Włoski luksus biżuteria

Włoski luksus biżuteria

Anna Dombrovskaya 29 października 2010 1 komentarz

Produkty ze szkła Murano jest zawsze i zawsze cenione amatorskie elitarnej włoskiej biżuterię i inne przedmioty, na których autor podniesione piętna „Murano”.

W takich produktów przyciąga niepowtarzalnym grę światła i struktury szkła, jest to dość wyjątkowa, ponieważ wszystkie te produkty są wykonane ręcznie przez rzemieślników, a także dwa wieki temu zrobiła weneckich mistrzów. Glassmakers może stworzyć niesamowite tekstury szkła, to było jak nici, miedzi, kolorowych żetonów pęcherzyków warstwy siateczki w ramach każdego kamyka. I zachować tajemnicę tej technologii, prawie wszystkie sklepy jeszcze w XII-XIII wieku przeniesiono na wyspę Murano, gdzie nie było właściwie nazwa.

Tak więc, wszystkie biżuteria jest zawsze w jednym egzemplarzu, który jest wyjątkowym dziełem autora, choć zawsze jest to możliwe, aby podnieść niezwykle wyjątkowy i oryginalny zestaw biżuterii ze szkła murano, aw sztućców, a także we wnętrzu. To odróżnia ozdoby i biżuterię od zwykłych punktach i biżuterii, które zawsze były dostępne na rynku.

W Rosji, kupić Murano szkło przedstawione niedawno okazję i nie jest dostępny w sprzedaży jako normalnego biżuterii. Często można znaleźć w sklepie internetowym szkła Murano jest znacznie taniej kupić tam niż gdzieś w punktach sprzedaży detalicznej. Bez dodatkowych opłat w odniesieniu do towarów, ponieważ nie ma dodatkowych kosztów.

W naszych czasach, wytwarzają różnorodne tematy i ekskluzywne prezenty i elitarne biżuterię i przedmioty oraz zastawy stołowe i dekoracyjne obsługujących przedmioty, takie jak meble, lustra i żyrandole i lampy wykonane ze szkła słynnego weneckiego. To wszystkie te same uniwersalne prezenty jak nowy rok, a 8 marca lub rocznicy, bo są jedyne i niepowtarzalne i dać Tobie i innym wakacje z każdego przedmiotu.

Czy to co najmniej mała broszka lub ogromne lustro względu na wszystkie te rzeczy nie wychodzi z mody, kiedy, ponieważ tracą oni nie tylko ich ceny w czasie, ale raczej tylko cenę zakupu.

Share →