Valentine własnymi rękami

Valentine własnymi rękami

Jak zrobić Valentine własnymi rękami — prezent na Walentynki, 14 lutego? Master Class, wideo, zdjęcia. Układy, wskazówki i pomysły, jak zrobić prezent karty, serca i Valentine papieru. Zobacz pomysły na prezenty przed dniem 14 lutego.

1.09.13. Nawigator w świecie pamiątek.

Bardzo szybko Walentynki— święto św Walentego.

Artykuł ten zawiera najbardziej interesujące pomysły hendmeyd na święto zakochanych. Mamy nadzieję, że z naszą pomocą, innych znaczących zapamiętają ten dzień na długo. Tak, zadziwi wszystkich rodzajów serc, chodźmy!

Dla tych romantycznych produktów trzeba kolorowy papier, nożyczki, klej, drut, a czasem nawet soli (!), ale możemy obiecać, że nie ma specjalnych umiejętności nie trzeba i tajne składniki, które mogą być «dostać tylko księżyc w pełni przekroczony przez pusty studni» nie muszą!

1. Udekoruj dom!

Valentine wieniec na drzwi

Pokroić zwykły biały papier koło o średnicy 30-40 cm. Wklej to wyciąć serca. Wybierz sobie niezbędną ton — Wieniec może być bardziej delikatne w sercach światła białego i różowego koloru, a może być bardziej namiętny, wybierając kolory czerwony i bordowy. Można to zrobić w modnej kombinacji różowy i czarny lub w stylu gotyckim — stosując czarne i czerwone serca.

Ilość serc może wybrać inne — tak wieniec będzie bardziej obszerny i teksturę.

Wieniec może zorganizować drzwi, okna lub powiesić go na ścianie.

Garland serc

Rzeźbione serca nawleczone na nitkę. Bardzo prosty i piękny wystrój. Należy pamiętać, że serce może ciąg lub w poprzek lub wzdłuż.

Jeśli nawleczone poprzek, otrzymasz pionowy wieniec, który może być wydany drzwi.

Jeśli razem, poziome — girlanda można powiesić na ścianie, udekorować swój łóżko, okno lub przeciągnij przez pokój z sufitu.

Nawet łatwiej zrobić girlandę z spinaczy do bielizny. Miłość to lepiej wyciąć z grubego papieru, więc nie odkształcają się od bielizny. Oczywiście, w takich girlanda może być dołączony romantyczne życzenia, ulubione zdjęcia, pamiątki i bilety owijarki.

Serce może być wykonany z barwnego drutu, wówczas musi on być umieszczony w roztworze solanki (w ciepłej wodzie, stopniowo dodaje się do soli, o ile nie rozpuścić). Pozostaje poczekać kilka dni, i że serce szybciej rosły wówczas zmiany do nowego rozwiązania co 2-3 dni.

I, oczywiście, świece! Umów świeczniki serca, tylko nie zapomnij o bezpieczeństwo pożarowe!

2. Zrób walentynkowy w Twoich rękach!

Najważniejszym papieru w sercu dnia jest karta walentynki. I można to zrobić ręcznie, a nie gorzej sklepy, nawet oryginał! Na przykład, możesz wysłać.

List w kopercie

6-8 serca nawleczone na nitkę i umieścić go w kopercie.

Czy każdy zapis serca słów jak sercach ciągnienia będzie zwrotem. Nie mylić początek i koniec wiadomości poprzez inwestowanie w kopercie, a następnie dostać «Kocham, — Zina» zamiast «Zina, kocham cię»:)

Innym kilka opcji z koperty — mini wiadomość z przyjemnych słów i komplementów i koperty, które objawia się w sercu

Valentine karty ze świecami

Ten pomysł mi przyznano pierwsze miejsce na romans w naszej kolekcji – karty ze świecami (garnitur małe świeczki na torcie)

Karty z serca

Ale ładne pomysłów światła romantyczny Valentine cards-:

Share →