Weave kłoski na krótkie włosy

Weave kłoski na krótkie włosy

Jeśli masz krótkie włosy, to nie znaczy, że tracisz piękne uszy. Naturalnie, długie włosy daje większą elastyczność wyobraźni i przejawów umiejętności, ale również krótkie włosy Spikelets wygląda bardzo imponująco.

Jedną rzeczą do rozważenia jest potrzeba stosowania sztucznych pasm, jeśli długość włosów jest dziesięć centymetrów lub mniej. Jeśli twoje włosy nie jest krótszy niż sześć cali można bezpiecznie eksperymentować!

Faza przygotowawcza przed tkania spikelets na krótkie włosy

  • oczywiste jest, że skok, jak również wszelkie metody układania, wygląda szczególnie atrakcyjne do czyszczenia włosy, więc umyć włosy z ulubionym szamponem;
  • lekko suche włosy i zastosować niewielką ilość układania;
  • po włosy jest całkowicie suchy, można rozpocząć tkanie.

Kłoski Schemat tkackie na numer krótkie włosy 1

Aby to zrobić fryzurę trzeba zrobić dwa rozstanie z pomocą pierwszej części włosów od ucha do ucha, z drugiej od środka czoła do połowy pierwszego rozstania. Następnie wykonać tkania pierwszą połowę kłosków od jednego ucha do innego rozstania, potem drugi. Połączyć obie polukoloska z gumką lub spinki do włosów.

Na życzenie, luźne końce mogą być również skok plecionki jeśli długość pozwala. Jeśli nie zostawić tak jak jest.

Kłoski Schemat tkackie na numer krótkie włosy 2

Opcja ta jest bardzo prosta do wykonania i dziecko znana każdemu z nas jak smok. Jest to szczególnie przydatne dla kobiet, cienkie włosy, zwiększając ich objętość dzięki technice jego wykonania.

Dokładnie przeczesać włosy, podzielić na trzy części i zacząć oplatania zwykłe warkoczyki. Z każdym nowym ruchu w głównej żyły roboczej przedłużone. Fryzura trzyma się dobrze przez cały dzień, włosy nie rozpadnie.

Kłoski Schemat tkackie na numer krótkie włosy 3

Podzielić włosy rozstał przez czubku głowy od jednego ucha do drugiego. Zacznij tkania spikelets w kierunku od lewej do prawego ucha, usiłując jak najdokładniej ustalić nici. Zaleca się, aby zwilżyć palce z lakierem do włosów dla lepszego zamocowania końców.

Na wyposażeniu wzrok takie uczesanie będzie wyglądać po prostu magiczne i idealne dla większości specjalnych okazji.

Również wygląda wspaniałe spikelets tkackich wokół głowy. tworząc efekt rodzaj korony. Liczne zdjęcia i filmy z gwiazd z tego typu fryzury jest tego dowodem.

Weave kłoski na krótkie włosy: Porady

  • jeśli masz niesforne włosy przed oplatania ich należy lekko zwilżyć;
  • krzyżować pasm na raz, na korzenie, krótkie włosy pozostawiają żadnych opcji;
  • używać wszelkiego rodzaju szpilki, spinacze, gumki i inne akcesoria: To znacznie ułatwia mocowanie.

Nie bój się eksperymentować, skok fryzury na krótkie włosy mogą być wykonane z boku, wokół, od góry, i na wiele innych sposobów.

Share →