Utrata masy ciała od Pierre Ducane

Utrata masy ciała od Pierre Ducane

Jest modny design "ich" Układ odchudzanie. To dietetyk z Francji – Pierre Duke – rzekomo stworzył swój oryginalny system utraty wagi.

Dieta Dukana Menu

Dieta Dukana jest pewna modyfikacja starego Kremla diety (Atkins). Menu oparte jest przede wszystkim na usunięcie spożycie węglowodanów żywności. B Dieta Pierre Ducane stripingiem dni z białka roślinnego białka i diety.

Liczenie kalorii i obliczenia wielkość porcji nie jest prowadzona.

Dieta Dukana, że ​​dla wyliczyć ciężar. Kalkulator używać procent tłuszczu – można od razu zobaczyć, ile trzeba, aby schudnąć. Oficjalna strona księcia używane nieco inny kalkulator – mniej poprawne, w naszej opinii.

Dieta jest podzielona na 4 etapy.

Krok 1 diety: białko

Dietę czas od 3 do 10 dni, w zależności od nadmiaru masy:

 • 3 dni – dodatkowa waga poniżej 10 kg
 • 4-5 dni – waga 10-20 kg ekstra
 • 6-10 dni – dodatkowy ciężar ponad 20 kg

Średnio około 5 dni diety (menu) składać się będzie z następującego zestawu produktów:

 • wątroba, nerki, cielęciny i wołowiny języka
 • chudy drób, mięso i ryby (gotowane bez dodatku tłuszczu, bez skóry)
 • owoce morza
 • naturalne chuda szynka
 • jajka
 • produkty o niskiej zawartości tłuszczu mlecznego (nie więcej niż 800 g dziennie)
 • przyprawy: musztarda, sól, ocet
 • cytryna
 • Płatki owsiane (2 łyżki. Łyżki dziennie) i otręby pszenne (1 łyżka)
 • ciecz (woda, herbata ziołowa, kawa, dieta cola) – 2 litry

Etap 2: białko roślinne naprzemienne

Na tym etapie na liście produktów dopuszczonych do obrotu od pierwszego etapu, są dodawane warzywa: rzodkiewka, ogórek, pomidor, szparagi, szpinak, zielona fasola, seler, kapusta, cukinia, bakłażan, papryka, buraki i marchew. Może być również stosowany w diecie i różnych przypraw sosów, a także do mleka odtłuszczonego, naturalne oleje jadalne, sera beztłuszczowej.

Białko Rozkładanie i białka i warzyw dni. To jest jeden dzień diety jedzenie jeść fazy 1 i następne dodać więcej warzyw.

Czas trwania 2 Dieta Dukana Faza 4 do 10 dni, w zależności od nadmiaru wagi:

Etap 3: połączenie odchudzania

Na tym etapie diety podano 10 dni straciły na kilogram masy ciała.

w pierwszych etapach diety, można dodać owoce (oprócz bananów, winogron i wiśni), chleb, ser normalnego, makaronu, ryżu i ziemniaków. Tak więc ziemniaki, ryż i makaron może mieć tylko dwa razy w tygodniu.

Czwartki, to pożądane jest zastosowanie czystego białka diety (etap food 1).

Etap 4: Stabilizacja wagi

Rozwiąż wszystkie produkty, ale 1 raz w tygodniu, aby umówić się na czczo dni – białka diety (dozwolony tylko produkty z pierwszej fazy diety Dukana).

Każdego dnia, weź 3 łyżki otrąb owsianych.

Dukan Diet: Opinie i wyniki

W ocenie utraty wagi, pierwsze dwa etapy, można stracić 1 kg na dzień diety. To jest wynikiem diety Dukana może być silny spadek masy ciała o około 2 tygodnie po rozpoczęciu diety. Jest to normalny efekt każdej diety białkowej.

Jednak nie rozumiem, dlaczego w Dieta Dukana stosować taką niesamowitą złożoność podzielone na poszczególne etapy w zawrotnym dokładne listy dozwolonych produktów spożywczych i używek, itp To wszystko nie ma sensu, bo dla uproszczenia, można użyć dowolnego białka diety, ze stopniowym dodatkiem warzyw w diecie (na gładkiej wyjścia z diety).

W ogóle, panie książę Francji nie jest niczym nowym w świecie utraty wagi nie jest wniesiona, z wyjątkiem diet białkowych powikłania bezużyteczne, które istnieją od wielu dziesięcioleci. Nawiasem mówiąc, książka nazywa książę "Nie wiem, jak schudnąć",

Aha, i jest możliwe, że Duke dostaje część zysków ze sprzedaży otręby owsiane, w przeciwnym razie jak wytłumaczysz swoją rekomendację do jedzenia tych rzeczy codziennie przez całe życie?

Bardziej szczegółowo przepisy na diecie Dukana można studiować w osobnych artykułach na fazy diety:

Share →