Wpływ muzyki na człowieka

Wpływ muzyki na człowieka

Tylko muzyka srebrny dźwięki,

 usunięte jako strony, moim smutku.

  Szekspir "Romeo i Julia"

Wpływ współczesnej muzyki popularnej na osobę

Zapewne wielu z was zauważył Wpływ muzyki na własną rękę, ale jak się nie przywiązują wagi do tego. Pamiętasz, jak popularna nie jest słyszalny, gdy przebiegły piosenka. dosłownie zaczął śpiewać sam, właśnie usłyszał znajome nuty, gdzieś w transporcie publicznym. Nowoczesny muzyka popularna nie posiada słowa, co do zasady – jest to zestaw prostych zwrotów. Muzyka Wsparcie z tych tekstów, jak hańba, to zwykle rytmiczne powtarzanie bębnów, plus inne narzędzia.

A jak wiadomo, nadal stosowane rytmiczne stukanie szamani swoje bębny (rytualne), aby wejść w trans lub wprowadzić inne w transie. A kiedy człowiek w świadomości trance nie kontroluje, a następnie osoba mówi, a to wszystko idzie bezpośrednio do podświadomości, bez przechodzenia przez krytycznej oceny świadomości. Okazuje się, że teksty współczesnych popularnych piosenek są z pominięciem naszej świadomości bezpośrednio do podświadomości.

Tutaj to wyjaśnia fakt, że po prostu lubią osoby, aby usłyszeć „pop”, piosenkę i będzie chodzić i Hum go przez cały dzień.

Aby łatwiej wprowadzić szamana ludzkiego trans tytoń używany do tego celu. Tytoń zakochał mężczyzn poniżej rytmicznej gwintowania szaman jeszcze szybciej wpada w trans. Obecnie, w celu skutecznego wprowadzenia tłumy młodych ludzi w trans używać tytoń, piwo, wódkę, a także nowoczesne technologie.

Kluby, gdzie, jak „zawiesić się” młodzieży, i jest wyposażony w nowoczesne oświetlenie, wszystkie miga i upadków, wszędzie z głośników rozległ się głośny „batskane” uwagę młodych ludzi i rozproszone, a tu i upajające napoje zwą, a czasami jest i narkotyki syntetyczne.

Myślę, że to jest jasne, że w tym Wpływ muzyki lub co dobrego można się spodziewać. Tutaj wszystkie elementy wykorzystywane w zombie.

Tu masz przykład wpływem współczesnej muzyki popularnej na ludzi.

Rękopisy greckie brzmienie: " Edukacja muzyczna – najpotężniejszą bronią, ponieważ rytm i harmonia zstępują w głąb ludzkiej duszy ",

I nie zapomnij o historii, gdy w nazistowskich Niemczech, wiele osób przed koncertem Hitler stracił ekscytujące marsze. Wyjaśnia to hipnotyczny talent Hitlera. Po tym zabiegu, Niemcy byli gotowi do walki ze światem.

Wpływ muzyki na zdolności intelektualnych

Psychologowie wraz z neurologów wykonać następujące doświadczenie. Wcześniej wybranych kandydatów oraz zapisane aktywność mózgu i po wysłuchaniu nowoczesna muzyka popularna. Stosowane również testy do zapamiętywania, poprosił, aby pamiętać, 20 słów.

Podczas słuchania zbiór popularnych piosenek było bardzo zauważalne gwałtowny spadek liczby aktywnych punktów w prawej półkuli i nieznaczny spadek aktywnych punktów po lewej stronie. Badanie zatrzaśnięta po wysłuchaniu muzyka. otrzymał trudniejsze niż słuchanie.

Test jest tylko godziny później wrócił do normy. Wniosek: ujemne sprzężenie zwrotne muzyki popularnej jest oczywiste.

Wpływ muzyki rockowej na człowieka

Nie tylko muzyka popularna negatywny wpływ na człowieka. jest to również heavy rock.

Tutaj też stosować rytm i częstotliwość przemian objętość światła. Nadmiar basów lub sopranów poważnie uszkodzić mózg. Amerykański naukowiec medycznych David Elkin udowodnił, że przenikliwy duża ilość białka krzepnięcia promuje (jajko, umieścić przed głośnikiem na jednym z koncertów 03:00 stało się „gotowane” gotowane miękkie).

Zasilanie co roku koncerty rockowe tylko rośnie i już dawno przeszły do ​​20000 watów.

Muzycy i śpiewacy w tych wypowiedziach są zwykle ubrana prowokacyjnie i uciążliwe (imitacja sług szatana), wszystkie ich zachowania i tylko robi implanty przemoc oraz teksty, zwłaszcza zagranicznych artystów, które bezpośrednio wzywają do przemocy i chwaląc szatana. Ale przemoc rock przyczynia się do nadużywania narkotyków. Pewnie jak nastolatki po koncercie zespołu rockowego wyszli na ulice i często złamał, złamał, że znalazł się pod jego rękach.

W Ameryce, zapisane, że wraz z pojawieniem się muzyka rockowa Zwiększone przypadki samobójstw.

Hal Ziegler, jeden z pierwszych dystrybutorów muzyka rockowa. napisał w latach pięćdziesiątych: "Zdałem sobie sprawę, że to muzyka Młody, ponieważ przenika zbiega się z rytmami rytm w organizmie. Wiedziałem, że nikt i nic nie może pokonać muzykę nich. Będą nosić go w sobie przez całe życie " (Życie Magazyn 28 czerwca 1968).

Wpływ muzyki na rośliny

Wielokrotnie przeprowadzane te eksperymenty. Podjęła te same nasiona zostały posadzone w tych samych warunkach, słowo spełnił wszystko, co może mieć wpływ na ich rozwój.

Pierwsza grupa nasion umieszczono pod ekspozycji 3 godziny do hard rocka

Druga grupa nasion pod „Pop” muzyka w tym samym czasie.

Trzecia grupa nasion do klasyki, Muzyka Bacha o 3:00.

Po chwili, gdy nasiona kiełki i rosła, stało się jasne, że małe elektrownie go w pierwszej grupie, potem drugi, a wysokie i zdrowe w trzeciej grupie.

Podobne doświadczenia przeprowadzono więcej niż jeden raz i w innych roślinach i roślinach owocowych oceniano. Wszędzie stwierdzono negatywnego wpływu ciężkiej i muzyki popularnej .

Share →