W klasycznym stylu odzieży

W klasycznym stylu odzieży

Tylko drań z czarnym kolorze, na sobie tylko radość i klasyczny styl noszę stale od dzieciństwa (wiek 7) .Ved styl klasyczny podkreśla ellegantnost, kulturalne. Nie wtedy, gdy nie kochasz nosić wszystkie rodzaje dżinsy, nie podoba mi się odevaetsya młodzieży, choć jak każdy, ale nie z klasycznym stylu, gdy rasstanus.Eto nie w moim stylu.

O klasycznym. Zaczął nosić garnitur na co dzień tylko w instytucie. W szkole, to jest śmieszne (w większości przypadków) mają kolegów, ale na próżno. Klasyczny kostium daje pewność. Wcześniej czas rozpoczęcia "kostyumitizatsii" Młody człowiek, tym lepiej.

Po tym wszystkim, w tym samym czasie, aby przejść w dżinsy i t-shirt.

Kochany i kochać, czarne spodnie, biała koszula czysta, czarny krawat ze złotym haczykiem, następnie buty czarne vischischennie, że muszą jeszcze cheloveku.Classic stylu super.

Dlatego on i klasyczne. Klasyka nigdy nie wychodzi z datą, jest zawsze w modzie. Nawet dziś, wygląda bardzo stylowo i właściwe.

Osobiście nie przeszkadza czasem nosić spodnie, czy coś.

Lubię blogować. Chociaż codziennego noszenia, wolę bardziej styl młodzieży: dżinsy, swetry, bluzki jasne. Ale pantsuit Mam kilka klasycznych i prostych spódnic do kolan. Ale bluzki nie mogę znieść.

Po prostu nienawidzę! Podczas gdy w mama ciśnienia nosił.

Klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Spódnice, spodnie, bluzki. W nich każda dziewczyna wygląda niesamowicie! Ale moja słabość.

Faceci w garniturach. Ach.

Nie wychodzi z mody, a można wyglądać atrakcyjnie w poważnych instytucji.

Używane do noszenia do szkoły, a ja czuję się jak ryba w wodzie żaden sposób klasyczny styl może być trochę nieformalne pomocą zabawnych akcesoriów lub krawaty na imprezę i można odebrać nieformalne garnitur Szkarłatny lub żółta

Uwielbiam ten styl, przyciąga sukces, patrzyłem, jak gdyby z urzędu, nawet wtedy, gdy wyjechał do pracy w McDonaldzie (w miejscu pracy ubrany w dres). Natychmiast wyróżnia się z tłumu, zwłaszcza, że ​​miał długie włosy poniżej ramion przejść. A znajomość bogatej gamie przyciąga takich ubrań.

Zwłaszcza, jeśli nagle wezwany gdzie do odwiedzenia, w DR lub coś – nie ma potrzeby, aby przejść i zmienić domo, gotowy do każdej wakacje lub konferencji.

Istnieje coś takiego jak elegancji. I Elegancja jest z kolei albo surowe lub zaniedbania. Nie koniecznie mieszkać w szarym kolorze z kamienną twarzą chudego. Przytulny sweter spokojny ton z wisiorek na długim łańcuchu, średniej długości spódnice lub spodnie długie prawie każdy krój – wszystkie tego rodzaju – konserwatywna rzecz) i wyglądają zawsze i na wszystkich – niesamowite i smaczne) Mężczyźni również nie muszą „żyć w yazkov koszula z krawatem i kurtki nudzić Istnieje swetry, bluzy i inne nie-sportowe i tak dalej) A jeśli chcesz w łatwy zaniedbania -.. dziewcząt umieścić na górze z szerokim dekoltem, niech szyi wzorzyste szalik, zbierają kraby włosów, rzucać się na bransoletkę na rękę ciekawy, myślę coś) sukienka ze smakiem – nie znaczy nudne)

Byłem wcześniej, kiedy na sobie garnitur, buty (ale nie są dżinsy spodnie). Powiedziałem chłopakom – dlaczego więc rodzaj sukni. I vdovatsya szczegóły wielkiego garnitur mocy nie będzie, ale trzeba być bardzo, kurwa, aby myśleć, że klasyki – tępe styl i styl "frajerów" itd. Kolejna wskazówka – zmienia wszystkie ubrania.

Ludzie, do zobaczenia w inny sposób traktować począwszy (no, z wyjątkiem głupich imbitsily, że nie rozpoznają dobre mocne, wygodne, piękne, oryginalne ubrania).

Daje elegancję i nigdy nie wychodzi z mody. Daje poczucie sukcesu i rentowności. Można zrobić wiele ciekawych używając jasne akcesoria. Aby być wygodne w garniturze i ani gorący, ani zimny – nie kupuj syntetyki.

