Witamina Sałatka z surowych buraków i marchwi pomarańczowy

Witamina Sałatka z surowych buraków i marchwi pomarańczowy

W pierwszy dzień wiosny chcesz zobaczyć na coś lekkiego tabeli, jasny i smaczne! To coś dla nas dzisiaj był witaminy Sałatka z surowych buraków z plastrami pomarańczy i marchwi. Bardzo soczyste, witaminy, a co najważniejsze pyszne! Sałatka z surowych buraków nie przenoszą żadnych obciążeń na układ trawienny, a jedynie daje siłę i energię. Surowe warzywa bez obróbki cieplnej zachowuje wszystkie witaminy i składniki odżywcze, więc układ odpornościowy tego sałatka zbyt uszczęśliwiony.

Ale co najważniejsze — smakuje. Z tej sałatki muszę po prostu ponownie odkrył smak buraków.

Wcześniej, buraki gotowane tylko zjadł lub pieczone w formie sałatki i inne sałatki. Świeże buraki, że próbowałem sam — wydawał się zdegustowany, lusciously słodkie i coś słodkiego. Ale spróbować tej sałatki, zdałem sobie sprawę, że wszystkie moje wyobrażenia o smaku buraków były błędem.

Oto jest prawdziwy smak buraków — soczyste, świeże, z lekką słodką nutą, która doskonale harmonizuje z gorzkiej pomarańczy w tej prostej sałatki. W ogóle, polecam! To jest pyszne i proste sałatkę z buraków, które ja tylko kiedykolwiek próbowałem!

Gotowanie przepis jest bardzo prosty. Trzeba utrzeć ser oczyszczone marchewki kostki luzem i buraki. Chciałbym to zrobić z tarką do koreańskiej marchewki. Pomarańczowy obrane i unikanie filmów, wyciąć plasterki, które są pocięte na kawałki i wysłać w salaterce.

Napełnić sałatka z soku pomarańczowego i łyżką wyciśniętych oliwy z oliwek. Wymieszać i voila! Przepis jest odpowiednie dla wegetarian, wegan, a fani witarianie żyć i zdrowej żywności. Przyjemny i soczyste Chcesz apetyt

5 komentarzy

Pavluha

Recenzja napisana 02 marca 2013 o 05:54

Nawet koloru można stwierdzić, że te składniki do sałatek są również połączone. Oraz za najlepszą sałatkę z buraków — Próbowałem sałatka nie jest zbyt wiele, ale w tej chwili całkowicie zgadzam.

Share →