Wersje produkcyjne ogrodzenia ozdobne klomby własnymi rękami

Wersje produkcyjne ogrodzenia ozdobne klomby własnymi rękami

W swojej daczy, można usiąść i zrelaksować duszę, robić to, co mu się podoba, i po prostu w końcu dostać grilla w weekend. Oczywiście, reszta w kraju jeszcze bardziej przyjemne, kiedy jest pięknie posadzone drzewa i kwiaty, które dosłownie uczta dla oczu. Przy okazji, klomby świetnie wyglądają, ale dekoracyjne ogrodzenia wokół nich nie będzie nawet zbędne.

Małe ogrodzenie zapewni łóżku estetyczny wygląd, utrzymać rośliny, nie pozwalając im się rozwijać poza klombów. Kwiaty na ogrodzeniu będzie stosunkowo bezpieczny od zwierząt domowych, psów i kotów, a co najważniejsze, przez gości, którzy widzą, gdzie nie można atakować, a nie ledwie widocznych swoje depczą pędy wiosną.

W marketach budowlanych można dziś kupić prawie wszystko — z ozdobnymi bocianów na basen lub fontanny. Ale po pierwsze, to wszystko kosztuje, a po drugie, i ważniejsze powodem — wszystko to nie może nam się to podoba, czy nie nadaje się do naszych celów. Poza tym, zrobić łóżka na ogrodzeniu z ich rąk nie będzie miał trudności — to jest więcej zabawy, nawet niż praca.

Zaczynajmy.

Ogrodzenia z gałązek

Ta opcja jest wybierana przez wielu, a istnieją powody. To nie jest dla środowiska szkodliwe dla roślin (drewno stopniowo rozkłada się w glebie, dostarczając składników odżywczych), a drzewo jest mniej podatna na zamarzanie zimą, w przeciwieństwie do tworzyw sztucznych lub kamienia, a gleba jest chroniony przed niepotrzebną ekspozycją na zimno, a także kwiatów i korzeni. Tradycyjne ogrodzenie z wikliny, która jest zalecana do zbiorów wczesną wiosną — to kora jest pozbawiony łatwiejsze. Weave ogrodzenia, jak to możliwe na podstawie kosza, gdy pręty są przekazywane przed i za wykopali udziały, lub po prostu trzymać grubych prętów do ziemi w półkole.

Gotowy drewniany płot mogą być malowane farbą akrylową.

Ogrodzenie z plastikowych butelek

Ten przykład wykonania jest jeszcze prostsze niż poprzednio, a w niektórych przypadkach może być bardziej wytrzymałe. Jak wiesz, nie rozkłada się plastikowa w ziemi, więc to może być zniszczone ogrodzenie tylko bezpośredni deformacji — Jeśli krok ostrożnie. Technologia produkcji jest bardzo prosta — w puste butelki plastikowe butelki wlewa piasek zamknięty wieczkiem i wykopane w ziemi. Można kopać pod kątem do jakiegoś różnych wzorów.

Po instalacji jest gotowy do malowania płotu jest zalecane — Można malować ze sprayu, tak będzie lepiej i szybciej.

Niezależnie od opcji, ogrodzenia dla kolorów do wyboru, pamiętaj głównym — nie ma ograniczeń co do wyobraźni, wykorzystywanie jakichkolwiek materiałów, pokazać swoją twórczą naturę, a życie stanie się jaśniejsze i bardziej nasycone.

Share →