Wiosna sukienka - jak wybrać.

Wiosna sukienka – jak wybrać.

Wiosna – jedna z najbardziej wspaniały czas w roku! Jest wiosna, więc chcą się zmian w życiu: znaleźć nową miłość, zrobić nowy makijaż, nową fryzurę, a na koniec, aktualizacji lub zmiany ubrania!

29.01.14

Chodzi o aktualizację szafa chcemy rozmawiać.

Gdy chęć kupić nową rzecz staje się nie do odparcia, można zacząć od drobnych – kupić nową sukienkę !

How Come sukienka ?

Po pierwsze, sukienka sprawia, że ​​każda kobieta – prawdziwa kobieta. Psychologowie twierdzą, że kobieta w sukienka Najbardziej pociąg do mężczyzn.

Po drugie, sukienka – Jest to długi łańcuch koloru, które wizualnie sprawia, że ​​wyższa, a zatem szczuplejsze.

Po trzecie, sukienka nie jest już konieczne, aby wybrać górze lub na dole, co znacznie ułatwia proces gromadzenia do pracy lub na zachodzie.

Po czwarte, zakup sukienki są zazwyczaj tańsze niż, na przykład, bluzkę i spódnicę.

Więc co wybrać sukienkę na wiosnę?

Pożądane jest, aby co najmniej trzy szafy Sukienki . Niekoniecznie muszą być one różne w kolor, tkanina i styl wraz dopasowania obrazu i nastroju.

Pierwszy w szafie powinna być wyświetlana Sukienka-Case. Ta sukienka jest częścią podstawy każdej kobiecej szafie. Prawidłowo dobrane sukienka rysunek a tsvetotipu opcja korzystna w różnych sytuacjach.

Można zrobić – biznes, kobiecy, elegancki, w zależności od kombinacji z innymi przedmiotami i akcesoriów.

Druga sukienka. które powinny być w szatni – lekki, jedwabiu lub satyny, która tworzy kobiecy, elegancki obraz, który jest absolutnie jak wszyscy mężczyźni. Obok kobiety zaczynają czuć się jak prawdziwy mężczyzna i zachowywać się odpowiednio!

Jaki będzie twój trzeci sukienka – to twoja decyzja. Być może będzie to łatwe sukienka dzianina, tunika sukienka, retro, lub w innym stylu. Tylko pamiętaj, aby spróbować przyciąć sukienki ciekawe nowoczesne akcesoria, aby Twoje spojrzenie pełne i nowoczesne.

Podsumowując, na co zwrócić uwagę przy zakupie sukni:

Sukienka lepiej wybrać na podstawie ich tsvetotipa, Twoja skóra będzie wyglądać gładsze, młodsze oczy – jaśniejsze i bardziej wyraziste.

– Aby styl ubierania podcheknul swoje mocne i słabe strony ukryte, należy wybrać strój w zależności od jego typu figury, i zrozumieć, w jaki sposób można je skorygować.

– Nie zapomnij o akcesoria, które sprawiają, Twój obraz był kompletny i organicznych.

Wszystkie subtelności w przygotowaniu szafę, można dowiedzieć się, umówić się na spotkanie lub odwiedzić naszą stylistkę Master Class "Art być szczupła". które odbędzie się w Charkowie 22 lutego 2014 Record telefonicznie. 096-760-02-04 lub inne numery kontaktowe na naszej stronie.

Bądź piękna i wyjątkowa!

Share →