W co się ubrać na dyskotekę?

W co się ubrać na dyskotekę?

Należy rozważyć różne opcje:

Co należy nosić niż inne szkoły w dyskotece:

Jeans. Będą one być wygodne, nie ograniczają ruchów. Dobrze, że zgodzicie się, że w takich ubraniach poczujesz tylko komfort. Krótkie spodenki. Będzie wyglądać dobrze na ciebie.

Cóż, darmowe i proste! Mundurek szkolny. Zobacz, co będzie niewątpliwie reakcją wśród obecnych na nim. Zapraszamy na wieczór!

Koszulkę. Nawet skromny T-shirt z pewnością przyjrzeć się można shikarnenko, jeśli wierzysz w siebie. Odzież – spódnica.

Świetny wybór! To prawda, że ​​jest konieczne, aby wybrać coś takiego na pewno nie utrudniać ruchu. Co znajdzie (co pierwszy dostanie się do oczu).

Jest to przydatne, gdy oczy uruchomić i wybrać nic.

właściwie w co się ubrać na dyskotekę dla dziewczyn i kumpli:

Mini-spódniczkę. Jeśli jest rzeczywiście coś pokazać, a jeśli nie (z jakiego powodu) kompleksy. Piżamy. Wielki atrybut ubrania! W piżamie dogodnych przejść piżamie wszyscy goście będą rzucać wesołe uśmiechy i spojrzenia.

Tak więc, można wygrać morze uwagę. Pareo. Dlaczego nie nosić jeśli pójdziesz do tańca w kręgu przyjaciół i znajomych?

Wstydzić czegoś nie ma. Świeża sprawa. Kup go, nie żałuję pieniędzy! A nie w celu pochwalić.

W nowych ubrań poczujesz się dużo komfortu. Szal. Jest to bardzo korzystne, jeśli nie mają niewielki lub żaden biżuterię w umyśle lub w magazynie.

Na dyskotece, kot-tej odbędzie się w uroczystej atmosferze

(Na dziewczyną lub chłopakiem – Urodziny):

Skromne ubrania lub naryadik. Skromność jest ważne, aby nie zepsuć urodziny. Sukienka – Case (jasny). To jest to, co się dzieje, gdy nie ma nastroju do zabijania!

Wszyscy będą zaskoczeni wyboru. Krótka bluzka przypomina góry. Ciekawym rozwiązaniem. I jest odpowiedni dla „Disco” atmosfery. Rajstopy. Koie lubisz?

Wybierz i nosić! Nie wątpię, że będziesz wyglądać oprzeć. Skórzane spodnie. Stylowa! Ale to powinno być (powinny być), aby sprawdzić taką strój do tańca dla Ciebie.

Noś je i ułoży.

W prestiżowym klubie:

Ubrania z cekinami i innym „mertsalochkami.” W tym czasie, po prostu nie łączą się z tłumu. Bluzka, haftowany kot th srebra (metalowe) wątków. Spróbuj podobne zmiany muszą!

Rajstopy z lycry. Udekoruj swoje piękne nogi w magii jak rajstopy. Polityka łagodne. To po prostu musi „oddychać” złagodzić!

Wiesz jak trudno jest tańczyć w sukienki w oblipochku. Spódnica denim. Nie tak ważne, co będzie jego długość. Znamienne, że jesteś z niego zadowolony. Iluzoryczne bluzka.

Zatrzymaj wybór na takiej bluzce, nie pozwoli Ci się zadaszony potu na parkiecie.

Buty najlepiej ubrany:

Krosovochki. Dogodnie wystarczająco, ale bardzo ciepłe buty! Jeśli nogi nie pocą się od biegania, a następnie założyć je bezpośrednio.

Sandały. Wystarczy upewnić się, że buty, aby być wygodne, tak, że nie pocierać pęcherze. Obuwie bez obcasów.

W ich bardziej wygodne, aby przejść. Chcesz zwrócić uwagę – wybierz piękne buty. I nie zapominaj, że obcasy – to nie jest ozdoba buty, a nie wskazanie ich elegancja.

Fakt, że trzeba wziąć:

Sprzęgła. Jeśli nie ma czegoś takiego, a potem możemy zrobić kolejne, które bardziej niż zwykle. Szminka. Odcień nie zaszkodzi, jeśli jesteś fanem kosmetyków. Weź jeden, nie wszystkie pomadki z kolekcji.

Chusteczki. Brak serwetki – Weź piękny szalik. Bez niej podejście do dyskoteki w jakiś sposób „smutna”. Uszczelki. Można uchwycić za higieny, na przykład, i „menstruacyjne” uszczelek. Następnie wieczorem nie zawiedzie.

Cud. Jak w reklamie. „Ułatwia zrozumienie samego powiew świeżego powietrza.” Ten „nostalgiczne” tyrady przypomni Ci o. Perfumy. Chociaż wziąć go z tym, co używane przed iść na dyskotekę. Tusz do rzęs.

Ma zdolność do wycieku, niestety. Ale będziesz w stanie wyjść z domu bez niego, jeśli się stanie. Części ubrania (light). Dlaczego?

Aby zmienić, jeśli coś pójdzie nie tak np. Rajstopy (jeśli wybrałeś maszerować do sukienki lub spódnicy disco). Często są one karmione swoich kochanek, który zdenerwowany, kiedy chcą. Antyperspirant. Jeśli nie stać na „twarzy pocenie disco i tańca” – oznacza to prawie zawsze pomaga!

Telefon komórkowy. Przydatne shtukovinki! To (ten Gizmo) to lepiej, aby nie stracić i nie opuszczać nieruchomości. Klucze do mieszkania lub domu.

Oczywiście, nie tylko disco godzinę trwa. Oczywiście, mają dość – nie jest za późno, aby wrócić do domu. Jeśli masz sumienie, to niż jakikolwiek inny wziąć klucze, co będzie „brzmią” w domofon lub drzwi w nocy, tak, że masz otwarte. Okulary (okulary). Będą one szanse dla tych, którzy mają zmęczone oczy z jasnym lapochek oraz wszelkich efektów dyskotekowych. Flicker.

Mają wszelkie szanse, aby ostygł ukarany grzywną, jeśli zapomnisz migotania. Kurs ten jest niezbędny dla zapewnienia własnego bezpieczeństwa. Lens. Nie zwlekaj! Jeśli widzisz, nie jest tak ważne – nosić soczewki w oku.

Czy czuje się pewniej z nimi. Pieniądze. Oni nikt nie będzie zbędna!

Dzięki nim można smaczne i kupić coś dla siebie, i umieścić na wadze telefonu (jeśli „pripechet”), a taksówki powodować. Kamera. Cóż, jeśli masz mały, kompaktowy i przestronny. To przydatne i użyteczne!

Pamięć flash USB. Dość często, to coś nikomu potrzebne. To jest – okazuje się (przypadkowo) w trakcie normalnej rozmowy lub celownik.

Blacha i długopis. Będzie to możliwe, jeśli nie wolą nic pisać na numer telefonu komórkowego, z kimś innym niż cyfry.

Niekoniecznie „grab” dyskoteka, faktycznie, który jest opisany w tym liście. Ta aukcja przedmiotów – tylko wskazówki, które będą dla Ciebie „różdżki” w kroku deyakihmomentiv.

Kilka porad: – dyskoteka

Taniec na przykład, jak chcesz. Nie powinno się kopiować kogoś po strachu, że będzie o nazwie „czarna owca”. Lee je przed pójściem na dyskotekę. Harder, aby wykazać się w ruchach.

Ponadto, ze względu na przejadanie może zmusić – wyższą.

Być może będzie to interesujące

Share →