WPŁYW NA MIESIĄC OD OSOBY I ARTYKUŁY

WPŁYW NA MIESIĄC OD OSOBY I ARTYKUŁY

Życie na kalendarz słoneczny, czasami zapominamy o istnieniu w danym miesiącu kalendarzowym. Chociaż kalendarza księżycowego – starszej niż Słońce. W starożytnym Rzymie, kapłani byli na służbie na wieże, aby nie przegapić młody, a potem głośno poinformował ludzi o początku nowego miesiąca.

Wszyscy jesteśmy podatni na lampki nocne

Dziś naukowcy badający biorytmy ludzkiego ciała, znaleziono: nasz zegar biologiczny "rana" tak, że dzień, według nich, nie zawierają 24 godziny, 24,5-25 godzin. I to jest bardziej zgodne z rytmem księżyca niż słońce. Więc nic dziwnego, że mówią, że żyjemy w świecie podksiężycowym!

Błędem byłoby zaprzeczyć wpływu nocy światło na życie i zdrowie ludzi. Księżyc także wywiera wpływ na wilgoć, klimat atmosferycznych, roślin, zwierząt. Cóż, jeśli ruch księżyc pod siłą wody mórz i oceanów na ziemi, i mówić o jej ogromny wpływ na osobę, która jest prawie 70% wody!

Szczególnie wrażliwe na ruch nocy świeci nasz układ nerwowy. Wahania nastroju, drażliwość, zmęczenie – to wszystko wynik oddziaływania Księżyca na organizm człowieka.

W nocy świeci cztery punkty krytyczne momenty – księżyc w pełni, nowiu, w pierwszym i trzecim kwartale. Wymagają szczególnej fazy uwagę pełni księżyca (dzień przed pełnią księżyca, księżyc w pełni, a datą następnego dnia) i fazę nowiu (także trzy dni). Full Moon niekorzystny wpływ na naszą psychikę, jesteśmy nerwowi, stajemy się zbyt emocjonalne, pobudliwy.

Szczególnie wrażliwe na działanie księżyca w pełni kobietą. Ale ludzie w tych dniach nie jest zalecany do podjęcia odpowiedzialnych decyzji, idziesz ulicą z odkrytą głową, i spać bez zadergivaya zasłon.

Zjawisko księżyca nauki nie jest jeszcze wyjaśnione. Umieść w noc pełni księżyca w świecie brzytwa ostry, i to jest niemożliwe do golenia rano, więc robi się nudne. Dlaczego nikt nie wie.

Co miesiąc same lekkie astrologów doradzić "czysty" klejnotów i biżuterii ze złota i srebra.

Statystyki pokazują, że księżyc jest zwiększenie liczby wypadków drogowych, przemocy, brak motywacji kłótni i morderstw, samobójstw i zastraszania. Po prostu, ludzie. zvereyut. A legendy ludowe twierdzą, że księżyc w pełni człowiek może zmienić się w wampira.

Departament Policji w Filadelfii (USA) ostatnio przedstawiła kompleksowe badanie zatytułowane "Wpływ księżyca na zachowanie człowieka", Tysiące policjantów w całym kraju mówią, na podstawie własnego doświadczenia, który zapewnia w pełni księżyca efektów nadprzyrodzone, objawia się w wyglądzie niekontrolowanych impulsów obrzydliwe ludzi. Jak zauważają autorzy badania, "Liczba przestępstw przeciwko życiu i znacznie zwiększa jak księżyc w pełni.

Ludzie z powodu zachowań antyspołecznych zaburzeń psychicznych – podpalaczy, morderców, kleptomany – wyraźnie zaczynają źle zachowują, ponieważ stają się księżyc w pełni i uspokoić, kiedy księżyc zaczyna słabnąć",

„Moonlight Madness”

Najbardziej znanym zwolennikiem teorii "miesięczna szaleństwo" amerykański psychiatra Arnold Lieber. W swojej książce, "Efekt Lunar" pisze, że grawitacja księżyca wpływa na nasze procesy fizjologiczne w taki sam sposób, jak to wpływa na wodach mórz i oceanów. Niektórzy ludzie nie dostrzegają tego efektu (dzięki Bogu, są one w większości), ale tamtej nocy światło przynosi do szaleństwa.

Słynny zabójca XIX wieku Charles Hyde w swoim ostatnim oświadczeniu dla sądu powiedział, że nie był winny, ponieważ dosłownie szalony księżyc w nowiu. Pomimo tego przestępcy został skazany na śmierć. Jednak zyskał nieśmiertelność: uczynił jeden z bohaterów powieści Roberta Stevensona.

Badanie głośnych zbrodni XX wieku popełnione przez rosyjskich seryjnych morderców takich jak Czikatiło, policja stwierdziła, że ​​one również pochodzą głównie w pełni księżyca!

Słynny bokser Muhammad Ali zawsze woleli walczyć o pełni księżyca, uznając, że w tych dniach jest w stanie zlikwidować wroga na proszek.

Lekarze zauważyli związek między fazami księżyca i daty transakcji. Największą liczbę powikłań pooperacyjnych jest raz w tych pacjentów operowanych na księżyc w pełni.

Sygnały z Wszechświata

Liczne eksperymenty w relacji księżycowych-lądowych, badania (najsłynniejszy z nich – amerykański biolog, Frank A. Brown) ostatecznie udowodnił, że nie tylko ludzi, ale nawet rośliny i zwierzęta po chwili "tuned" na księżycowych rytmy, nawet na innym kontynencie, gdzie były one transportowane naukowców. W tym przypadku, umieszczano je w zamkniętych pojemnikach lub komórek oraz moon nie jest widoczne. Zjawiska tego nie można wyjaśnić w kategoriach współczesnej nauki.

Jednak możliwe jest, że odpowiedź jest w stanie zaoferować astrologii.

Pierwszą osobą, która dała tajemniczy księżycowy promieniowanie, które, jak widać, i zapewnia, w końcu, wpływ na organizm człowieka, był nasz rodak inżynier Vladimir Belyaev. Urządzenie, które nazwał "Delta"Znajduje się również bardzo nietypowych wzorców komunikacyjnych miesięcznych procesów promieniowania występujących na Ziemi. Biorąc to pod uwagę, był tydzień przewidzieć większe trzęsienia ziemi w dowolnym miejscu na świecie!

Czasami wydaje się, że wszechświat wysyła sygnały z powrotem na Ziemię.

Tymczasem naukowcy zajmą się tym, że chcemy, aby „powiedzieć” księżyc, możemy tylko sobie przypomnieć, jak ważna jest czujność i nie zaniedbywać pełni księżyca księżycowy dzień lub w życiu osobistym lub w biznesie.

Share →