W jaki sposób i na jakiej podstawie może nauczyć się kocha wybrańców, czy nie

W jaki sposób i na jakiej podstawie może nauczyć się kocha wybrańców, czy nie

10 pewne znaki, zgodnie z dziewczynami

Analizuj nieświadome gesty

Jeśli więc postanowił znaleźć miłość czy nie facet musiał go oglądać. Każdy z nas nieświadomie zamienia uderzając w towarzystwie płci przeciwnej. Człowiek stara się pokazać swoje najlepsze strony, podświadomie sprawia, że ​​pewne gesty, spojrzenia, a potem patrzy.

Zachowanie w relaksującej atmosferze

Jeśli jesteś bardzo zaznajomiony z jego wybrańca, i chcesz poznać jego zainteresowania, najprostszym sposobem, aby dowiedzieć się w miłej atmosferze – w klubie, na imprezie w kawiarni. Taka sytuacja byłaby idealnym miejscem na relaks i zobaczyć siebie. Ważnym czynnikiem, by stać się bardziej zaznajomieni konkurencji, która charakteryzuje się dużą firmą. Konkurs zranione uczucia męża, zaczyna działać zdecydowanie.

Jeśli obcy jest w towarzystwie znajomych, prawdopodobnie chcesz być w centrum uwagi, obserwując reakcję. Człowiek może automatycznie powrócić do swojej strony, starają się przypadkowo dotkniesz, aby przyciągnąć uwagę. W rozmowie sam może obniżyć głos, i to dzieje się automatycznie.

Obserwacja starych przyjaciół

Ale trudno jest zrozumieć intencje i uczucia osoby, z którymi często zobaczyć. To może być twój kolega, sąsiad, trenerem lub po prostu znajomy. Skąd wiesz, że miłość, czy nie? Oczywiście, aby obserwować jego zachowanie. Ważne jest, aby zrozumieć swoje spotkanie dorywczo lub osobą, sam stara się być blisko?

Spójrz na ostatnim posiedzeniu. Być może żyje według tego samego schematu, jak ty, więc można spotkać „w dokładnie 8 na przystanku autobusowym.” Nie bój się spojrzeć prawdzie w oczy, czasem lepiej w początkowej fazie, aby rozwiać mit o miłości młodego człowieka.

Frank pragnienie komunii

Jeśli wszystko wskazuje na to, że wasze spotkania nie są przypadkowe, to nie dbają o niego. Łatwiej zrozumieć postawę człowieka podczas stosunku. Jeśli lubisz ludzi, stawał przed sobą w pozycji otwartej, pokazując gotowość do dialogu, ale to nie patrzeć „oko w oko”. Jego ciało stało się nieco z boku, uchylenie trochę nogę. Gdy człowiek chce znaleźć wspólny język z ciebie, automatycznie rozpocznie się kopiowanie swoich słów i gestów. Umowa pokazuje pochylenie głowy w lewo i skręć w lewo stronę ciała do Ciebie.

Zwróć uwagę na której stronie często wygląda. Look „lewego oka” z lewej strony mówi, że facet lubi firmę. Obróć ciało w prawo i spojrzeć na swoje prawa połowa środków, które najprawdopodobniej osoba jest zdenerwowana lub nie zgadzają się z twoimi słowami.

Smile – ważny punkt w rozmowie. Jeśli podoba Ci się młody mężczyzna, uśmiechał się szeroko. Wąski uśmiech, usta, mówi, że myśli, że dopiero się zaczyna i stara się być miły.

Z przyjazny sympatii facet może szybko przejść do uwodzenia. Sygnały tym etapie – przejaw odwagi i siły, na przykład, wygładzanie ramiona, ciągnąc w brzuchu. Człowiek może zacząć się trząść cząstki pyłu z ich ubrań, choć go nie ma. Ale pewny znak początku uwodzenia – spojrzenie.

Facet będzie patrzeć na ciebie, powoli powieki dolnej, z jego uczniowie rozszerzone. Warto pamiętać, że jest to podświadome reakcje organizmu, co jest prawie niemożliwe do kontrolowania.

Odpowiednie sygnały

Często zdarza się, że człowiek lubi dziewczynę, ale nie wykazywać inicjatywę. Gest, wyraz twarzy i spojrzenie daje sympatię, ale dalej znajomość rozwija się powoli. Czasami powodem jest to same dziewczyny, które oferuje takie sygnały specjalne, nie wiedząc o tym. Jeśli wybór nie wykazuje inicjatywy, trzeba się zrelaksować, przestać zachowywać się niezręcznie.

Zrelaksowany ciała natychmiast znajdzie „wspólny język” wewnętrznego głosu i zaczyna wysyłać sygnały niezbędne, odzwierciedla ruch osoby.

Mężczyzna wyraził zainteresowanie niektórych gestów. W celu zachęcenia do męża, aby skłonić do działania może głaskać kark, wstrząsnąć włosy lub naprawić jej włosy, rzucając jej włosy na ramiona. Innym skutecznym sposobem – rzucać nogę na nogę, więc kierując kolano w kierunku młodego człowieka.

