Weave ozdoby w technice "osiem"

Weave ozdoby w sztuce «osiem»

Sieć w polromba lub «osiem»

Ciąg ten jest używany jako podstawa do różnych naszyjników i naszyjniki, jak delikatna i elastyczna.

Podaj 7 koralików i nici do picia w pierwszej perełki ustawiony od dołu do góry (to koralik-zespół do pierwszego elementu łańcucha).

Nanizhite 4 więcej koraliki i przełóż igłę w szóstym koralik pierwszy zestaw top-down (będzie to grono drugiego elementu łańcucha).

Wybierz 4 więcej koralików i nici igły w trzecim kulek poprzedniego zestawu w górę.

Nadal splot łańcuch, zdobywając zawsze 4 kulki. Igły do ​​zgrubienia blokującego jest na górze, a dolny, to znaczy w przeciwnym kierunku.

Łańcuch może być więcej ażurowe. W tym celu pierwszy zestaw kulek 10 powinny być, i następne 6 beads pomiędzy kulek blokujących nie skrapla 1 i 2 oraz górnej i dolnej krawędzi 3.

Tkactwo «osiem» bardzo popularne na całym świecie, ponieważ jest oparty na, można utworzyć wiele różnych produktów, od prostych bransolet w koszyku.

1. Tak więc można podłączyć końcówki łańcucha w ringu.

2. Zmiana liczby kulek w linki o różnych kolorach, podpletaya do łańcucha «guzki» i «pierścienie»Możesz stworzyć swój własny, oryginalny produkt.

3. Na podstawie Łańcucha «Osiem» ażurowej tkaniny tkane bazę dla wielu ozdób.

W systemie tym, jego szerokość wynosi 2,5 rombu, a każdy bok rombu trzy kulki.

4. Czy pamiętasz, jak wykonać napletenie na łańcuchu «X»? Do «osiem» Możesz również napletaetsya drugi rząd kulek. A od romby splotu może być wykonana z różnych rozmiarach kulek napletaetsya może być również różny.

Share →