Uszyć spódnicę z rękami - nie może być prostsze.

Uszyć spódnicę z rękami – nie może być prostsze.

Jeśli kiedykolwiek w moim życiu kroili, a następnie zacząć co słodkie wzór – oznacza wierzyć w siebie i szybko zdali sobie sprawę, że cięcia i szycia może łatwo nauczyć się każdy, wyłączne i niedrogie ubrania.

Po produkcji wzór spódnicy mogą formy stanik i łączenia ich ze sobą, aby uzyskać rysunki sundresses, sukienki i inne ubrania.

Żeby uszyć spódnicę z rękami. konieczne, aby wzór, a do tego trzeba najpierw pobrać wymiary i umieścić je w tabeli, można zobaczyć kopię na stronie i cięte i szyć.

Zanim zaczniesz, otwarte i skopiować system do budowy bazy spódnicę poprzez kliknięcie na rysunku 1 (po prawej).

Przed zapoznaniem się następującą procedurę konstruowania druk wzór na oddzielnych kartkach papieru i tabeli wykresu i umieścić przed nim. Weź czystą kartkę papieru, linijkę i ołówek lub długopis) (i rozpocząć naukę.

Po zapoznaniu się z całą kolejność budowy wzór spódnicy i narysuj schemat sam raz, można bezpiecznie wziąć szmatkę i zacząć ciąć bezpośrednio na tkaninę lub wybrać się na grubym papierze (karton), narysować krzywą pracy, jak zmierzyć skali 1: 1, cięcie po obrysie, a następnie przenieść wzór na tkaninie, otaczając kreda pleśni lub resztkę (ostatki – cienki pasek, reszta ispolzovannnogo mydłem). Podczas pracy z mydłem, należy uważać, ponieważ rysunki na tkaniny łatwe do mycia.

Podstawy rysowania spódnica.

Wzdłuż krawędzi arkusza papieru narysować pionową linię z przodu i tyłu spódnicy w rozmiarze pomiarów M14 (długość spódnicy).

Narysuj linię na dole spódnicy.

Narysuj poziomą linię talii.

Rysowanie linii M13 ud odległości od pasa (trzy poziome linie muszą być równoległe).

Narysować sekcji bocznych linii, usuwanie rozmiar bioder i pleców z gorsetu wzorców forehand. Jeśli nie zrobiłeś wzory gorset, i zdecydowaliśmy się tylko wzór spódnicy, szerokość przedniej i tylnej zdefiniować wyrażenie (M3 + 4 cm): 4, a następnie zwiększyć szerokość forhend 2 cm szerokości i zmniejszyć plecy o tę samą kwotę.

W wyświetlonym punktu narysować pionową linię sekcjach bocznych, przednich i równoległe linie połowy pleców. W tym przypadku, 4cm – średnia wartość darmowego produktu pasować do obwodu uda.

Wyznaczyć rozwiązanie (P) i oparcie (4 forehand tucks + M3) (M2 + 3). R4 =

Jeśli chcesz uszyć spódnicę. które nie jest kontynuacją sukni (spódnica Cut), z zakładki rozwiązanie określić wyrażenie: (M3 + 4 m2). 4 = R. W czterech dzielimy ponieważ mierzymy całkowicie usunięty i formy stosowane tylko czwarty. Neotreznaya Spódnica jest kontynuacją stanik (produkt ten jest nazywany strój) i ma takie same wymiary wgłębienia, stworzyć pewną swobodę ruchu.

Ustal skos linii cięcia (side-B). Rozwiązanie zostało podzielone na pół rzutki przodu i do tyłu, a następnie wynik zmniejszył się o 0,5 cm.

Określania głębokości rzutek z przodu iz tyłu. Roztwór podzielić na pół i zakładki zwiększyć co 0,5 cm.

Tuck powrotem tkaniny zapewnia lepsze dopasowanie do zrobienia dwa, więc wynikająca wartość rozwiązanie jednego podziału tuck pół i ustawić pierwszy w odległości 6-7 (cm) od linii środkowej z tyłu, a drugi w odległości 7-9cm od pierwszego. 2-3 wkłada długość (cm) i jest krótsza niż wartość zależy od roztworu. Uzyskane punkty połączone są gładkie, lekko zakrzywione linie.

Tuck przednie wzory tkaniny zrobić z roztworu 1,5 1,75 (cm) części głównej zakładką na 2 lub 3. Głębokość określić podczas montażu. Długość około 7-8 zakładki (cm). Rozwiązanie jest nie wsunąć trzecią więcej niż 1,5 cm.

Linie muszą być rzutki wygięty w tym miejscu zgodnie z rysunkiem.

Pas spódnicy jest pożądane, aby wyciąć szerokość stanik wstążką lub mody, plus 3 cm w szwach. Długość pasa wzoru powinny być na 6-8 dni (cm) pasa pozycji przez templates przepony bez zakładkami, do produkcji elementów złącznych.

Wszystko. Po Trening czyni jeden wzorzec spódnice na kawałku papieru, można bezpiecznie rozpocząć cięcie tkanki lub do formy, w skali 1: 1 na grubym kartonie. Wzory zawsze pozostawić do wykorzystania w przyszłości.

Ułatwi to pracę i przyspieszy proces wytwarzania wyrobu gotowego.

W przypadku drukowania wzoru na tkaninie, użyj zaostrzony kawałek kredy lub cienkie plasterki mydła, które zwykle pozostają po użyciu. Muszą mieć zastosowania do zasiłku przerywana linia tkaniny wokół krzywych konturu nie mniejszej niż 2 cm. Wzdłuż tej linii, a elemencie do cięcia.

Teraz można z rąk do wzoru i uszyć spódnicę.

Jednak fakt, że utworzono – wszystkie linie pionowe są równoległe do siebie, zostanie wywołana "Spódnica prosta", A jeśli musimy spódnicę, rozszerzony lub zawężony?

W tym przypadku, czy dolne dodatki wzorów linii spódnica ze znakiem plus – stworzyć nieco rozszerzoną spódnicę lub negatywna – stworzyć klasyczną stożkową spódnicę.

Kwota dodatku udoskonalić podczas montażu i zrobić "smak" zgodnie z modą pożądane lub wymagane.

Nigdy nie należy wrzucać wypełnione tabele zrobi pomiary, utrzymując je – nie tylko miłe wspomnienia z ostatniego lub odległej przeszłości, ale także prawdziwy punkt orientacyjny dla tych, którzy ściśle zegarki figurę.

Będzie przydatne, na przykład, w którym notebook skala 1: 5 (01:10) Można rysować wzory dla całej rodziny. Na gotowych rysunków musi wskazać wszystkie rozmiary w centymetrach. Pozwoli to zaoszczędzić czas, w razie potrzeby dostosowanie i uszyć spódnicę w przyszłości, tak trzymać notebooka znacznie łatwiejsze i bardziej niezawodne niż gotowych szablonów.

Share →