Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów jest unikalne procedury dentystycznej, która pozwala bezboleśnie uzyskać doskonały efekt kosmetyczny, w krótkim okresie czasu. Wybielanie zębów jest okazja do olśniewający uśmiech dla osób, które często spożywają kawa, herbata, czerwone wino, itp Wskazanie jest obecność przebarwień i pragnienie, aby Twoje zęby białe i Twój uśmiech atrakcyjny i niepowtarzalny.

Dzięki kliniki dentystycznej «Pierwszy Doktor» szansą było teraz i ty.

Metody i narzędzia do wybielania zębów:

Najbardziej zaawansowane metody są przepływu powietrza, przez światło, ZOOM 3 LATA i laserowego wybielania.

Wybielanie zębów przepływu powietrza – jest jedną z najbardziej bezpiecznych i bezbolesny sposobów usuwania płytki nazębnej, w krótkim okresie czasu. Sposób polega na tym, że leczenie wysokiego ciśnienia z mieszaniny traktowanych zębów bezboleśnie usuwa osad i polerowania powierzchni zębów. Osiąga się natychmiast.

Ten sposób jest bezpieczny, nawet jeżeli wylot posiada dużą liczbę uszczelnień. Metoda Air Flow przywraca naturalną biel zębów.

Wybielanie zębów przez światło – miękki wybielania 4-6 odcienie, sposób ten jest zwiększenie masy zawierającej tlen. Stosowane do zębów żel, że firma jest aktywna marki lampy blask światła. Kolor zębów doprowadza do bieli, a szkliwo staje się błyszcząca.

Światłem, jest uważana za niewielkie lub delikatne wybielający. Sen o magicznej biały uśmiech jest możliwe dzięki technologii przez światło – to jest dokładnie to, czego potrzebujesz.

Wybielanie zębów ZOOM 3 – 8-12 ton, ten sposób jest zwiększenie mas dentystycznych, zawierające tlen. Stosowane do zębów żel, że firma jest włączona lampa zastrzeżone ZOOM 3. Kolor zęby naturalnie doprowadziły do ​​białego szkliwa staje się błyszcząca i promienna. ZOOM posiada 3 super, wybielanie efekt.

Super biały uśmiech technologii ZOOM 3 – to jest dokładnie to, czego potrzebujesz.

Wybielanie zębów BEYOND – 8-12 ton wybielanie BEYOND technologia zapewnia najbardziej jednolity efekt oświetleniowy z zerowym promieniowaniem ultrafioletowym, bez ogrzewania. W rezultacie, dwa potężne źródło światła o długości fali niebieskiego widma jasnym pościel i zapewnić minimalną czułość procedury. Wybielanie BEYOND – nowy na rynku systemów wybielania, szybko zyskuje na popularności.

Procedurę przeprowadza się w jednym etapie, i trwa około godziny.

Laserowe Wybielanie zębów – №1 w świecie dźwięków. 8-12 Wszystkie zalety systemów wybielających są połączone z technologii laserowej. Miękkie Efekty, Promocje wybielania efekt plus unikalne właściwości lasera.

Pod wpływem zębów laserowych bielonych, wzmocnić i perłowy połysk. Laserowe wybielanie zębów popularne w Stanach Zjednoczonych, zwłaszcza wśród gwiazd i osób publicznych.

 • Przepływ powietrza usuwa mikronalёt i przywraca naturalną biel, czyli naturalnej bieli zębów.
 • Przez Ligth podwyżek naturalną biel czystych białych odcieniach kolorów 4-6.
 • ZOOM 3 zwiększa naturalną biel w całkowicie biały na 8-12 ton.
 • BEYOND zwiększa naturalną biel w całkowicie biały na 8-12 ton.
 • Wybielanie laserowe zwiększa naturalną biel w całkowicie biały na 8-12 ton. plus unikalne właściwości lasera – leczy laserowe, wzmacnia, chroni i goi.

Wszystko zależy od tego, jak bardzo jesteś zadowolony z naturalnego koloru zębów i jak początkowy kolor zębów jest inny od życzenia:

 • Przepływ powietrza – jeśli chcesz uzyskać naturalną czystość. Efekt – biały naturalny.
 • Przez Ligth – jeśli chcesz uzyskać jeszcze bardziej białe zęby 4-6 odcienie wystarczająco dużo za to. Efekt – absolutna bielizny.
 • ZOOM 3 – jeśli chcesz się jeszcze bardziej, białe zęby. 8-12 tonizuje tyle w każdym razie. Efekt – absolutna bielizny.
 • BEYOND – jeśli chcesz się jeszcze bardziej, białe zęby.

  8-12 tonizuje tyle w każdym razie. Efekt – absolutne minimum wrażliwości + bielizna w trakcie procedury.

 • Laserowe wybielanie 8-12 ton oraz tyle w każdym razie. Efekt – absolutna pościel + unikalne właściwości lecznicze lasera.

Ponownie, to wszystko zależy od różnicy pomiędzy początkową i pożądanego koloru zębów.

Wielu naszych klientów łączyć rodzaje wybielania zębów, takie jak przepływ powietrza + Według Ligth lub przepływu powietrza + ZOOM 3 lub przepływu powietrza + laser, to zaczynam rozumieć, jak naturalne białe garnitury i połysk (to co widzisz w lustrze teraz, z dala od twój naturalny pościel), a jeśli po tym wszystkim pożądane byłoby mieć bielsze zęby – Przez Ligth lub ZOOM 3 lub wybielania zębów laserowe.

Wielu naszych klientów wybielania zębów przed ważnych biznesowych lub romantycznych spotkań. Od że wśród mężczyzn i kobiet w każdym wieku staje się coraz bardziej popularny perłowy uśmiech.

Co to jest bezpieczne?

Wszystkie systemy są całkowicie bezpieczne. (Laser jest przydatna.)

Wszystkie systemy są certyfikowane na całym świecie i wykorzystywane na tysiące, którzy otrzymali śnieżnobiały i szczęśliwy uśmiech.

Nowoczesne metody, a co najważniejsze, wykwalifikowani lekarze kliniki «Pierwszy Doktor»Pozwoli nam osiągnąć najlepsze wyniki:

 • Air Flow

25 – 30 min. Aparatura: EMS (Szwajcaria)

 • Przez Ligth

  40 – 50 min.

  Aparatura: Przez Ligth (Włochy)

 • ZOOM 3

  40 – 60 min. Aparatura: ZOOM 3 (USA)

 • BEYOND

  40 – 60 min.

  Aparatura: BEYOND (USA)

 • Laserowe Wybielanie zębów

  40 – 50 min.

  Aparatura: Whitedental (USA)

 • gwarantuje brak bólu
 • Nasze atuty to:

  1) wyposażenie nowoczesne.

  2) Wszystkie Eksperci dentyści do wybielania zębów procedur spędzić ma najwyższą kategorię z doświadczeniem 5 lat.

  3) kliniki znajdują się w bliskiej odległości do g .. Kutuzow Avenue, m. Kijów i m. Otradnoe. Dojazdu

  4) Ceny wybielania zębów są najniższe w Moskwie.

  5) Zapewnienie jakości procedury, nie ma kolejek.

  6) Bezpłatne Konsultacje dentysta w sprawie wyboru metody (ZOOM 3, Air Flow, BEYOND, wybielanie zębów laserowe)

  Ceny (Koszt wybielania zębów) Mega promocje.

  Share →