Uroczyste świąteczne owsianka

Uroczyste świąteczne owsianka

Nadszedł czas, aby porozmawiać o przygotowanie tradycyjnych potraw wigilijnych. Było z nim prawosławny rozpocząć posiłek w Wigilię, a także zakończyć ją, pamiętając o zmarłych oraz wymianę życzenia. Kutia świąteczne, w których nie został przygotowany (pszenica, ryż, jęczmień, soczewica) powinny być dania bezmięsne, jak również po trwa do wypoczynku. Proces gotowania proste, ale istnieje wiele niuansów, które trzeba wiedzieć i pamiętać – ten przepis jest prezentowany i porozmawiać.

Po tym wszystkim, poprawne i bogaty smak potraw obrzędowych jest uważany za klucz do dobrobytu i wysokich dochodach rodziny.

Każda gospodyni myśleć menu aż do Wigilii, starannie dobiera swoje najlepsze przepisy. Chociaż wariantów gotowania świąteczne Kuti   bardzo dużo w samym sercu jednego z nich jest ziarno i miód, symbolizujące wieczne życie i zdrowie. Na życzenie, dodał do nich orzechy, mak, suszone owoce, rodzynki, a nawet marmoladę i mrożonych jagód. Danie okazuje słodkie i pożywne, ale tradycja to tradycja, a jak można nie przestrzegać postać, przynajmniej spróbować łyżka prostu musi!

Rytuał owsianka „bogaty”

Share →