Wesołych Świąt konkursy

Wesołych Świąt konkursy

Świąteczne konkursy Wiele pozytywnych emocji.

Konkurencja „Szybkie”

Udziału w parach. Talia kobiety rany taśmę. Zadaniem człowieka dotykanie rąk przewinąć taśmę do pasa.

Świąteczne konkursy – dołącz do zabawy!

Boże Narodzenie elektronicznej.

Świąteczne konkursy

Przyjemna rozrywka i dobra okazja, aby pogratulować siebie. Każdy dostaje snowflake, na którym jest napisane numer. Wewnątrz zestawu skrzynki, która może być pominięte z uwagi gratulacje do określonego pokoju.

Okresowo „Listonosz” niesie życzenia i prezentuje je do adresatów. Pod koniec wieczoru, można wyłonić zwycięzcę, który jest najbardziej popularnym miejscem i nagradzać go oklaskami.

Nowy konkurs Rok.

Nadaje się do każdego zespołu. Powieś na karcie choinki z estetycznym pracy. Każda karta pozwoli pokój. Bank umieścić liścik z numerami odpowiadającymi numerom.

Każdy uczestnik powinien wyciągnąć listu banków, wdrażania i dowiedzieć się, jakie karty usunięty z drzewa. Na jedną kartę nie pisać pracę, niech się tylko bonus. Zadanie wybrać zabawne, na przykład: dziecinny głos, śpiewają taniec łabędzi taneczne, itp

Konkurs dla dorosłych firmy.

Konkurs ten jest przeznaczony tylko dla dorosłych firmy. Musisz pole i muzyki wesoły. Muzyki, siedząc przy stole, przechodzą pole.

Główny cicho zatrzymuje muzykę, a następnie, w którego ręce skrzynki, należy zdjąć kawałek odzieży lub akcesoriów. Gra może trwać długo, w zależności od tego, jak goście są wyzwolone. Kto zdjął większość rzeczy, śpiewa na bis powrotu jego ubrania.

Proste i zabawne konkurs dla wszystkich grup wiekowych. Dwa uczestnicy oferują swoje utwory do publiczności, na Konkurs świąteczne Piosenki świąteczne. Zaczynają robić je jednocześnie, konieczne jest, aby nie stracić, i śpiewać piosenkę do końca.

Każdy, kto jest dojrzewanie, nie kuląc zwycięstwo.

W konkursie wzięła udział człowieka. Zawiązanymi, dotyk, jest konieczne, aby określić, co jest w tablicy. Przygotowanie do konkursu cukru, soli, zboża, kawa rozpuszczalna i herbata.

Umieścić w tym samym naczyniu.

Wygrywa ten, który szybko i poprawnie zidentyfikować produkt. Wszystkie te produkty będą nagrody dla zwycięzcy.

Prezent na podstawie ustawy Nowy Rok.

Mikołaj umieścić na prezent krzesło staje się około 2-3 graczy. Zadaniem gracza, aby zrobić prezent w czasie, kiedy Święty Mikołaj przyniesie numer 3. Ale Mikołaj sprytu i uważa, 1,2, 1,2 lub 33, 300, itd

Każdy uczestnik rozpowszechniać 2 liście. Na jednej kartce papieru napisać nazwę darów można określić dowolny: najlepszy prezent dla bliskiej osoby. słodki prezent, sen A drugie to, co chcesz z nim zrobić. Na przykład:

1 arkusz – cukierki 2 – jedzenia. Wszystkie karty pod nr 1 miesza się i umieszcza się w opakowaniu. W innym kulki umieścić wszystkie liście z numerem 2 i wymieszać.

Alternatywnie, uczestnicy otrzymują pakiety uwadze 1 (1 tytuł i 1 akcji) i przeczytaj na głos.

Połączenie Funny wygrywa.

Prosty Konkurs świąteczne. Nadaje się do wypoczynku dzieci, choć mogą być wykonane dla dorosłych. Potrzebujesz trochę bawełny piłki.

Uczestnicy rzucić puch się muzykę i starać się utrzymać je w powietrzu. Wygrywa ten, którego „śnieżna Pióro” jesienią ubiegłego roku.

Share →