Nosić wełny i bawełny. Możliwe pościel. A w dżinsy obcisłe T-shirty, kurtki, itp – To wygląda jak inkubatorskie 🙂

Mam podwójne podejście do stylu klasycznego. Lubię kurtki, klasyczne koszule i klasyczne buty, ale nie lubisz krawaty i formalnych spodnie. Noszą kurtki z dżinsów tylko

Uwielbiam ten styl ubioru, od czasów szkolnych swoich fanów. Ja w postaci odzieży, jak klasyczny garnitur, i to jest w jasnych kolorach, biała koszula, dopasowany do koloru garnitur krawat, buty i teczki. Na ten styl ubioru nigdy nie będzie zbędne do włosów w postaci kary pozbawienia wolności, okulary i każdego gadżetu.

Styl ten pokazuje, że jesteś człowiekiem biznesu, człowiek z klasy średniej, nie stosuje się do każdego naruszenia i bydła, podkreśla swój wysoki status w społeczeństwie. Osobiście dopiero niedawno zaczęła nosić takie ubranie, gdy ukończył i poszedł do pracy, i mogę śmiało powiedzieć, że mi się podoba.

Nie rozumiem ludzi, którzy nie lubią styl klasyczny (ubrania!). Ci ludzie wyglądają po prostu brzydkie. Jak się ubrać, co razdolbaysky (lub klubu) ubrania, jeśli chcesz wyglądać pięknie?

Nigdy nie wiedziałem, takich głupich ludzi. Osobiście lubię ubrania tylko w stylu klasycznym.

Nie mogę zrozumieć, jak stale, codziennie, można nosić ten klasyczny: bluzki, spódnice, spodnie, zwłaszcza klasyczne, a nawet strzałkę. Jeszcze bardziej nie rozumiem, jak to jest młodzież. Będę nosić raz w roku na jesieni kolorze żółtym nastroju, a więc lepsze dżinsy z ciasnych T-shirty, kurtki, itp Nic, w mojej opinii.

I będę pisać z męskiego punktu widzenia! Najbardziej nie znoszę pasuje do Klasycznych mężczyzna z tie-stryczek! I niewygodne w nich, i duszno (mamy pracy często jest gorąca). I nigdy nie tkwi w ich wyglądzie. Prawie rok – shirt oraz dżinsy.

Czy to tylko zimna sildnie nich dobavyaetsya sweter lub sweter.

A ja naprawdę nie lubię, choć rozumiem, że w niektórych zawodach potrzebne. Na ucznia garnitur wygląda śmiesznie. Na Creative Industries – nie zawsze jest właściwe. Kreatywny zawód Lubię urzędu i urzędnika, choć z drugiej płacy więcej 🙂 Nie lubię żyć na "I głowę – walczysz" 🙁

O cholera go babci! Niewygodne ubrania (bez względu na cenę), są droższe niż zwykle, wyglądają przygnębiające. Staraliśmy się dotrzeć do szkoły, kiedy sobie ten kawałek gówna, w wyniku kilku miesięcy nie można było znaleźć na nie studentów kurtki, spódnice lub spodnie lub klasyczne / koszulki / bluzki. Biurowy garnitur szczura nie jest dla mnie, kocham wolność! Pewnie, że prawdopodobnie daje tych, którzy lubią słuchać ("Ja jestem szefem, jesteś głupi!

Cóż pshel klienci lizać!") Czułem, że ktoś kieruje użytkownika, ten sam, zrobić coś bez jego kierownictwem nie można / nie chcesz, i niezależność sprawia, że ​​czujesz dyskomfort, czy to jest ten sam "szef"Którzy lubią mieć wszystko czołganie się na kolana przed nim "jednolity" (Heh, i że to jest prawie jednolite). Nie, jak sobie wygodne ubranie i będzie. To byłoby gdzie uzyskać khaki tkaniny, szyć spodnie krasterskie 🙂

Ściśle monotonne, że dla takiej osoby jak ja twórczej jest po prostu nie do przyjęcia. Uwielbiam czuć się swobodnie ubrać jak lubię.

Nie mogę znieść. Strasznie niewygodne i niepraktyczne ubrania. Nieprawidłowo wprowadzone, pereglazhivat. W vymoesh pralka.

I najwyraźniej nie lubię ubrania. Dżinsy, T-shirty, bluzy, spodnie, szorty zdecydowanie lepsze. Krawat nie rozumiem, co to jest

Mnie przygnębia. Poza tym, to naprawdę dobry.

Share →