Jeszcze bardziej prowokacyjne rozwiązaniem będzie, jeśli obovesh jedną nogą w drugiej, bo czasami na „nogi na nogę” postrzegana jest jako zamknięta. Tylko w połączeniu z innymi gestami sygnał „zamknięta pozycja” staje się erotyczne. Wykazuje zainteresowanie, przywilej ostrożność, inaczej niektórzy ludzie postrzegają jako obietnice ofercie otwartej intymności.

Jeśli twoim celem – ciągłe poszukiwanie młodego człowieka, należy skontaktować się z trochę bardziej skromne. Odważne zachowanie będzie pasować tylko kochanka seks bez żadnych zobowiązań. Człowiek z natury zawsze uważana była myśliwym, jego zadanie, aby dostać się.

Interesują Człowieku, daje okazję do działania.

Wszystkie gesty instynktownie postrzegane przez ludzi, oraz odpowiedzi na nie nieprzytomny. Nauka i zrozumienie sygnałów mowy ciała są wprowadzane przy użyciu pomoc w początkowej fazie związku. Ważne jest w tym przypadku – być szczerym.

Nie można działać w ten sam scenariusz, to nie jest łatwe tylko przejrzeć, ale może zepsuć stosunki facet dla ciebie.

Skąd mam wiedzieć, lubi, czy nie: ocenę sytuacji

Miłość może uniemożliwić poprawny odbiór świata. Gdy młody człowiek naprawdę zależy, można oszukiwać samego siebie. Falling trudno obiektywnie ocenić zachowanie człowieka. Jest spowodowany faktem, że ludzie widzą to, co chcą zobaczyć. Tak, można „zobaczyć” dziesiątki gestów, które rzekomo wysyła cię facet. W tym przypadku trzeba będzie poczekać, upewniając się, że gesty obsługiwane przez bardziej poważnych i ważnych sprawach.

To może być uznanie, pomoc w ofercie, opiekuńczy, idąc razem, itp

Pojęcie „przyjaźni”

Kiedy facet jest zainteresowany w was, w końcu znalazł miłość, czy nie, to pomaga zrobić z przyjaźni. Kochający mężczyzna docenia przyjaźń. Psychologowie już dawno są w sprzeczności, istnieje przyjaźń między kobietą i mężczyzną, ale najczęściej okazuje się, że ludzie są przyjaźni się z dziewczynami, że są bardzo ładne. Bez względu na to, jak silny i niezawodny „sąsiadem w domu” lub „kolega”, człowiek nigdy nie będzie z przyjaciółmi bez zewnętrznego sympatii.

Chłopaki ściąga na zewnętrznej urody, zwłaszcza, gdy jest on obsługiwany przez wewnętrzne. Oczywiście, takie mąż kolegi zawsze pomoże, bez względu na to, czego potrzebujesz: rozmowy emocjonalne lub rozpocząć kran. Nie podniesie retoryczne pytanie różnej płci przyjaźni, dla każdej reguły są wyjątki.

Nawet udowodnienie, że ludzie nie stają się przyjaciółmi z nich nieatrakcyjne dla dziewczyny, można znaleźć kilka przykładów obalić ten fakt.

Dlaczego tylko przyjaźń? Może to ty, gdy odrzucony, nie są akceptowane zaloty, a teraz boi się zrobić powtarzalnych czynności. Dziewczyny, że facet musi szukać miłości w zamian stałe, aby wygrać, aby nie cofać przed wszelkimi przeszkodami. Ale wierzcie mi, ludzie zbyt poważnie zaniepokojeni niespełnionej miłości. Działając znowu nie ma gwarancji, że będzie kilka wzajemności. Oprócz nowych frustracji nadal pojawia się dziwne uczucie, które jest trudne do porównania z innymi.

Dlatego, kiedy po raz odrzucone, człowiek bardziej komfortowe być niezawodny przyjaciel, dzielenie się radości i smutki.

Jest taki przyjaciel? Go For It! Zacznij sam język ciała zaproponował spacer, iść do kina. Powiedz mi, co prawda z nim wygodne i przytulne.

Dziewczyny boją się podjąć pierwsze kroki, bo dopiero niedawno świat żył w tamtych czasach, podjąć inicjatywę, tylko mężczyźni. Ale jesteś przyjacielem, i powiedzieć znajomym, że mu dobrze.

Więcej niż przyjaźń …

Z biegiem czasu, można zauważyć, że jest dla ciebie czego nie robić dla innych. On odbiera telefon, choć bardzo zajęty, pisze sms życzę dobrej nocy, próbując ogrzać się, podając swój płaszcz lub kurtkę.

Funkcja ta jest chyba najbardziej wierny, ale nie wszystkie typowe. Na przykład, facet był zabawny, rozmowny, i nagle stał się nieśmiały. Skąd wziął się na odwagę? Przed nieśmiałego chłopca, który wygląda się, czując się niepewnie.

Jego zachowanie może być zmieniony: w krótkim czasie, że jest całkiem dobra osobowość, a na koniec niedoświadczonego młodego człowieka, zwłaszcza po „przypadkowym” dotyk do jego rąk.

Niektórzy faceci przeciwnie, stara się pokazać swoją naturę, często chluby i przesadzam. To jest po prostu dziecinne pragnienie wydaje się jeszcze bardziej korzystne dla Ciebie. Ale najbardziej szczere uczucie jest po prostu nieśmiały, które zaczęły się pojawiać człowieka, więc pokazać mu, że ważne jest dla Ciebie!

Share →