Usuń ślady potu z odzieży

Usuń ślady potu z odzieży

Życie w rytmie miasta, każdy z nas, w taki czy inny, trzeba się przejmować, czy wycieczka do uciskanych transportu publicznego, porannego joggingu lub wycieczka do siłowni, na ubraniach, czy jest biały, żółty pozostają ślady potu. Dlatego każdy człowiek kiedykolwiek zastanawialiście się, jak dostać się plamy potu z białym ubraniu. W tym artykule powiemy, jak się ich pozbyć, więc znów błyszczały białe rzeczy.

Przyczyny pocenie się może być bardzo różna, od aktywnego trybu życia lub sukienka dla pogody podniósł, kończąc nadwagę lub chorób.

Syntetyki, które wszyscy noszą na co dzień, również znacząco wpływa na zwiększenie potliwości.

Jeśli jesteś w siłowni i na koszuli plam z potu. pojawiły się w trakcie szkolenia – jest to całkowicie normalne, ale, na przykład, jeśli siedzisz w biurze i na białej koszuli afiszować żółte ślady potu, automatycznie tracą reprezentacyjny wygląd w oczach swoich kolegów i partnerów. I postrzeganie swojego wyglądu nie zmieni, niezależnie od tego, czy to się dzieje w przypadku innych pracowników biurowych, czy nie. Dlatego wiele osób woli letnie miesiące nie noszą białe rzeczy, zastępując je ciemny niebieski lub czarny, ale w tym przypadku, że mają do czynienia z problemem, jak białe plamy od potu, które na ogół nie zmienia sytuacji.

Białe plamy z potu na ubraniach. oraz potowe plamy na białym – to jest rozwiązywalne problemem, tajemnica tkwi w roztworze, którego jest właściwe podejście do prania. To, co będziemy mówić później.

Jak doprowadzić plamy potu pod można prać w pralce?

Można prać w pralce – najbardziej popularny sposób, aby usunąć wszelkie ślady odzieży, przy użyciu różnego rodzaju proszki i środki do usuwania plam. Jeśli zastanawiasz się, jak usunąć plamy z potu na białych ubrań w pralce, nie jest to nic wielkiego, wystarczy tylko wybrać odpowiedni odplamiacz, a sztuką jest zrobić. W skrajnym przypadku, jeśli plamy mocno zakorzenione, że sprawa przed umyć, można krótko namoczyć.

Ale w takim mycia i minusów, będzie trudne do mycia głęboko zakorzenione plam, jeśli pranie nie można myć w ciepłej wodzie. Jeśli na etykiecie swoich rzeczy, nie ma zakazu na ciepłą wodę, to najlepiej, aby wyświetlić spoty ręcznie, bez marnowania czasu na mycie go w pralce.

Wywnioskować, ręcznie białe plamy potu

Jeśli myć ręcznie i trzeba radzić sobie z tym, jak wnieść białe plamy od potu, a potem powiemy o kilka sposobów. Tak, mamy do czynienia z pytaniem, jak do mycia białe plamy potu. Możesz użyć niektórych sprawdzonych „metod babci.”

  • Metoda pierwsza dotyczy wełniane ubrania, jest to, że skażone miejsce moczyć w roztworze soli, jeśli sól nie jest w stanie doprowadzić miejscu możliwe jest wlać alkohol.
  • Druga metoda, syntetyczne ubrania, pozbyć się plam, które często bardzo łatwo to zrobić, po prostu zanurzyć obszar problemu w proszku do prania przed praniem.
  • Jak dla trzeciego sposobu kolorów miejscach tajny ujawnia sposób pozbyć się plam z użyciem żółtka zmieszano z 10% roztworem alkoholu denaturacji. Konieczne jest zastosowanie tej domowe odplamiacz na brudne miejsce i czekać, aż wyschnie tkaniny, a następnie usunąć resztki żółtka. Jeśli z żółtkiem był ślad, może to być łatwe do mycia.
  • Metoda czwarta, zwłaszcza dla kurtki, których wiele nie tylko w pracy, ale także w czasie wolnym.

    Jeśli kurtka podłoża są ślady potu, to jest bardzo nieprzyjemne, a nawet grozi nadejście zapachu, więc potrzebują czasu, aby wycofać. W tym celu, amoniaku, wody i denaturacji mieszając je w stosunku 1: 1: 4.

Usuń ślady białe ubrania

Kupując piękny białą koszulę, nie miałem czasu do radości, ponieważ wydawało się, żółte ślady a teraz dręczy pytanie, jak do mycia plamy potu na białym? Nie rozpaczaj, bo nasze porady, w jaki sposób pozbyć się plam potu na białe ubrania, pamiętaj, aby pomóc rzeczy świecić byłego pościel.

Aby zrozumieć, w jaki sposób przybliżyć plamy potu na białym lepiej zacząć się zdecydować, co dokładnie chcesz się umyć. Na przykład, zwykle bielizna skutecznie moczyć w proszku lub jakiekolwiek inne, w celu usunięcia śladów życia, majątku, a zwarta bawełna, z której często pościel, jest bezpieczny do wrzenia z mydłem.

Jest to znana metoda babcia, popularnie zwane ograniczonych praniach. Czasami tylko on może poradzić sobie ze starymi uporczywych żółte ślady, które są tak nieprzyjemne dla oka.

Wiele praczka zupełnie nieświadomi, jak dostać plam potu na białym, jeśli te rzeczy nie może być długo moczyć i zastosować silny wybielacz. W takich zaawansowanych przypadkach, gdy nic innego nie pomaga, a złe plamy nadal afiszować swoją bieliznę, aby pozbyć rozpuścić łyżeczkę sody oczyszczonej w szklance wody i zwilżyć tych obszarach przygotowany roztwór. Odczekaj około pół godziny, aby oraz tkanki impregnuje się roztworem, a następnie umyć „dziwka” w ciepłej wodzie z mydłem.

Następnie przygotować roztwór jedną łyżkę amoniaku i szklanki wody i używać go do mycia obszarów problemowych. To jest pewien sposób, który pozwoli Ci pożegnać się żółtych znaków na pranie.

Share →