym będziemy mieć łóżko.

Kształt i wielkość można określić się według własnych życzeń. Jedyną rzeczą, lepiej pamiętać, że agrovoloknom ma standardową szerokość (zwykle 1,5 m), musi zostać określona paski, a stawy nie trzymać się go. Dlatego też świetnym rozwiązaniem byłoby prostokątna łóżko lub kwadrat o długości jednej ze stron jest wielokrotnością szerokości tkaniny.

Przekopać glebę wewnątrz zaznaczonego obszaru, poluzować prowizji (odpowiedzialnie traktować ten krok, ponieważ najbliższych trzech do czterech lat kopać w tym momencie nie masz)

Drugi etap. Podłogi agrovoloknom

Również ważnym etapem. Teraz musimy się zmierzyć agrovoloknom taśmy w zależności od kształtu i wielkości łóżka, położył go na ziemi i bezpieczne.

Po pierwsze, przygotowanie stadniny. Aby to zrobić, pokroić na kawałki drutu równej 70-80 cm i zegnij każdy kawałek na pół. Te skoki wzmocnimy agrovoloknom do podłoża.

Deski agrovoloknom pokrywają się, tak, że jedna warstwa nakładają się na siebie nie mniej niż 20 cm.

Teraz zapiąć agrovoloknom listy do siebie i do ziemi. Najpierw wcisnąć rogach i stawów kamieni (płyty chodnikowe, płyty i wszelkie inne materiały, będzie pod ręką), a następnie przymocować agrovoloknom do podłoża za pomocą kołków.

Trzeci etap. Utwory urządzeń

Każdy pas powinien pomóc łatwość ruchu na łóżku, zakładów przetwórczych. Oblicz odległość, dzięki czemu można łatwo dotrzeć każdy krzak, bez dodatkowego wysiłku.

Oczywiście, są pewne średnie stawki, ale łatwiej jest pogodzić odległość ramach poszczególnych sojowy potrzeb. Wystarczy usiąść (lub wyginać, w zależności od tego, jak są przyzwyczajeni do pracy w terenie), i wyciągnąć rękę do przodu. Teraz, aby zmierzyć odległość od przystanku do miejsca, gdzie dostałeś palców.

Pomnożyć przez dwa, otrzymujemy odległość między torami.

Śledzić takich złóż potrzebne nie tylko do bezpośredniego spożycia, ale także jako dodatkowe agrovoloknom mocowania do podłoża. Jeśli pozostanie na spoiny płócien utwór jest lepiej położyć na tych stawów. Na prostokątnym łóżka bez stawów może zalecić umieszczenie wielu ścieżek przekątnej.

Jeśli masz dostępne płyty placu brukowych (zwykle o wielkości 40 × 40 cm), nie zalecamy umieszczenie całego utworu, jak to było oddzielne wyspy w ogrodzie.

Brzegi na obwodzie wymuszania dzikiego kameneya lub tego samego materiału, który składa się z toru.

To wszystko. Łóżko gotowe do sadzenia truskawek.

Krok czwarty. Lądowanie

Powiedzieliśmy już, że lepiej jest podjąć młodych krzewów (jeśli tworzysz kwiat łóżko na wiosnę), jeśli to coś zaczęło się jesienią – kupić rośliny, które są przylegające wąsy w tym roku. Na wiosnę będą one kwiat.

Po pierwsze, czy układ (na przykład, kreda, lub po prostu umieścić dren w tych miejscach, gdzie planowane lądowanie krzewów).

Teraz, w tych miejscach, gdzie nie będzie krzaki, czy przekrój noża uzyskane rogi otwierać się na zewnątrz.

W otwarciu wysiadają truskawka krzak, i owinąć narożników wewnątrz otworu.

Truskawki nie lubią głębokie sadzenie. Upewnij się, że rozeta liści było na poziomie gruntu.

Powtórz tę procedurę dla każdego krzaka.

Po posadzeniu, woda każdego zakładu oddzielnie trzeba (z polivalnik lejek w otworze). Po dzień lub dwa to będzie możliwe ustalenie polivalku łóżko szpitalnej podłączony do sieci wodociągowej.

Teraz musimy tylko dbać o łóżkach.

Opieka poprawkę truskawkowy

Truskawki nie lubią wody, ale też nie lubi sucha. W upalny letni kwiat łóżko podlewać 2-3 razy w tygodniu, najlepiej wieczorem. W chłodniejszym czasie ograniczyć podlewanie.

Gdy tylko przeszczepione krzewów nie, nie zapomnij ich zapłodnić (zapytaj o specjalnych truskawek nawozów w sklepach). Wygodniejsze w użyciu ciecz (rozpuszczalnej) nawóz wprowadzony z lejkiem, zgodnie z instrukcją. Granulowane nawozy sztuczne są również dopuszczalne. Muszą rzucać na łóżku równomiernie, a nie w krzakach.

Wiosna na krzakach trzeba odciąć stare liście i jesienne liście i usunąć wąsy, który był na lata krzewów, pozostawiając tylko dwa lub trzy młode liście.

Dbanie o łóżka, tak prostych, a jedynie dostarcza zbiorów miłe uczucie.

Share →