Wielkanoc

Wielkanoc

Wielkanoc – jedna z najjaśniejszych wakacji. Zdecydowano, aby przygotować się do Wielkanocy Wielkanoc twaróg. malować jajka i piec ciasta.

W przeddzień Paschy każdy dom jest wypełniony aromatem świeżych wypieków. Ciasto na torcie być wyobraźnia drożdży. Wiele rodzin ma swoje ulubione i sprawdzonego przepisu na wypieku ciast, które są przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Wcześniej moja matka piec ciasta, ale teraz wolą robić wiele małych błotne ciasta – co jest łatwiejsze do leczenia swoich znajomych. A la carte wpływa na łatwość użytkowania i popularność jest nasze pasy.

Dekoracje z cukru pudru lub pas powłoki białkowej.

  1. Mleko do ogrzewania go nagrzewa.
  2. Rozpuść drożdże w ciepłym mleku, dodać 1 łyżkę cukru i 1 łyżka. mąki.
  3. Żółtka z cukrem aż do białego harówki, dodać sól i pokonać trzepaczką lub mikserem. Umieścić w mieszaninie drożdży.
  4. Podsypaya małe porcje mąki, zagnieść ciasto, dodając żadnego smaku, na przykład, startego na drobnej tarce gałki muszkatołowej (około 1 łyżeczki) lub szafran, kardamon, wanilia z skórkę pomarańczową i innych.
  5. Przełóż ciasto w ciepłe miejsce, z tego zrezygnować. Kiedy zwiększa swoją objętość dwukrotnie i mieszano go w temperaturze pokojowej, masła i cukru.
  6. Zagnieść ciasto do tego czasu, aż nie przykleja się do rąk.
  7. Ułóż ciasto w wysmarowanej naczyniu do pieczenia, wypełniając je o jedną trzecią. Gdy ciasto rośnie i wypełnia cały formularz, dokładnie umieścić w piecu nagrzanym do 180-200 ° C.
  8. Najwięcej gotowego ciasta może rzucać krem ​​białka albo cukier puder i udekorować kandyzowanymi owocami, rysunków i schematów galaretki, czekolada, oblodzenia itp lub po prostu posypać cukrem pudrem.
Share →