Uruchamianie jeża

Uruchamianie jeża

Opis gry «Uruchamianie jeża»

Jeże Prezes poucza ci odpowiedzialną pracę – pierwszy na świecie uruchomienie jeża w kosmos!

Niewiele osób wie o tej wspaniałej historycznej rzeczywistości, jak uruchomienie jeża w kosmos. Decyzja o tym w czerwcu 1987 przeszedł przez ustawodawcę z jeżowców – raf Minoviyskih kraju. Bez większego wahania, realizatorem tego ważnego krajowego obiektywnej prezydent powołuje dla Ciebie!

Ze skarbca przeznaczyć 50 dolarów projektu, dwie nogi i gumki. Wybudowanie katapulty i wystające najwięcej jetpack, można wybrać się na zadania, mające na celu zmienić życie jeżowce raz na zawsze!

Mimo skromnego budżetu – Projekt jest w stanie przyciągnąć inwestorów, dzięki którym możliwe jest przeprowadzenie najśmielsze marzenia. Jednakże musi wykazują dobre wyniki. W dniu, możesz zrobić tylko jeden lot.

Zgodnie z wynikami, a ilość pieniędzy przeznaczonych. Jeż w niebo złapać maksymalną liczbę monet. Ich liczba jest mnożona przez współczynnik pierwszej wysokości, a następnie współczynnika wypełnienia lotu.

Za pieniądze można poprawić jetpack i katapulty. Katapultować kupić więcej nowych, wyższych szaf i bardziej elastyczne gumy. Tornister może być wzbogacona o pięć zarzutów – zwiększona ilość paliwa, siła prawej i lewej strony turbin, główny typ turbin i jeden z modeli spadochronu. Między innymi, mogą być wyposażone w radar i kolczastego astronauta loty punktów.

Na niebie spotka Platformę – pomogą one kontynuować lot. Niebieskie i zielone różne stopnie ruchu bocznego wzrośnie, a żółty jeż prostu zadowolić się kilkadziesiąt metrów w górę.

Aby rozpocząć, należy pociągnąć w dół jeża myszy.

Aktywacja turbin bocznych – przyciski lewy i prawy.

Korzystanie główną turbinę – Strzałka w górę.

Spadochron hamujący – Strzałka w dół.

Share →