Walentynki z rękami z papieru: różne domowej roboty oraz w formie ...

Walentynki z rękami z papieru: różne i domowe w kształcie serca

W dniu św Walentego w lewo bardzo mało czasu, aby wszyscy, którzy w tym czasie zdążył już znaleźć bratnią duszę, zaczął myśleć o prezenty i kartki okolicznościowe – Valentine. W tym dniu, w okolicznościach, można to zrobić bez kwiatów, bez prezentu, ale nie dać walentynkę z deklaracją miłości – tego nie można dopuścić! Dlatego nadszedł czas, aby rozpocząć przygotowania główny prezent to święto – Walentynki!

I chyba można wymyślić walentynkowy bardziej oryginalne i niepowtarzalne niż zrobić ręcznie. Tak więc, jeśli chcesz, aby twoi bliscy niezapomniany niespodzianka, ramion i narzędzi dla biznesu! Nie wiem, jak je zrobić?

Nie martw się, edytować strony www.kak-sdelat.su powie ci o tym, jak tworzyć własne ręce walentynki papieru: różne i domowe w kształcie serca!

Zacznijmy od najprostszych opcji – Valentine-akordeon. Aby zrobić to wystarczy, aby tylko trzy proste kroki. Weź kartkę papieru kolorowego, to lepiej, że to było jasne i ciepłe kolory.

List złóż go na akordeon, a powierzchnia pozostaje równa dekoracji serca wycięte z kolorowego papieru, zbyt, lub starych pocztówek. W niektórych małych liści, szerokość, która zbiega się z fałdami wprowadzonymi akordeonie, napisz spowiedzi. Uwagi te leżały w fałdach akordeonu i twój walentynkowy jest gotowy.

Jeśli ta prostota nie pasuje i chcesz, aby walentynkowy trudniejsze w kształcie serca, a następnie oferują zaskoczyć swoją ulubioną walentynkowy marmuru. Tylko nie bój się z góry – kotlet i pokroić prawdziwego marmuru, którego nie masz. Wystarczy zwykły papier przetworzyć tak, że będzie podobny do płytek marmurowych.

Potrzebne będą: regularne pianki do golenia, plastikowe ostrze, cienki pan, akwarela farby, które mogą być zastąpione cieczy barwnika spożywczego drewniana wykałaczka i, oczywiście, kawałek kartonu i nożyczki.

Weź pan, ściskając go pianki do golenia i rozpowszechniać taki sposób, że jego jednolita warstwa była około 1,5 cm. W przypadku małych walentynkowy zaplanowane, a następnie nasmarować cały pianka blachy do pieczenia nie ma sensu, to wystarczy, aby pokryć powierzchnię nieco bardziej przygotowany arkusz tektury ,

Teraz trzeba utworzyć marmurową wzór na piance. Do tego jest kapała na powierzchni akwareli piany, a następnie smaruje z drewnianą wykałaczką, próbuje malować ślady podobieństwa do rozwodu żyły na marmur.

Następnie trzeba przenieść powstały wzór na tekturze. Aby to zrobić, należy umieścić arkusz na pianę i delikatnie naciska na bliskim kontakcie, w przeciwnym razie tusz na papierze nie jest drukowany. Po odczekaniu pewnego czasu, ale nie bardzo długo, na pokład razmok nie, usunąć go z patelni i umieścić wzór na czystej powierzchni. Szpatułką lub skrobaczki usuwa nadmiar pianki. Należy to zrobić ostrożnie, tak, jak nie cierpiał, nie wyschła jeszcze wzór. Teraz pozostaje tylko dać karton, aby dokładnie i puste dla walentynki gotowych wyschnięcia.

Od niej można wyciąć serce lub po prostu ustanowić w książce, strony zostaną rozpatrzone do deklaracji miłości – tutaj dla każdego miejsca dla wyobraźni.

Inna opcja ekskluzywna Valentine – karty podręczne. Dla tych, którzy nie wiedzą, że to takie karty, w formie książki, z którego środku rośnie po otwarciu rysunku. Aby walentynkowy potrzebę pop-up: szkic obrazu-liniowej; cienki papier kolorowy, gruby papier do produkcji baz pocztówek, ostrego noża lub ostrza.

Pierwszy liniowej, które pojawi się po otwarciu walentynkę. Jego kształt i kolor zależy wyłącznie od Twojego wyboru, tylko porady – nie wybrać zdjęcia, zbyt skomplikowany sylwetkę, więc nie cierpią podczas cięcia. Odpowiedni obraz można znaleźć w Internecie i wydrukować na kolorowej drukarce, a można wyciąć jakiś błyszczący magazyn, itp Aby pomóc, możemy zaoferować poniższy rysunek.

Wydrukować i wyciąć wzdłuż linii ciągłej. Następnie otrzymaną zginania kształt wzdłuż przerywanych linii. Następnie grubą tekturę, wyciągnąć go na pół i wklej go do przygotowanej wykładziny, ciągła linia przerywana zbiega się z zagięcia kart liniowych.

Wszystko Valentine pop-up jest gotowy.

Albo możesz wziąć i zrobić girlandę z serc i wklej na pocztówce. Teraz są tylko pocztówki do podpisania i na nim – wszystko! Myślę, że już nauczyli się, jak tworzyć własne ręce walentynki, a więc czas, aby zakończyć artykuł.

Do czasu spotykamy się na miejscu!

Share →